Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, teoretycznie i tu i tu pieniądze chuja warte, w odziezowym mniejsze hajsy i pół etatu, ale z drugiej strony chciałbym spróbować czegoś nowego bo ile można sprzedawać pasztet Wielkopolski, karmę for dog i podpaski Bella.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakie wtedy były kasy fiskalne, ale nie wyobrażam sobie kursu na to. To nie wózek widłowy ;)

Znam absolwentki chyba dwutygodniowych szkoleń z okresu unijno-urzędowopracowej prosperity :)

Tu tylko 30 godzin :)

http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-sprzedazowe/kurs-kasjer-sprzedawca-z-obsluga-kasy-fiskalnej-30h-322

Odnośnik do komentarza

Na to się mówi szkolenie z kasy, ale uczą tam też np. sprawdzania banknotów i trochę takich ogólnych rzeczy przy pracy na kasie. Niby nic odkrywczego, ale jednak ktoś, kto nigdy na kasie nie pracował musi to przejść. Z tym, że np. u mnie (co prawda nie sklep) takie szkolenie trwa około 2 godzin i jest wykonywane przez kierownika, albo po prostu bardziej doświadczonego pracownika.

Odnośnik do komentarza

Etat to chyba jakie 160h. No to 15 razy 12 na 0,5 to trochę sporo godzin... Ja jak pracowałem jako Al Bundy to nie mogłem na kasie obsługiwać, bo byłem tylko na 3 miechy i im się nie opylało mnie szkolić, a główny problem to obsługa terminali płatniczych.


na wózek widłowy to chciałbym mieć uprawnienia, jak beda jakies znizku w PUP to moze zrobię, podobnie na koparkę.

 

PASOŻYCIE xDDD

 

Mnie wyjebali z PUP.

Odnośnik do komentarza

Etat to chyba jakie 160h. No to 15 razy 12 na 0,5 to trochę sporo godzin... Ja jak pracowałem jako Al Bundy to nie mogłem na kasie obsługiwać, bo byłem tylko na 3 miechy i im się nie opylało mnie szkolić, a główny problem to obsługa terminali płatniczych.

na wózek widłowy to chciałbym mieć uprawnienia, jak beda jakies znizku w PUP to moze zrobię, podobnie na koparkę.

 

PASOŻYCIE xDDD

 

Mnie wyjebali z PUP.

 

moge byc sobie pasożytem, ale wózkiem widłowym, czy koparką to chciałbym jeździć.

 

na wózek widłowy to chciałbym mieć uprawnienia, jak beda jakies znizku w PUP to moze zrobię, podobnie na koparkę.

 

jaki ten socjal zły :lol:

 

socjal trza dymać poki jest, szybciej upadnie będąc niewypłacalnym.

Odnośnik do komentarza

Mnie pierwszego dnia na zabce typiarka która pracowała tam miesiąc uczyła mnie obsługi kasy i tyle :D Sama nie umiała bonów wklepywac itp ale tym wyżej to nie przeszkadzało. Żadnych kursów czy szkoleń nie przechodziłem, od razu rzucili na glebokie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...