Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

O kurza stopa rzadko kiedy choruje, ale jak już mnie zlapalo to nie przypominam sobie by mnie tak meczylo kiedykolwiek. Najlepsze ze antybiotyki nie za wiele dają i poza lekkim zbiciem temperatury zaczęła mnie głowa boleć jak nigdy, ani się ruszyć ani kaszlnąć bo aż mnie zwija.

Odnośnik do komentarza
Jakieś gówno typu deszcz/deszcze ze śniegiem, wkurwia mnie :/

 

Lipa :/ Zimno?

 

Dobra udało się kupić za 24 jednak ten bilet, jeszcze raz musiałem wejść w wyszukiwanie połączeń. Oby się nie spóźnił, bo tylko 25 minut między pociągiem, a busem w Warszawie z Pekinu :ninja:

Smętek, jak się pociąg nie spóźni to za 45 ziko będę w domu o 16 wyjeżdżając z Poznania 10:40. Sam PolskiBus trasę Poznań - Wawa robi w ponad pięć godzin i cenowo też wyszłoby drożej lub podobnie (zależy czy uwzględniają zniżki studenckie, zwykły bilet kosztuje 35 złotych i wyjazd o 8, a przyjazd 13:25 i zatrzymuje się na Młocinach, więc no na pewno bym się nie wyrobił na busa do domu o 13:45 :-k. Więc wyjeżdżałbym ponad dwie godziny później i byłbym w domu też dwie godziny później). No wszedłem na stronę PB to nie ma opcji zniżki studenckiej, przynajmniej ja nie widzę. Ponad cztery godziny podróży więcej, w dodatku drożej. Średni biznes ;).

Tak to powinienem spokojnie ogarnąć, z Centralnego pod pałac jest blisko, gorzej jak mi się pociąg spóźni. Zwykle mam takiego farta, że jak muszę czekać dwie godziny to jest przed czasem, a jak tak mi zależy na czasie to się spóźnia ;).

 

Ten pociąg jedzie ze Szczecina? :D Wiesz, że się wypierdoliły cysterny z amoniakiem i wszystko jeździ jakoś gównianie do piątku.

 

 

 

Smetek: I tak Lega kupi tego z Lecha :P.

 

timon; do mnie możesz wpaść na narkotyki al dente.

Odnośnik do komentarza

Tak ze Szczecina. No jadę jutro, o cysternach z amoniakiem nie wiedziałem.


Oho, to już chyba wiem dlaczego to był "złoty pociąg" :kekeke:. Dzisiejszy ekspres Poznań - Wawa z 6:40 dojechał niby 15 minut po czasie do Wawy. Wtedy miałbym jeszcze dziesięć minut na busa co w sumie jest jeszcze wykonalne. No ale tak na styk dość ;). Za to kolejny pociąg miał 21 minut opóźnienia, a jeszcze inny 13. No cóż, zobaczymy, najwyżej poczekam w Wawie i późniejszym busem będę jechał. PKP powinno jednak informować o takich atrakcjach.


https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12744214_1569207356738224_8831776713869953001_n.jpg?oh=717259b464039d57ba50d05810803ebb&oe=57256272te zrównanie ubera z hiv :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Smetek: I tak Lega kupi tego z Lecha

???

 

 

Tak ze Szczecina. No jadę jutro, o cysternach z amoniakiem nie wiedziałem.

 

Oho, to już chyba wiem dlaczego to był "złoty pociąg" :kekeke:. Dzisiejszy ekspres Poznań - Wawa z 6:40 dojechał niby 15 minut po czasie do Wawy. Wtedy miałbym jeszcze dziesięć minut na busa co w sumie jest jeszcze wykonalne. No ale tak na styk dość ;). Za to kolejny pociąg miał 21 minut opóźnienia, a jeszcze inny 13. No cóż, zobaczymy, najwyżej poczekam w Wawie i późniejszym busem będę jechał. PKP powinno jednak informować o takich atrakcjach.

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12744214_1569207356738224_8831776713869953001_n.jpg?oh=717259b464039d57ba50d05810803ebb&oe=57256272te zrównanie ubera z hiv :rotfl:

na infopasazer wszystko dostepne online !
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...