Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

No tylko z jakiegoś powodu to Tytoń gra w PSV, a nie Arsenalu. Dodatkowo jeśli chciałbyś zachowania ciągłości to powinien bronić Szczęsny, to przecież on od dawna był naszym pierwszym bramkarzem, na turniej jechał jako pewniak, a Przemek nie zrobił czegoś strasznie niesamowitego by to zmieniać. Rozumiałem decyzję Smudy o wystawieniu go przeciw Czechom, ale teraz powinno być nowe rozdanie i grać powinien ten radzący sobie lepiej w meczach klubowych (a jak sam napisałeś logiczne, że ze względu na drużynę łatwiej będzie o to Szczęsnemu). Mamy trzymać lepszego na ławie do momentu aż Tytoń zawali jakiś mecz? Od tego jest selekcjoner, żeby ocenił który prezentuje w danym momencie lepszą formę. Oczywiście jeśli Wojtek nagle spuści z tonu, będzie miewał słabe spotkania to niech broni Przemek, ale póki co wszystko rozbija się o jeden pojedynek, to tak jakby Wenger go zmienił po jednej szmacie, a parę już w barwach Kanonierów wpuścił.

Odnośnik do komentarza

No ale Żewłak też nie jest bogiem kopanej na starość. Wasyla szkoda sadzać na ławce, bo z Piszczkiem nie ma szans na rywalizację. A warto tez spróbować Kamińskiego.

Waldek King* ma parę ciekawych zagwozdek :) A jeszcze nie dotarłem do pomocy, gdzie "zabity" przez Franza Obraniak strasznie się zaprezentował na Euro.

 

* - ciekawe czy fana będzie na meczach reprezentacji :)

No Ruch to raczej jej nie wywiesi. ;)

Odnośnik do komentarza

No tylko z jakiegoś powodu to Tytoń gra w PSV, a nie Arsenalu. Dodatkowo jeśli chciałbyś zachowania ciągłości to powinien bronić Szczęsny, to przecież on od dawna był naszym pierwszym bramkarzem, na turniej jechał jako pewniak, a Przemek nie zrobił czegoś strasznie niesamowitego by to zmieniać. Rozumiałem decyzję Smudy o wystawieniu go przeciw Czechom, ale teraz powinno być nowe rozdanie i grać powinien ten radzący sobie lepiej w meczach klubowych (a jak sam napisałeś logiczne, że ze względu na drużynę łatwiej będzie o to Szczęsnemu). Mamy trzymać lepszego na ławie do momentu aż Tytoń zawali jakiś mecz? Od tego jest selekcjoner, żeby ocenił który prezentuje w danym momencie lepszą formę. Oczywiście jeśli Wojtek nagle spuści z tonu, będzie miewał słabe spotkania to niech broni Przemek, ale póki co wszystko rozbija się o jeden pojedynek, to tak jakby Wenger go zmienił po jednej szmacie, a parę już w barwach Kanonierów wpuścił.

No jego ojciec nie miał znajomości wśród znanych szkoleniowców, Panu Szczęsnemu było łatwiej wepchnąc swego zdolnego syna do jakiejś szkółki niż panu Tytoniowi

Abstrahując od tego co piszesz, Wojtek nie jest jakiś super bramkarzem, w samym Arsenal gra strasznie nierówno.

Odnośnik do komentarza

No, ale to nie jest istotne czy Szczęsny się wepchnął po znajomości tylko, że obecnie prezentuje jednak wyższy poziom od Tytonia. Zgodzę się, że jest nierówny, ale to kwestia wieku, po za tym to właśnie Wojtek stwarza nadzieję na to, iż będzie bramkarzem kadry na długie lata i miło by było, żeby zbierał doświadczenie, zwłaszcza, że nie obniża poziomu gry.

Odnośnik do komentarza

No tylko z jakiegoś powodu to Tytoń gra w PSV, a nie Arsenalu.

Bo Tytoń to anonimowy chłopak z Zamościa, a Szczęsny to syn znanego polskiego bramkarza, który mieszkał w Warszawie.

 

Nie chcę się tutaj wymądrzać, ale Tytonia oglądałem już w Łęcznej i w tamtym czasie wydawał mi się bardzo dobrym bramkarzem (tak samo Leciejewskiego, to też zagadka dlaczego tak niewiele osiągnął). Akurat Tytoń to podobny poziom co Szczęsny. Może obecnie ma nawet wyższe umiejętności, ale paradoksalnie to Szczęsny ma chyba większe doświadczenie, no i ten atut, że jest młodszy i przynajmniej teoretycznie powinien się jeszcze rozwijać.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Tytoń był lepszym bramkarzem na Euro 2012 (i cieszę się, że grał), ale mam wrażenie, że ogólnie lepszym bramkarzem jest Wojciech Szczęsny. Nie przypadkowo przez kilka(naście) miesięcy był zdecydowanym liderem w bramce naszej kadry i zaliczał dobre występy. Czy ktoś przed meczem z Grecją mówił, żeby wyszedł Tytoń? Nie! Ok, to przeszłość, ale też trzeba to mieć na uwadze. Niech gra ten, który będzie w lepszej formie.

