Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

EU4 to zjebana gra, rzekłem

Chyba ty. Że masz problemy z manpowerem nie znaczy, że jest zjebana

już walić ten manpower, gra zawsze dąży do utworzenia kilku imperiów koło siebie, nieważne jaki scenariusz się wybierze - a same imperia są praktycznie niezniszczalne...

to samo zresztą było pod EU3, ale tam DeI potrafiło to przezwycieżyć

Odnośnik do komentarza

Wyłączyłem już grę. Właśnie z kanalizą, w tym nowym osiedlu Warszewo, gdzie dałem biurowce i bloki miałem niby połączenie rurami, ale ciągle coś ze ściekami chcieli, a ja rozkawałkowywałem miasto jak pociągnąłem długą rurę od ścieków do tej dzielnicy to już było za późno, miałem tam jedną przychodnię i szpital i trup na trupie :P A mam kijowo, bo na cztery kafle mam tylko skrawek wody w jednym.

Odnośnik do komentarza

 

 

EU4 to zjebana gra, rzekłem

Chyba ty. Że masz problemy z manpowerem nie znaczy, że jest zjebana

już walić ten manpower, gra zawsze dąży do utworzenia kilku imperiów koło siebie, nieważne jaki scenariusz się wybierze - a same imperia są praktycznie niezniszczalne...

to samo zresztą było pod EU3, ale tam DeI potrafiło to przezwycieżyć

a tu dei nie daje rady? Nie gram aktualnie na modach, wiec się pytam.

Co do imperializmu, oj da się go rozbić, tylko potrzebne są odpowiednie warunki ku temu

Odnośnik do komentarza

 

 

 

EU4 to zjebana gra, rzekłem

Chyba ty. Że masz problemy z manpowerem nie znaczy, że jest zjebana

już walić ten manpower, gra zawsze dąży do utworzenia kilku imperiów koło siebie, nieważne jaki scenariusz się wybierze - a same imperia są praktycznie niezniszczalne...

to samo zresztą było pod EU3, ale tam DeI potrafiło to przezwycieżyć

a tu dei nie daje rady? Nie gram aktualnie na modach, wiec się pytam.

Co do imperializmu, oj da się go rozbić, tylko potrzebne są odpowiednie warunki ku temu

 

na DeI nie grałem, grałem na Extendend Timeline, ale tam stare problemy: po max 200 latach Europa praktycznie podzielona miedzy Królestwo Franków, Bizancjum i mnie (Polskę). Z liczących się graczy są Wizygoci w Iberii, Stare Prusy (którzy po wyrzuceniu z Sambii przenieśli się do Inflant i podbijają ugrofińskie i ruskie państewka, Essex na Wyspach, Wieleci jako mały bufor między mną a Frankami (sami wchodzą do Skandynawii).

 

z chyba ponad setki państw plemiennych zostało tylko raptem kilka na skraju :roll:

 

przejrzałem mapę Świata na tym sejwie i w Azji to samo :doh!:

 

Odnośnik do komentarza

Kinas jakbyś kiedyś dei testował, to napisz. Bo wiem ze przy trójce neztach i einfall długo się meczyli jak wyeliminowac imperia.

A imo ck2 dąży do jeszcze wiekssej imperializacji świata

 

O, jak miło, w tym semestrze tylko trzy egzaminy mam :-k, w dodatku wszystkie "ogólne" i ze specjalizacji to dopiero w letnim semestrze :-k.

farciarz. Ja marne 8 :P
egzaminów, czy zaliczen?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...