Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę podchodzi to pod narzucony jedyny słuszny tok myślenia z Orwella. Chociaż nie wiem do końca jakiego typu będą te komentarze. Książkę przeczytałem, bo używałem jej do swojej pracy licencjackiej, jakoś nie stałem się z tego powodu nazistą czy antysemitą ;).

Odnośnik do komentarza

 

niech ktoś nominuje jakiś mój post z kłotsów do cytatu roku, cztery dni temu mi stuknęło 8 lat na forum, a jeszcze nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu :keke:

Znajdź mi Twój post od typa u którego miałeś pracować, ale grał w CM i dlatego nie chciał Cię zatrudnić to nominuję.

 

http://forumcm.net/index.php/topic/7597-marynia-cztery-siedem-cztery-czas-banow/page-64?do=findComment&comment=1687215;)

Odnośnik do komentarza

Trochę podchodzi to pod narzucony jedyny słuszny tok myślenia z Orwella. Chociaż nie wiem do końca jakiego typu będą te komentarze. Książkę przeczytałem, bo używałem jej do swojej pracy licencjackiej, jakoś nie stałem się z tego powodu nazistą czy antysemitą ;).

Jeśli tysiące ludzi dało się ogłupić Sumlińskiemu, to co dopiero Hitlerowi. Lepiej na wszelki wypadek okrasić to krytycznym komentarzem, by żadnemu durniowi nie przyszło do głowy bezrefleksyjnie przyswajać tej wiedzy tak, jak "Niebezpiecznych związków...".

Odnośnik do komentarza

http://wyborcza.pl/1,75475,19446402,redaktor-naczelny-frondy-nowym-szefem-tvp-kultura.html

 

coraz częściej odnoszę wrażenie, że najnowszą historię tego kraju pisał Monty Python :lol:

tygodnik FRONDA się odżegnuje od Terlikowskiego i są względnie normalni. Chociaż naciski pewnie i tak będą.

BTW - nie zdziwiłbym się jakby Terlik lub RAZ dostał jakiś swój program w TVPis.

Odnośnik do komentarza

Mówiąc krótko jebać frajera co obce barwy ubiera ;).

 

Pożegnanie miał bardzo miłe na Bułgarskiej, potem w wywiadach, że nigdy nie zapomni o atmosferze na Lechu (jak przyjedzie w koszulce Legii to na pewno nie zapomni) i odchodzi, bo rodzina, bo do Finlandii itd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...