Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Aloha. Czy ktoś z Was posiada może w czeluściach dysku swojego kompa albo innych nośników, plik do bazy danych z FM 2006 z wszystkimi zawodnikami na free? Patrzyłem w dziale FM 2006 i faktycznie jest link, ale niestety niedostępny już na Gamefront. Jakby ktoś posiadał takie cudo i zechciał udostępnić to na jakiś serwer, byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Przekop tutaj: http://www.fm-base.co.uk/forum/football-manager-2006/82677-free-agents-database.html

 

Też patrzyłem na tamtym forum. Niestety, nie udało mi sie dokopać do żadnych linków. Ale dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, w CDA często był motyw z żartem, że nie są gazetą, a magazynem, może o to chodziło ;)


no chyba wiadomo ze jak spotkanie z dietetyczka to nie jedziesz na ruchanie, tylko po diete :|

 

Ale jak fajna to picsy Panie!


 

Kupiłem sobie Chromecasta, zaraz jadę do domu podłączać :)

 

Trzeba było dołożyć 1500 PLN i kupić PS4 :]

 

 

1,5k ot żaden hajs, co za frajer, że nie dorzucił :roll:

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jak usunąć całkowicie integrację aplikacji/gry zainstalowanej na tele z FB? Po usunięciu danych na telefonie liczyłem, że będę mógł ponownie się podłączyć, a tu dupa i nie mogę bo apka twierdzi, że inny zapis jest przypisany do mojego FB.

Odnośnik do komentarza

Hmm, w CDA często był motyw z żartem, że nie są gazetą, a magazynem, może o to chodziło ;)

no chyba wiadomo ze jak spotkanie z dietetyczka to nie jedziesz na ruchanie, tylko po diete :|

 

Ale jak fajna to picsy Panie!

 

Kupiłem sobie Chromecasta, zaraz jadę do domu podłączać :)

 

Trzeba było dołożyć 1500 PLN i kupić PS4 :]

 

 

1,5k ot żaden hajs, co za frajer, że nie dorzucił :roll:

 

No raczej, 2 "kuroniówki" i gotowe :szczerba:

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jak usunąć całkowicie integrację aplikacji/gry zainstalowanej na tele z FB? Po usunięciu danych na telefonie liczyłem, że będę mógł ponownie się podłączyć, a tu dupa i nie mogę bo apka twierdzi, że inny zapis jest przypisany do mojego FB.

Nie ten dział. Ale już pomogę- pewnie zasilacz z czarnej listy.

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jak usunąć całkowicie integrację aplikacji/gry zainstalowanej na tele z FB? Po usunięciu danych na telefonie liczyłem, że będę mógł ponownie się podłączyć, a tu dupa i nie mogę bo apka twierdzi, że inny zapis jest przypisany do mojego FB.

 

Hmmm...wydaje mi się, że nie wiem.

 

Pomogłem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...