Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Katastrofa zażegnana, ale bez rozkopywania się nie obeszło :) Nie myślałem że zatkana główna rura może wprowadzić taki paraliż w ciagu mniej niż dwóch dni - w kuchni sterta garów i wylewanie wody po myciu, bo inaczej wszystko wypływa górą przez sedes :keke: Nie myślałem że zwienczona powodzeniem praca tego rodzaju może dać takie poczucie wygrywu :)

Odnośnik do komentarza

Katastrofa zażegnana, ale bez rozkopywania się nie obeszło :) Nie myślałem że zatkana główna rura może wprowadzić taki paraliż w ciagu mniej niż dwóch dni - w kuchni sterta garów i wylewanie wody po myciu, bo inaczej wszystko wypływa górą przez sedes :keke: Nie myślałem że zwienczona powodzeniem praca tego rodzaju może dać takie poczucie wygrywu :)

a co wjebałeś do rury głównej ? co chciałeś ukryć przed małżonką ?
Odnośnik do komentarza

 

Katastrofa zażegnana, ale bez rozkopywania się nie obeszło :) Nie myślałem że zatkana główna rura może wprowadzić taki paraliż w ciagu mniej niż dwóch dni - w kuchni sterta garów i wylewanie wody po myciu, bo inaczej wszystko wypływa górą przez sedes :keke: Nie myślałem że zwienczona powodzeniem praca tego rodzaju może dać takie poczucie wygrywu :)

a co wjebałeś do rury głównej ? co chciałeś ukryć przed małżonką ?

Nie ma u nas kanalizacji, tylko szambo i za długo zwlekałem z zadzwonieniem po szambiarke :) atrakcje niejako na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza

 

Katastrofa zażegnana, ale bez rozkopywania się nie obeszło :) Nie myślałem że zatkana główna rura może wprowadzić taki paraliż w ciagu mniej niż dwóch dni - w kuchni sterta garów i wylewanie wody po myciu, bo inaczej wszystko wypływa górą przez sedes :keke: Nie myślałem że zwienczona powodzeniem praca tego rodzaju może dać takie poczucie wygrywu :)

a co wjebałeś do rury głównej ? co chciałeś ukryć przed małżonką ?
Najczęściej jak się zatyka kanalizacja to się okazuje ze to kobieta chciała ukryć swoje włosy :D
Odnośnik do komentarza

Ja miałem z tym ciągły problem jak mieszkałem w bloku, bo była bardzo stara kanalizacja. I najczęściej hydraulik stwierdzał ze przyczyną są włosy. Teraz mam pod odplywem taka siatkę która włosy zatrzymuje.

 

Można też raz na tydzień potraktować odpływ wodorotlenkiem sodu zalanym gorącą wodą.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chlopaki, odwiedzę wszystkich.

W sumie mam spory staż, a z forum osobiście poznałem Pulka, Vamiego i Lucasa :-k. Jestem tajemniczym anonimem.

Jak Jezus. Wszyscy słyszeli a nikt nie widział :keke:
Trzech apostołów timonizmu podałem :keke:

Nie wiem, co ja miałbym powiedzieć, bo nikogo nie poznałem osobiście ;)

 

Dobry :)

Odnośnik do komentarza

 

Ja miałem z tym ciągły problem jak mieszkałem w bloku, bo była bardzo stara kanalizacja. I najczęściej hydraulik stwierdzał ze przyczyną są włosy. Teraz mam pod odplywem taka siatkę która włosy zatrzymuje.

Można też raz na tydzień potraktować odpływ wodorotlenkiem sodu zalanym gorącą wodą.

Jeżeli kret to to samo to hydraulik też przestrzegal. Mówił że udrażnia na chwilę Ale na dłuższą metę robi się z tego kamień.

 

 

 

Chlopaki, odwiedzę wszystkich.

W sumie mam spory staż, a z forum osobiście poznałem Pulka, Vamiego i Lucasa :-k. Jestem tajemniczym anonimem.

Jak Jezus. Wszyscy słyszeli a nikt nie widział :keke:
Trzech apostołów timonizmu podałem :keke:
Nie wiem, co ja miałbym powiedzieć, bo nikogo nie poznałem osobiście ;)

 

Dobry :)

To już w ogóle Bóg, jak nawet apostołowie nie widzieli :keke:
Odnośnik do komentarza

Musisz jechać pociągiem z mlekiem. Mleko ma najszybszy transport, inaczej się zsiada.

 

Ale jak zsiądzie to postoi i jakoś dojedzie.

 

;)

 

 

Smetek: I tak Lega kupi tego z Lecha

???

 

 

Tak ze Szczecina. No jadę jutro, o cysternach z amoniakiem nie wiedziałem.

 

Oho, to już chyba wiem dlaczego to był "złoty pociąg" :kekeke:. Dzisiejszy ekspres Poznań - Wawa z 6:40 dojechał niby 15 minut po czasie do Wawy. Wtedy miałbym jeszcze dziesięć minut na busa co w sumie jest jeszcze wykonalne. No ale tak na styk dość ;). Za to kolejny pociąg miał 21 minut opóźnienia, a jeszcze inny 13. No cóż, zobaczymy, najwyżej poczekam w Wawie i późniejszym busem będę jechał. PKP powinno jednak informować o takich atrakcjach.

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12744214_1569207356738224_8831776713869953001_n.jpg?oh=717259b464039d57ba50d05810803ebb&oe=57256272te zrównanie ubera z hiv :rotfl:

na infopasazer wszystko dostepne online !

 

 

Lucas, ze Szczecina Głównego nic nie jeździ, dopiero od Dąbia albo Stargardu, niby dowożą ludzi autobusami, no ale wiadomo jak to bywa. Ciekaw jestem co zrobią z nami jutro,,,

 

Smetek: pisałeś, że ziomek z Lecha PA 180, Legia 120.

 

Widzę, że to jakaś zorganizowana akcja :>

 

(u mnie to raczej odpada, bo prędzej wybije przez sracz u teściowej na dole :kekeke:)

 

Brzmi jak plan ;).

 

 

 

Wpłaciłem ostatnio 15zł na buka, miałem zagrać na Pogoń, bo dobry kurs szedł, ale wziąłem najpierw dyszkę na tenis, przegrałem. 5zł postawiłem na PSG i Real, mam dalej 15zł ;). A dzisiaj w robocie napiwek 50 złociszy wpadło :D.

Odnośnik do komentarza

 

Ja miałem z tym ciągły problem jak mieszkałem w bloku, bo była bardzo stara kanalizacja. I najczęściej hydraulik stwierdzał ze przyczyną są włosy. Teraz mam pod odplywem taka siatkę która włosy zatrzymuje.

Można też raz na tydzień potraktować odpływ wodorotlenkiem sodu zalanym gorącą wodą.

 

Próbowałem tak odtykać, tylko że zalałem octem. Nie zadziałało. Chociaż u mnie to była grubsza sprawa. ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...