Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby w Polsce zakazani reklam leków i suplementów diety, to chyba połowa telewizji by zbankrutowała. 80% reklam jest z branży farmaceutycznej. A ostatnio jak zmieniałem opony i czekałem z 40 minut, kolesie mieli odpalone TVP Info. To tam 100% reklam to leki. Przez prawie godzinę i 4 bloki reklam nie było żadnej innej.

Odnośnik do komentarza

Już wiem, że najgorszym elementem podróży będzie ułożenie walizki w pociągu i potem jej zdjęcie, tak ciężkiej i tak wypchanej jeszcze nie miałem, a muszę tam jeszcze zmieścić plecak z laptopem i parę rzeczy . :keke:

 

było tyle słoików nie brać :keke:

Odnośnik do komentarza

Czemu niektóre wódki zamarzają w zamrażalniku, a niektóre nie? :-k Co ciekawe Stock się trzyma, a Finlandia lód :-k

 

http://www.strefabiznesu.gazetakrakowska.pl/artykul/czy-zamarznieta-wodka-wadliwy-produkt

 

 

 

Kwestionowany przez sądeckiego klienta alkohol został wyprodukowany przez gorzelnię w Białymstoku. - To nie jest nic nadzwyczajnego, że po wstawieniu wódki do zamrażarki w butelce pojawia się lód - przekonuje Sergiusz Gwoździej, dyrektor firmy Polmos Białystok . - Jeżeli w domowym urządzeniu jest temperatura około 20 stopni Celsjusza poniżej zera, to po kilku godzinach w wódce wytrącą się kryształki lodu - mówi dyrektor. Gwoździej zwraca uwagę, że 40-procentowa wódka zawiera w swym składzie 60 procent wody, która w niskiej temperaturze zamarza.
Odnośnik do komentarza

Jakby w Polsce zakazani reklam leków i suplementów diety, to chyba połowa telewizji by zbankrutowała. 80% reklam jest z branży farmaceutycznej. A ostatnio jak zmieniałem opony i czekałem z 40 minut, kolesie mieli odpalone TVP Info. To tam 100% reklam to leki. Przez prawie godzinę i 4 bloki reklam nie było żadnej innej.

Zima to normalka, że reklamy leków. Tak jak w lato kremy do opalania czy biura podróży.

Odnośnik do komentarza

 

No porypane jakieś, zbudowałem sześć stacji uzdatniających wodę w 100%, cztery jakieś budynki Eco Friendly Sewage Facility i dalej zanieczyszczenie 36-37% :| I umierają.

Co w tym dziwnego? Przecież Pogoń śledzie - syfem jedzie ;)

 

 

To Poznań by nie miało przyrostu przez Słowiki :P

Odnośnik do komentarza

LEL, Policja przyjechała :D Że Laura tupie ;D Ubaw mieli nieziemski :D

 

Mogliby przyjechać do sąsiadów babci mojej kobity (w sensie mieszkanie nad). Pierdolony gówniarz biega chyba w szpilkach na wyścigi z psem, a oni dali panele i zero wyciszenia. Do tego chyba przesuwają meble co drugi dzień, pojebani jacyć :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...