Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lasocki też spoko, ale jeśli polskie buty, eleganckie w sensie, to tylko Ryłko.

Lasocki był dobry kiedyś, to fakt. Teraz to taki sam szmelc jak reszta CCC. Sklep żeruje na sentymencie do marki.

 

Nie ograniczałbym się tylko do Ryłko. Jest chociażby Nord, który ma fabrykę w Słupsku i nawet wykonuje buty metodą Goodyear.

 

 

A nie wiedziałem. Ryłko bardzo lubię, niedawno kupowałem świetne brugsy ze skóry cielęcej, zawsze mi oko płacze jak na nie patrze, tak piękne są.

 

Swoja droga, Twoja ranga, Morpheus, wskazuje, ze w istocie jestes kompetentna osoba w ocenie obuwia ;)

 

Ranga na forumcm.net? O tak, ona rzeczywiście wyznacza kompetencje wedle oceny butów :eusa_shhh:

 

 

Śmichy hihy, ale to było całkiem dobre ;d

 

 

Jak na Feno ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam garniturowe Wojasa. Zawsze miałem jakieś no name, nie lubię, nie są dla mnie wygodne, nogi bolą itepe, ale jak szukałem na szybko czegoś, bo mi się rozwaliły to były tylko wojasy w moim rozmiarze i mam chyba już ze dwa lata i jak na garniturowe to są bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza

Aloha. Czy ktoś z Was posiada może w czeluściach dysku swojego kompa albo innych nośników, plik do bazy danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami na free? Patrzyłem w dziale FM 2006 i faktycznie jest link, ale niestety niedostępny już na Gamefront. Jakby ktoś posiadał takie cudo i zechciał udostępnić to na jakiś serwer, byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

Aloha. Czy ktoś z Was posiada może w czeluściach dysku swojego kompa albo innych nośników, plik do bazy danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami na free? Patrzyłem w dziale FM 2006 i faktycznie jest link, ale niestety niedostępny już na Gamefront. Jakby ktoś posiadał takie cudo i zechciał udostępnić to na jakiś serwer, byłbym bardzo wdzięczny :)

Uderz do Profa.

Odnośnik do komentarza

Aloha. Czy ktoś z Was posiada może w czeluściach dysku swojego kompa albo innych nośników, plik do bazy danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami na free? Patrzyłem w dziale FM 2006 i faktycznie jest link, ale niestety niedostępny już na Gamefront. Jakby ktoś posiadał takie cudo i zechciał udostępnić to na jakiś serwer, byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Przekop tutaj: http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2006/82677-free-agents-database.html

Odnośnik do komentarza

Aloha. Czy ktoś z Was posiada może w czeluściach dysku swojego kompa albo innych nośników, plik do bazy danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami na free? Patrzyłem w dziale FM 2006 i faktycznie jest link, ale niestety niedostępny już na Gamefront. Jakby ktoś posiadał takie cudo i zechciał udostępnić to na jakiś serwer, byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Ja nie mam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...