Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

> bądź Jahem

> pseudostudent lvl 23

> idź na tvnowski super bal kurwo

> wrzuć zdjęcia

> żadne dobrej jakości

> highlife

Also same noname'y na fotach z twarzy nie podobne do nikogo + źle dopasowana marynarka (aczkolwiek propsy za kolor) + zapięte oba guziki noszą tylko drechy zakładające marynarę po raz pierwszy na studniówkę + jakaś obroża na prawej ręce z dupy + mankiety to chyba Ruscy mu pocięli + coś ze spodniami jeszcze nie tak, ale nie widać przy tej jakości fotek ;)

 

 

 

Milik nie umie grać jako cofnięty, ani odgrywajacy, o kompletnym już nie mówię bo to fikcja. F9 chyba nie tworzy tej przestrzeni. Innego napastnika poza daremnym Formellą nie mam, ale może Dongou wypożyczę. Jakbyś doradził grę bez skrzydeł, bo dla mnie to całkiem nowe rozwiązanie jest. A i pieniędzy nie chce wydać, bo klub ma długi, a ja chce je spłacić.

Ustaw sobie 4-1-2-1-2 jak Carletto w AC Milan w '07

 

Milan tak grał w 2005, nie 2007, wtedy była choinka ;)

Odnośnik do komentarza

 

> bądź Jahem

> pseudostudent lvl 23

> idź na tvnowski super bal kurwo

> wrzuć zdjęcia

> żadne dobrej jakości

> highlife

Also same noname'y na fotach z twarzy nie podobne do nikogo + źle dopasowana marynarka (aczkolwiek propsy za kolor) + zapięte oba guziki noszą tylko drechy zakładające marynarę po raz pierwszy na studniówkę + jakaś obroża na prawej ręce z dupy + mankiety to chyba Ruscy mu pocięli + coś ze spodniami jeszcze nie tak, ale nie widać przy tej jakości fotek ;)

to już po znęty podchodzi, nie jest nam potrzebne aż takie okrucieństwo ;)

Odnośnik do komentarza

 

Keith, Ty serio jakiś popierdolony jesteś? :D Byli u mnie znajomi w sumie na jeden dzień tylko, pierwsza ich wizyta w życiu w Poznaniu i co mieliśmy siedzieć w piwnicy domu przy herbacie i kanapkach?

A co jest w tym złego? Oczywiście pokazać można, ale bez nadmiernej rozrzutnosci, spacerek po mieście i na ciepła herbatkę do domu.

 

 

Keith by im bardziej poznańskość pokazał :keke:

 

Odnośnik do komentarza

 

1. Kojarzę z twarzy. Nazwiska nie znam.

2. Za chuj nie wiem kto to.

3. Kojarzę z twarzy. Nazwiska nie znam.

4. Na tym to już w ogóle nic nie widać.

5. Za chuj nie wiem kto to.

6. Kamińska.

 

Także można śmiało powiedzieć, że same gwiazdy pierwszego sortu ściągnęły na imprezę.

Odnośnik do komentarza

 

 

1. Kojarzę z twarzy. Nazwiska nie znam.

2. Za chuj nie wiem kto to.

3. Kojarzę z twarzy. Nazwiska nie znam.

4. Na tym to już w ogóle nic nie widać.

5. Za chuj nie wiem kto to.

6. Kamińska.

 

Także można śmiało powiedzieć, że same gwiazdy pierwszego sortu ściągnęły na imprezę.

 

Albo zdjęcia takie, że nawet Elvisa byś nie poznał :keke:

Odnośnik do komentarza

Nie znam tam nikogo, ale ta 5 od lewej (nie licząc tych w tylnym rzędzie) ładna.

A po przyjrzeniu się teraz kreacji Jaha, to myślę, że strój po prostu pożyczony od kogoś większego z rodziny, bo i marynarka i koszula i spodnie są po prostu za duże :)

Odnośnik do komentarza

A właściwie może i skromny, tam podobno ściany się z tektury stawia, co nie? :-k

Znajomy kiedyś mieszkał na Florydzie i w środku nocy jakiś pijany kierowca wpierdzielił się na dom w którym mieszkał. Ściany jak papier, to przejechał przez jeden pokój i zaparkował w salonie.

Odnośnik do komentarza

 

A właściwie może i skromny, tam podobno ściany się z tektury stawia, co nie? :-k

Znajomy kiedyś mieszkał na Florydzie i w środku nocy jakiś pijany kierowca wpierdzielił się na dom w którym mieszkał. Ściany jak papier, to przejechał przez jeden pokój i zaparkował w salonie.

 

Często sklejka + siding na zewnątrz, profile (szkielet) drewniane, karton-gips w środku. Jak się widuje, to nawet wełny lub innego wypełniacza w ścianach ni ma :|

Odnośnik do komentarza

Btw, jak byłem na Big Short, to była reklama jakiegoś SUPERHITU na Walentynki, ze Stuhrem i tam kimś i se pomyślałem, ja jebie, Tak Bardzo Jahu.

Planeta Singli :)
Smartwatchem!

A tak serio musiałem robić edycje bo ciemno było jak u murzyna w dupie :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...