Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To oglądanie meczów z Tobą musi być równie rozrywkowe jak wyjście na miasto z Keithem.

No jakoś nie potrafię szaleć w domowym zaciszu. Najebany w pubie, albo na stadionie, to co innego. Przed monitorem to tylko bluzgam, wyzywam i zbieram joby od kobiety za wyżej wymienione.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ciekawy jestem co Klopp zrobi po zwycięskim golu w 99 minucie w derbach (bo taki scenariusz oczywiście jest jak najbardziej realny). Chyba będzie biegał nago po Victoria Street i kręcił fujarą w ekstazie :D

 

Rozumiem, że Tobie brewka by nie pykła i byś ze spokojem angielskiego gentlemana stwierdził "Zadowala mnie taki rezultat, nie popadajmy w zbytnie zadowolenie, to nie w guście, phi!" ;)

 

Nie, bo Everton nie wygrywa derbów. Tym bardziej w doliczonym czasie albo w jakichś kontrowersyjnych okolicznościcach.

 

 

Właśnie! Everton kładzie się na trawie w 89. minucie, żeby przez przypadek nie zdobyć pierwszego w swojej historii kontrowersyjnego gola!

 

Dokładnie.

 

A teraz wejdź sobie na evertonresults.com, kliknij Liverpool i przeproś. Albo wypierdalaj :)

 

 

Ani nie mam zamiaru wchodzić na stronę Evertonu, ani nie mam zamiaru w nic klikać, ani tym bardziej cię przepraszać :keke: A wypierdalaj możesz sobie mówić do swojego chłopaka :keke:

 

Odnośnik do komentarza

 

No na finał LM w którym grałby Everton to zapożyczyłbym się u Providenta. Ale co komu odpowiada xd

 

Łatwo deklarować uczestnictwo w czymś, co nie ma szansy się zdarzyć.
Ale, żeby nie być gołosłownym, pojadę na finał LM, który będzie udziałem FC Nurnberg.

 

 

Ale w koszulce Bajernu? :-k

Odnośnik do komentarza
Ale w koszulce Bajernu? :-k

 

No nie, przecież uczciwie obiecałem :)

Ale na serio, to moje sportowe szczęście zostało poddane próbie w 2009. Byłem wtedy na meczu Barcelona - Villarreal. Dzień wcześniej Valencia pokonała Real 3-0 i gdyby Barca wygrała, zostałaby mistrzem Hiszpanii.

W 93' przy chóralnych śpiewach Camp Nou "CAMPEONES" Villarreal wyrównał na 3-3.

 

Także ja się nie wybieram już na mecze o stawkę.

Odnośnik do komentarza

 

 

No na finał LM w którym grałby Everton to zapożyczyłbym się u Providenta. Ale co komu odpowiada xd

 

Łatwo deklarować uczestnictwo w czymś, co nie ma szansy się zdarzyć.
Ale, żeby nie być gołosłownym, pojadę na finał LM, który będzie udziałem FC Nurnberg.

 

 

Ale w koszulce Bajernu? :-k

 

znaczy z gołą klatą? ;)

Odnośnik do komentarza

 

Smetek, zrób tak w Skylines:

 

http://mistrzowie.org/657718/Rondo-x6

 

Swindon, przejezdzalem tam :D

 

Całkiem spoko

me_who, PW

Zaraz se przeczytam

Modzi dlaczego nie moge zmienić miejsca 'skąd' i klub na forum > :D

 

 

Nie przybijajasz piątek z Panem Adminem jak jest w Krakau, to dosięgła Cie sprawiedliwość

Zamówiłem sobie pizzę o 18. Przyjechała równo o 19:35, bez sosu, i w bonusie zimna. Pan dostawca - jak się okazało - pierwszy dzień w pracy, miał 4 kursy, do mnie przyjechał jako do ostatniego.

 

Po telefonie do pizzerii (którą zresztą bardzo, bardzo lubię!) Pani kazała zostawić zimną pizzę, a za 15 minut przyjedzie druga (już z sosem pomidorowym).

 

Co za emocje!

Prato ?

 

Bry z wieczora.

Odnośnik do komentarza

Ale zakręcony dzień. Wpierw byłem w schronisku w Chorzowie (otwarty dzień i można wziąć psiaka na spacer i im coś dobrego przywieźć) i spacerowałem z czadowymi kundelkami, potem powrót do dom. Blokada drzwi pralki. Jebany stary Whirlpool ma pokrętło do otwierania mechanizmu drzwiczek i coś się spierdoliło, pranie utknęło. Wyciąganie pralki, szukanie mechanizmu, gówno oczywiście tak głęboko w pralce, że moja kobieta (mniejsze łapy ma) musiała grzebać 10 minut i zaskoczyło. Pralka i tak będzie nowa ogarniana, ale jebania z tym było. Dopiero teraz usiadłem po całym dniu z pysznym żarciem z woka i Obolonem :D

 

 

Aha i nie wpuściłem kolędy, więc chyba muszę oddać premię świąteczną, nie jmk :( ?

 

Już nic nie wiem, powoli mam już dość tego roku :/ :(

 

Nie, bo byliśmy razem na zlocie :)

 

Chyba nawet w tym samym pokoju :P

 

 

To oglądanie meczów z Tobą musi być równie rozrywkowe jak wyjście na miasto z Keithem.

 

Mam doświadczenie z tym i z tym, służę informacjami :keke:

 

 

No na finał LM w którym grałby Everton to zapożyczyłbym się u Providenta. Ale co komu odpowiada xd

 

Łatwo deklarować uczestnictwo w czymś, co nie ma szansy się zdarzyć.
Ale, żeby nie być gołosłownym, pojadę na finał LM, który będzie udziałem FC Nurnberg.

 

 

Ja tak zrobię dla pierwszej rundy kwalifikacyjnej Pogoni w Europie. Byle gdzie :)

Odnośnik do komentarza

Baj de łej. Feanor - jak się czujesz z tym, że Liverpool łączą z Shanem Longiem? Kiedyś Xabi Alonso i Fernando Torres, dziś Joe Allen i Shane Long xd

Kiedyś Duncan Ferguson i Gaza, teraz Mori i Mattioni.

No ja jebie Szu. Nie obrzydzaj mi Evertonu, klubu, który chciałem mieć za ulubiony w lidze, w której nie miałem ulubionego klubu i nie lubię Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...