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/...alismy_tak.html

 

Lewandowski to pieprzony pajac. Na miejscu Fornalika wyrzuciłbym go karnie z kadry na minimum pół roku. Jakby potem nie chciał wrócić, to trudno. Można grać 4-6-0 (a co, pamiętam jak Smuda zapowiadał grę po hiszpańsku)

Pajac? kara? a merytorycznie masz coś do powiedzenia? Ja bym go zrobił kapitanem reprezentacji. I szanuję go za te słowa prawdy o Dyzmie.

 

A o czymś takim jak atmosfera słyszał? Jakoś Anastasi Wlazłego olał mimo że umiejętnościami na pewno by wystarczająco się nadawał.

 

Fasol: było mówić jak Smuda był trenerem. Ale wtedy milczał. Teraz jak Smudy nie ma to sobie może pluć ta? ch** nie człowiek.

Nie milczał - to dzięki piłkarzom Smuda zmniejszył obciążenia, a szkoda bo było by 3 x w plecy i zero kasy za pyrrusowe remisy. Miał biegać do dziennikarzy i jęczeć przed i podczas Euro? Wtedy pojechalibyście go za psucie atmosfery i obarczyli fatalnymi wynikami podczas eurokompromitacji.

Odnośnik do komentarza

Do debiutu Fornalika jeszcze około 3 tygodni. Zastanawialem sie, kto moze dostac szanse, a kto zostanie skreslony (patrzac na kadre z Euro)

 

Bramkarze:

Na Euro byli Szczesny, Tyton i Sandomierski

 

Jestem w miare pewien, ze Przemek w tej kadrze zostanie. Ciekawi mnie, czy szanse dostana Kuszczak i Boruc. Jakos podskórnie czuje, ze Szczesny nie bedzie numerem 1 u nowego trenera :-k

 

Obrona:

Boenisch, Wawrzyniak, Piszczek, Wojtkowiak, Wasilewski, Perquis, Kamiński

 

Ciezko robic tu jakas rewolucje, choc ciekawi mnie podejscie nowego trenera do tzw. "lisów". Wydaje mi sie, ze Wojtkowiak z tej grupy odpadnie a w jego miejsce wskoczy Glik. Byc moze szanse dostanie Magiera. Nie zdziwi mnie takze powołanie Możdżenia lub Jedrzejczyka jako zabezpieczenie prawej obrony.

 

Srodek pomocy:

Polanski, Dudka, Murawski, Matuszczyk, Obraniak, Mierzejewski

 

To moze (i powinno byc troche wiatru). Zostac powinni Dudka i Polanski, byc moze Mierzejewski. Podejrzewam, ze swoje szanse dostanie Borysiuk, byc moze Kazmierczak. Moze Lisowski z Ruchu?

 

Skrzydla:

Rybus, Błaszczykowski, Grosicki, Wolski

 

Kuba zostanie na 100%. Rybus raczej tez. Ciekawi mnie, czy (oby nie) znow odkopany zostanie Peszko. Z ligi warto dac szanse Sobocie i Makuszewskiemu. Pewnie Zyro bedzie w krego zainteresowan

 

Atak:

Lewandowski, Brozek, Sobiech

 

Lewy zostanie na 100% i na 100% powołanie dostanie Piech. Trzeciego do ataku nie widze, pewnie skonczy sie na Sobiechu. Zastanawiam sie, czy Lewy nie bedzie tym lekko cofnietym napastnikiem a Piech zagra na szpicy.

 

Podsumowujac - moim zdaniem rewolucji nie bedzie, bo nie ma z czego jej uszyc. Ale kilka korekt bedzie na pewno.

Odnośnik do komentarza

@jasonx

Możdżeń? Na prawej obronie? Are you serious? Chłopak zagrał na tej pozycji kilka sparingów i już chcesz go do kadry? No bez jaj :roll:

Tylko dywaguje. Kiedys to samo bys o Piszczku napisał ;) Po prostu szukam alternatyw. Wolalbys Tadzia Soche czy Kikuta?

Odnośnik do komentarza

To już Matuszczyka bym wolał, który ma podobną liczbę rozegranych meczów w dużo silniejszej Bundeslidze. Może jeszcze Gol? Cezary Wilk, to na pewno.

 

A jeszcze tak w temacie przyszłego kształtu to reprezentacji to chciałbym żeby ktoś Szukałę sprawdził. Ale nie tak, że zobaczy 1-2 jego mecze na DVD i powie, że się nie nadaje. Najlepiej jakby ktoś go obejrzał w kilku meczach, może nawet powołał na 1-2 mecze. Trzeba szukać środkowego obrońcy na gwałt, bo jedynym, który obecnie może grać w parze z Perquisem to Wasyl. Chyba, że Sadlok odżyje przy Fornaliku, a Glik naprawdę tak gra jak pisze Gacek.

Odnośnik do komentarza

Z niecierpliwością oczekuję na eskplozję formy Glika w Serie A i chętnie przyznam rację Gackowi, bo póki co srodek obrony to tylko Perquis. Na DM problemów moim zdaniem nie mamy. Wiem, że hejterzy staraja sie zastąpić Rasiaka Murawskim, ale on w formie jest dobrym graczem. Rasiak zresztą też był. Ciekawe czy Piech wywalczy pozycje napada nr 2. I ciekawe czy Fornalik zdecyduje się na 442. Przy dwóch dobrych DM to ma sens. Ja bym grał 4231 z Wolskim na AMC. Może nie na Anglię, ale docelowo to pewniak, aż szkoda, że Legia go nie puściła do Znicza. :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...