Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja robiłem chore miasta dopóki nie uruchomiłem jakiegoś filmiku, na którym gość przez pół godziny tłumaczy prawidłowy początek miast (tworząc takie jakby żagle z dróg jednokierunkowych przy zjazdach z autostrady). Zacząłem robić podobnie i nagle się okazało, że nawet przy dużej rozbudowie miasta mam pole do rozwoju.

 

znajdziesz ten filmik?

 

A proszę Cię bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=1uwj2ZiiFSs

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle to zakupiłem bilet na sobotnie derby Barcelony :). Czas odwiedzić stadion Espanyolu i wesprzeć go w walce ze sławnym sąsiadem zza miedzy :)

 

jaka roznica w cenie i dostepnosci w porownaniu z Camp Nou?

 

Dostępność bez problemu. Dwa dni do meczu i z pół stadionu wolne. Cenowo to trochę kpina. Na mecz z Villarealem pod koniec stycznia bilety są od 35 do 70 euro. Na Barcelone od 95 do 140..., więc prawie tyle samo co na Camp Nou ;)

Odnośnik do komentarza

Kurna, co rja robię? Pije wódkę z facetem kobiety która kocham. Ilr ja osób przy tym oszukuje. Oby ten rok byl bardziej szczery

Pomyśl o tym w ten sposób Keith. Ten koleś pije z tobą wutke z wdzięczności, że nie odbiłeś mu dupy. Każda panna woli typów, którzy robią agregację powiatów w ArcGis, a tamten lamus pewnie krzywą beziera leci. JESTEŚ PONAD TO.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...