Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Cena skrzynki spada mocno, teraz 3€ z groszami, ale warto tak ogólnie chyba nawet jak się nie zwróci. Tylko kupiłem na allegro paysafecard na 5€ i skurwielowi się klucze skończyły, miał być automator 1 minuta, mija godzina i cisza. Telefon oczywiście wyłączony.

Odnośnik do komentarza

No, dobra była.

 

Z tym że o ile hamburgery czy tam kebaby raczej wszystkie są podobne, tak pizze można robić na różne sposoby - jak najbardziej "po włosku", czyli cienką, mało dodatków, bez sosów, no wiecie o co kaman. Można też bardziej w polskim stylu, czyli tak jak da grasso albo inne biesiadowo - tłusto i w chuj wszystkiego. Chociaż i tak najlepsza jest jedna pizzeria ze Skarżyska, w której można zamówić pizzę z frytkami na wierzchu xD

Odnośnik do komentarza

Cena skrzynki spada mocno, teraz 3€ z groszami, ale warto tak ogólnie chyba nawet jak się nie zwróci. Tylko kupiłem na allegro paysafecard na 5€ i skurwielowi się klucze skończyły, miał być automator 1 minuta, mija godzina i cisza. Telefon oczywiście wyłączony.

Co daje jeszcze operacja? Słyszałem o lepszym dropie (nawet na Dragon lore szansa :keke:) i o skinach, które można dostać za zadania? Skiny ze skrzynki danej operacji czy jakie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...