Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A on to wyśmiał w sensie, że dziś jesteśmy uzależnieni od telefonów, lokalizatorów, apek, portali, że... Microsoft w sumie tego nie potrzebuje, a argument o służbach to zbył, że jakby chcieli to i bez tego by zdobyli.

dlatego tylko wolne i otwarte oprogramowanie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Osiągnięcie takiego stanu ducha i ciała,‭ ‬w którym mamy poczucie harmonii,‭ ‬wewnętrznego spokoju i‭ ‬„balansu‭”‬.

Koncentracja.‭

Spokój.‭

Opanowanie.‭

Czysty umysł i‭ „‬lekka głowa‭”‬ w momencie sportowej rywalizacji.‭

Idealnie‭ ‬wyważone proporcje w poszczególnych płaszczyznach życia osobistego i zawodowego.‭

Nieustanna praca nad sobą,‭ ‬nad własną psychiką,‭ ‬której końcowym efektem ma być satysfakcja i poczucie zawodowego spełnienia.

A zatem‭ ‬– myślenie i emocje we współczesnym futbolu są niemal tak samo ważne,‭ ‬jak bieganie i wytrenowane mięśnie.‭ ‬Piłkarz,‭ ‬któremu zdarza się zapominać podczas meczu o tej prostej prawdzie,‭ ‬to niestety,‭ ‬nie pełnowartościowy gracz,‭ ‬lecz typowy,‭ „‬jeździec bez głowy‭”‬.‭

Nikita <3

Odnośnik do komentarza

 

 

Osiągnięcie takiego stanu ducha i ciała,‭ ‬w którym mamy poczucie harmonii,‭ ‬wewnętrznego spokoju i‭ ‬„balansu‭”‬.

Koncentracja.‭

Spokój.‭

Opanowanie.‭

Czysty umysł i‭ „‬lekka głowa‭”‬ w momencie sportowej rywalizacji.‭

Idealnie‭ ‬wyważone proporcje w poszczególnych płaszczyznach życia osobistego i zawodowego.‭

Nieustanna praca nad sobą,‭ ‬nad własną psychiką,‭ ‬której końcowym efektem ma być satysfakcja i poczucie zawodowego spełnienia.

A zatem‭ ‬– myślenie i emocje we współczesnym futbolu są niemal tak samo ważne,‭ ‬jak bieganie i wytrenowane mięśnie.‭ ‬Piłkarz,‭ ‬któremu zdarza się zapominać podczas meczu o tej prostej prawdzie,‭ ‬to niestety,‭ ‬nie pełnowartościowy gracz,‭ ‬lecz typowy,‭ „‬jeździec bez głowy‭”‬.‭

Nikita <3

 

"Odkrywcze".

Odnośnik do komentarza

Zbierał tylko nie wysyłał :P

No nie wiem, kiedyś byłem na poczcie, żeby wysłałać kartkę do babci na święta, a tu wchodzi Windows 95, jebnął mi lepę na szyję, powiedział "strzała" i wepchnął sie do kolejki, po czym nadał paczkę i uciekł do wypożyczalni kaset video. Pani przy okienku powiedziała mi, że wysłał prawie 3 MB listów do Ameryki.

Odnośnik do komentarza

 

Zbierał tylko nie wysyłał :P

No nie wiem, kiedyś byłem na poczcie, żeby wysłałać kartkę do babci na święta, a tu wchodzi Windows 95, jebnął mi lepę na szyję, powiedział "strzała" i wepchnął sie do kolejki, po czym nadał paczkę i uciekł do wypożyczalni kaset video. Pani przy okienku powiedziała mi, że wysłał prawie 3 MB listów do Ameryki.

 

o skurwesyn, prawie 3 mb :o

Odnośnik do komentarza

Leo pewnie dostanie, ale bardziej ze względu na to, że konkurencja słaba niż za wybitną rolę.

 

Tak swoją drogą, właśnie obejrzałem "Mad Maxa" kończąc postawiony sobie cel czyli obejrzenie przed rozdaniem Nagród Akademii wszystkich (szesnastu) filmów, które są nominowane w więcej niż jednej kategorii. Brawo ja!

Odnośnik do komentarza

Leo pewnie dostanie, ale bardziej ze względu na to, że konkurencja słaba niż za wybitną rolę.

 

Tak swoją drogą, właśnie obejrzałem "Mad Maxa" kończąc postawiony sobie cel czyli obejrzenie przed rozdaniem Nagród Akademii wszystkich (szesnastu) filmów, które są nominowane w więcej niż jednej kategorii. Brawo ja!

Też niestety Mad Maxa widziałem. Zmarnowane dwie godziny życia. Umieszczenie go w jednej kategorii z Marsjaninem, Big Short, czy Zjawą to mocny nietakt.

 

o skurwesyn, prawie 3 mb :o

 

3 dyskietki HD, nielicha doza informacji.

 

To wtedy już było HD? :o

Odnośnik do komentarza

 

Leo pewnie dostanie, ale bardziej ze względu na to, że konkurencja słaba niż za wybitną rolę.

 

Tak swoją drogą, właśnie obejrzałem "Mad Maxa" kończąc postawiony sobie cel czyli obejrzenie przed rozdaniem Nagród Akademii wszystkich (szesnastu) filmów, które są nominowane w więcej niż jednej kategorii. Brawo ja!

Też niestety Mad Maxa widziałem. Zmarnowane dwie godziny życia. Umieszczenie go w jednej kategorii z Marsjaninem, Big Short, czy Zjawą to mocny nietakt.

 

Ja nie uważam, że zmarnowałem. To jest film, który ma dwie twarze. Ta techniczna jednak dosyć mocno wynagradza minusy. Dałem 7/10. Podobnie zresztą jak wymienionym przez Ciebie "Marsjaninowi" i "Zjawie". "Big Short" dostał 9 i uważam go za najlepszy film w oskarowym wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...