Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a zmieniajac temat, macie jakis sprawdzony sposob na zmycie napisu zrobionego niezmywalnym markerem? powierzchnia to pilka do siatki ;)

szablon wyciąć w tekturze, lub kupić i wtedy bazgrać co się chcę. Będzie ładnie wygladać. A jeszcze coś słyszłąem, że niektorzy coś kombinują z octem, ale to ja nie znam za bardzo tej technologii.

Odnośnik do komentarza

 

a zmieniajac temat, macie jakis sprawdzony sposob na zmycie napisu zrobionego niezmywalnym markerem? powierzchnia to pilka do siatki ;)

szablon wyciąć w tekturze, lub kupić i wtedy bazgrać co się chcę. Będzie ładnie wygladać.

 

poczekaj niech to przekminie, mam na pilce napis ktory chce zmyc, a Ty mi poradziles zrobic jeszcze wiecej napisow? dobrze zrozumialem?

Odnośnik do komentarza

 

a zmieniajac temat, macie jakis sprawdzony sposob na zmycie napisu zrobionego niezmywalnym markerem? powierzchnia to pilka do siatki ;)

szablon wyciąć w tekturze, lub kupić i wtedy bazgrać co się chcę. Będzie ładnie wygladać. A jeszcze coś słyszłąem, że niektorzy coś kombinują z octem, ale to ja nie znam za bardzo tej technologii.

 

 

Weź dzisiejsze leki.

Odnośnik do komentarza

Zmieniając temat, też tak macie na filmwebie, że jak są osoby, które macie w znajomych po wymianie zaproszeń, to wyświetla wam podobieństwo ocen, a przy tych, których filmweb przez apkę wyczaił na Facebooku już tego podobieństwa nie wyświetla?

Odnośnik do komentarza

 

 

a zmieniajac temat, macie jakis sprawdzony sposob na zmycie napisu zrobionego niezmywalnym markerem? powierzchnia to pilka do siatki ;)

szablon wyciąć w tekturze, lub kupić i wtedy bazgrać co się chcę. Będzie ładnie wygladać.

 

poczekaj niech to przekminie, mam na pilce napis ktory chce zmyc, a Ty mi poradziles zrobic jeszcze wiecej napisow? dobrze zrozumialem?

 

No bo myślałem, że chcesz zrobić napis i następnie go po czasie zmyć, a ty sam napis chcesz zmyć :p szablon po to aby napis był maksymalnie cienki się robi, żeby było łatwiej zmyć. To ocet z ciepłą wodą, ew. sok z cytryny zamiast octu. Utleniasz kwasem napis, i wtedy szczotką z miękkim włosiem i środkami czyszczącymi robisz porządek z napisem.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

a zmieniajac temat, macie jakis sprawdzony sposob na zmycie napisu zrobionego niezmywalnym markerem? powierzchnia to pilka do siatki ;)

szablon wyciąć w tekturze, lub kupić i wtedy bazgrać co się chcę. Będzie ładnie wygladać.

 

poczekaj niech to przekminie, mam na pilce napis ktory chce zmyc, a Ty mi poradziles zrobic jeszcze wiecej napisow? dobrze zrozumialem?

 

No bo myślałem, że chcesz zrobić napis i następnie go po czasie zmyć, a ty sam napis chcesz zmyć :P szablon po to aby napis był maksymalnie cienki się robi, żeby było łatwiej zmyć. To ocet z ciepłą wodą, ew. sok z cytryny zamiast octu. Utleniasz kwasem napis, i wtedy szczotką z miękkim włosiem i środkami czyszczącymi robisz porządek z napisem.

 

>czytanie ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza

timon, dla mnie słaby pomysł z tym "grzechem" (jakby się ktokolwiek tym przejmował teraz) czy te wpisy "czy ksiądz może rozmawiać z Nergalem" jakby to było wielkie osiągnięcie. Raczej skupiłbym się na treści, a nie robieniu wielkiego halo z tego, że z Nergalem pogadał :P.

Odnośnik do komentarza

 

 

Caly CMF, daj linka do pracy to Cie podpierdola u szefa, wkleja dziewczynie posty, wykupią Ci fiata i podadzą link dalej, ze się zjebie xDdd

A po polsku?

Jak nie znasz najnowszej historii Maryni to co ja poradze;).

 

1. Moja sytuacja z seo.

2. Jahu i Magda z Białegostoku.

3. Szczurek i kupno fiata.

4. Telewizjada.

 

Czyli dobrze, że nie było cycków, bo by koleżanka raka dostała.

Odnośnik do komentarza

Hasło bardziej jest na rynek lokalny, nidzicki - nasz człowiek, więc to grzech nie mieć jego książki.

Sama prezentacja też ma za zadanie zainteresowanie, a umówmy się, że spotkanie ksiądz-Nergal czy ksiądz-Kostrzewski zwraca uwagę.

 

Dziękuję za uwagi L07 :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...