Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mam na liście życzeń: Rocket LeagueFM16HelldiversTW: AttilaFootLOLMedieval EngineersSW: Empire At War I kupię chyba tylko jedną z nich :-k

FM'a Ci udostepnie, w nocy nie gram na pewno ;) SW: EAW to klasyk RTS :)

Kupić Ci to chłopaku? Zrobisz mi przelew.

konto masz nadal w alior ? to byłaby super opcja :)to poproszę :)http://store.steampowered.com/sub/86503/bez telefonu przelewu nie zrobie :/ wytrzymasz z przelewem do czwartku/piątku ?

Luz :). Jaki masz nick na Steam?

dzięki Reaper :*prawie spadłem z fotela jak mi na pół ekranu wyjebało Pop-upa :D

Sorry, poleciałem się ogarnąć, a Reaper został Mikołajem w tym czasie ;)

Odnośnik do komentarza

Dobry wywiad na Weszło:http://weszlo.com/2016/01/03/ci-co-sie-smieja-ze-spadles-na-dno-przez-chlanie-jeszcze-wczoraj-prosili-zebys-polewal/

 

 

 

Dużo znasz historii, że ktoś został porzucony przez klub w chwili kontuzji i musiał skończyć karierę?

Milion. Myślałem, że Lewy tak skończy jak go wyrzucili z Legii. Nic mu nie pomogli, Legia wyłożyła lachę. Sam się musiał leczyć. Zerwał więzadła w wieku 16 lat, a oni rozwiązali z nim kontrakt mówiąc, że nie widzą przed nim przyszłości. Gdyby nie rodzina, która zapłaciła za operację i rehabilitację, grałby jak ja w piątej, czwartej lidze. Później go chcieli do Młodej Ekstraklasy, ale myślę że miał zadrę w sercu za to, że potraktowali go jak śmiecia.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kobita Ci ciuchy wybiera :> ?

 

No tak, ja się średnio ogarniam :) A coś w tym złego? :>

 

 

muszę to powiedzieć chłopakom na hali, bo to wiele tłumaczy ;) ;)

 

Śmieszek ;)

 

 

 

Kobita Ci ciuchy wybiera :> ?

 

No tak, ja się średnio ogarniam :) A coś w tym złego? :>

 

 

Raczej jestem zaskoczony, ale skoro Ci pasuje. Moja kobieta ma dobry gust, ale widziałaby mnie w innych rzeczach, których za chuja bym nie ubrał ;)

 

Jakieś hardkory też odrzucam, przecież napisałem, że niektóre rzeczy odrzucam ;) Ale ona raczej nie ma takich zamiłowań do metroseksualnego ubierania się, jej siostra tak ma ;) Ale raz na jakiś czas pozwalam jej coś dziwnego kupić np. raz wziąłem takie spodnie z niskim krokiem i ściągaczami na kostkach, trochę dziwnie się w nich czułem, do momentu aż kilka koleżanek z pracy się nimi zachwycało i zazdrościło, że ich faceci nie chcą się zgadzać na takie ciuchy ;)

Odnośnik do komentarza

 

Dobry wywiad na Weszło:http://weszlo.com/2016/01/03/ci-co-sie-smieja-ze-spadles-na-dno-przez-chlanie-jeszcze-wczoraj-prosili-zebys-polewal/

 

 

 

Dużo znasz historii, że ktoś został porzucony przez klub w chwili kontuzji i musiał skończyć karierę?

Milion. Myślałem, że Lewy tak skończy jak go wyrzucili z Legii. Nic mu nie pomogli, Legia wyłożyła lachę. Sam się musiał leczyć. Zerwał więzadła w wieku 16 lat, a oni rozwiązali z nim kontrakt mówiąc, że nie widzą przed nim przyszłości. Gdyby nie rodzina, która zapłaciła za operację i rehabilitację, grałby jak ja w piątej, czwartej lidze. Później go chcieli do Młodej Ekstraklasy, ale myślę że miał zadrę w sercu za to, że potraktowali go jak śmiecia.

 

 

Pamiętam kumpla, którego najbardziej cechowało to, że umiał tak uderzyć z łokcia, że sędziowie nigdy nie widzieli. Fenomen – nosy łamał hurtowo, ale chyba raz widziałem, że dostał żółtą kartkę

No ładnie Feno, no ładnie. :keke:

Odnośnik do komentarza

Luz :). Jaki masz nick na Steam?

Sorry, poleciałem się ogarnąć, a Reaper został Mikołajem w tym czasie ;)

masz mnie w ziomkach i nie wiesz ? wstyd !

 

 

Dobry wywiad na Weszło:http://weszlo.com/2016/01/03/ci-co-sie-smieja-ze-spadles-na-dno-przez-chlanie-jeszcze-wczoraj-prosili-zebys-polewal/

 

 

 

Dużo znasz historii, że ktoś został porzucony przez klub w chwili kontuzji i musiał skończyć karierę?

Milion. Myślałem, że Lewy tak skończy jak go wyrzucili z Legii. Nic mu nie pomogli, Legia wyłożyła lachę. Sam się musiał leczyć. Zerwał więzadła w wieku 16 lat, a oni rozwiązali z nim kontrakt mówiąc, że nie widzą przed nim przyszłości. Gdyby nie rodzina, która zapłaciła za operację i rehabilitację, grałby jak ja w piątej, czwartej lidze. Później go chcieli do Młodej Ekstraklasy, ale myślę że miał zadrę w sercu za to, że potraktowali go jak śmiecia.

 

z kim to wywiad? Gregorek ?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...