Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie myślisz, że na poziome ekstraklasy trenerowi wisi, jak rozgrywane są stałe fragmenty gry?

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/football/football-news/everton-fc-analysis-corners-something-6720222

 

Dla mnie to idiotyczne, ale jednak na poziomie Premier League komus wisi jak sa rozgrywane SFG.

 

Poza tym pole bramkowe to najbardziej strategiczny punkt podczas wykonywania rzutow roznych.

Odnośnik do komentarza

Już nie pamiętam kto, chyba Probierz, ale nie jestem do końca pewny mówił, że w dzisiejszej piłce to SFG prawie w ogóle się nie zajmują, bo co wyjdzie to wyjdzie, bo już wszystko jest ogarniete, ważniejsze są elementy gry.

Odnośnik do komentarza

To co w ostatnim czasie grają Pawłowski z Hamalainenem to jakiś skandal. Obaj niby szukają formy, ale czy mecz z zespołem z czołówki, który w tej rundzie wygrał w Warszawie i Wrocławiu to dobry moment na szukanie wysokiej formy? :roll:

 

Jak z Zawiszą nie ogarną to mam nadzieję, że z Legią zaczną na ławce. Pawłowskiego chociaż liczby obronił, bo karnego wywalczył i zaliczył "asystę" (tu zdecydowanie więcej zrobił Barry niż podający) przy bramce Douglasa. Fajnie za to wygląda defensywa, nie licząc jednego kiksu to nawet Kamyk ogarnia. Znakomity jest Paulus, a boczni w obronie spisywali się znakomicie, a jeszcze dużo w ofensywie dają. Gostomski też jedna kapitalna parada, ale też zaliczył duży błąd, na całe szczęście bez konsekwencji. No i Zaur mi się podoba, pierwszej połowie mógł lepiej wykończyć, ale daje z siebie 100% zawsze i to się ceni. Cieszy też powrót do gry Karola, bo daje sporo jakości, a z każdym spotkaniem powinien grać lepiej, bo w sumie dopiero wraca do grania po urazach. Dobrze że Trałka się wykartkował, więc zagra z Legią, a z Zawiszą pewnie Djoum wybiegnie.

Odnośnik do komentarza

Kasper jest zostawiony sam sobie, a on tak nie umie grać. Skorża powinien jakoś zmodyfikować taksę by wcisnąć Fina. Pawłowski zgroza i hańba, ale karnego zrobił. Imo to przypadek i pan Szymon nie powinien grac już w tym sezonie.

Co do kartkowania Trałki, to jego rozmowa z Darią była osom "Faul na kartkę wynikał z gry" :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i są trzy punkty straty. Ważne to teraz nie potknąć się na Bełchatowie, bo wyjazd to wiadomo, może być ciężko. Szansa na majstra jest duża, bo Legia bez Radovicia to zdecydowanie gorszy zespół, a ponoć jeszcze Żiru sobie coś z więzadłami zrobił ;). Trzy punkty przy podziale to prawie nic, ale fajnie byłoby mieć pierwsze miejsce i mecz z Legią u siebie w finałowej.

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej Ciebie coś boli. Napisałem nieprawdę? Napisałem coś obraźliwego? Mimo tego co zrobiono w ostatnich latach nie uciekniesz od prawdy, że nic (a z pewnością nie to co teraz) by z tego nie było gdyby nie Amica. Jestem fanem robienia wszystkiego, co podniesie poziom szkolenia (sam poświęcałem swój czas, aby zdobyć uprawnienia do szkolenia piłkarzy) i cieszy mnie rozwój ośrodków takich jak ten więc nie wyskakuj mi tu z jakimś bólem. Jak Lecha próbowano ścignąć za grzechy przeszłości, to klub krzyczał ile sił, że "Amica, Amica", ale jak coś wspomnieć o klubie z Wronek w kontekście Lecha, to już ból dupy.

Odnośnik do komentarza

Jak najlepsza* to pogratulować... Amice Wronki ;)

 

* - skoro najlepsza, to lepsza od kogo? ile my tych akademii w Polsce mamy?

Nawet jeśli to jedyna to wtedy też jest najlepsza ;). No i co z tego, że we Wronkach? To jest akademia Lecha, a Amica upadła chyba ze cztery lata temu i tego klubu już nie ma. Lech inwestuje w młodzież i to mi się podoba, jakieś efekty tego już są, a w przyszłości powinno być jeszcze lepiej. Jak ogarną jakieś zabezpieczeni (a ponoć jakiś pomysł na to jest) przed spierdalaniem wyszkolonych w akademii zawodników do innych klubów to będzie znakomicie. No i na tym skorzysta na pewno nie tylko Lech, ale również reprezentacja. Chętnie zobaczyłbym takie akademie w Krakowie czy Warszawie, bo to po prostu po paru latach podniesie poziom polskiej piłki.

Odnośnik do komentarza

Najwyraźniej Ciebie coś boli. Napisałem nieprawdę? Napisałem coś obraźliwego? Mimo tego co zrobiono w ostatnich latach nie uciekniesz od prawdy, że nic (a z pewnością nie to co teraz) by z tego nie było gdyby nie Amica. Jestem fanem robienia wszystkiego, co podniesie poziom szkolenia (sam poświęcałem swój czas, aby zdobyć uprawnienia do szkolenia piłkarzy) i cieszy mnie rozwój ośrodków takich jak ten więc nie wyskakuj mi tu z jakimś bólem. Jak Lecha próbowano ścignąć za grzechy przeszłości, to klub krzyczał ile sił, że "Amica, Amica", ale jak coś wspomnieć o klubie z Wronek w kontekście Lecha, to już ból dupy.

No dobra, a jak Legia żebra o darmowe tereny i dofinansowania to jak w końcu wyżebra to nie będzie można powiedzieć, że to akademia Legii tylko będzie się docinać "FC Sulejówek"? Zdaje się, że Lech mocno rozbudował infrastrukturę, Lech zapewnia cały sztab, który tam robi etc. etc.

Odnośnik do komentarza

 

Najwyraźniej Ciebie coś boli. Napisałem nieprawdę? Napisałem coś obraźliwego? Mimo tego co zrobiono w ostatnich latach nie uciekniesz od prawdy, że nic (a z pewnością nie to co teraz) by z tego nie było gdyby nie Amica. Jestem fanem robienia wszystkiego, co podniesie poziom szkolenia (sam poświęcałem swój czas, aby zdobyć uprawnienia do szkolenia piłkarzy) i cieszy mnie rozwój ośrodków takich jak ten więc nie wyskakuj mi tu z jakimś bólem. Jak Lecha próbowano ścignąć za grzechy przeszłości, to klub krzyczał ile sił, że "Amica, Amica", ale jak coś wspomnieć o klubie z Wronek w kontekście Lecha, to już ból dupy.

No dobra, a jak Legia żebra o darmowe tereny i dofinansowania to jak w końcu wyżebra to nie będzie można powiedzieć, że to akademia Legii tylko będzie się docinać "FC Sulejówek"? Zdaje się, że Lech mocno rozbudował infrastrukturę, Lech zapewnia cały sztab, który tam robi etc. etc.

 

 

Nie odpowiem, bo kompletnie nie widzę podobieństwa w sytuacji w jakiej Lech "wchłaniał" Wronki do sytuacji prób ekspansji Legii. To raz, a dwa, ja nie neguję wkładu Lecha. Po prostu uważam, że ogromne podwaliny pod ten ośrodek położył klub z Wronek, który spotkało to, co spotkało i jest to IMO gigantyczna rysa na historii Lecha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...