Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Bo inne kluby w Polsce to nie mają rys na swojej historii :roll:.

 

Czy ja twierdzę, że jest inaczej? To jest zdaje się temat o Lechu Poznań więc trudno żebym o innym klubie się wypowiadał. Lucas ból dupy, to raczej masz Ty i chyba Ci się w niej poprzewracało. Wyzywam Cię, powiedz, że Akademia Lecha i Amica Wronki nie mają ze sobą nic wspólnego. Wtedy ścichnę. Jak nie, to zacznij pilnować swoich czterech liter.

Odnośnik do komentarza

Łączy je przede wszystkim miejsce, czyli Wronki. Amiki już nie ma, Akademia jest Lecha. Piłkarze szkolą pracownicy Lecha, szkoli się ich z myślą o grze w Lechu itd. Czy w naszym kraju naprawdę ciężko coś pochwalić i próbować wzorować się na zespole, który robi coś dobrego dla polskiej piłki tylko trzeba koniecznie wyjeżdżać z przytykami o fuzji? Jakby była to Akademia Legii czy Jagiellonii to nie wypominałbym przeszłości warszawskiej przyjaciółce tylko pochwalił i miał nadzieję, że Lech też taką będzie miał ;).

Odnośnik do komentarza

Legia Daewoo Warszawa to też ten sam klub?

 

Ja nie mówię, że fuzji nie było (to byłaby głupota) tak jak Ty nie możesz się wyprzeć historii przyjaciółki. Po prostu moim zdaniem nie ma sensu wywlekanie tego typu rzeczy po x latach. Akademia jest Lecha, to Lech w nią inwestuje i zbiera z niej profity.

Odnośnik do komentarza

Doprawdy? FYM pisze? "Jak najlepsza* to pogratulować... Amice Wronki" - gdzie tu widzisz cokolwiek o podstawach? I o niepomijaniu Lecha? Trudno to zrozumieć inaczej niż jako stwierdzenie, że gratulacje za dzisiejsze sukcesy Lecha w szkoleniu młodzieży należy kierować w stronę Amiki - o wkładzie Lecha niczego tu nie ma, po prostu od 2006 idziemy rozpędem na dorobku Amiki i gratulacje jej za to. Tak więc, owszem, jest to jak najbardziej przykład bulu dópy, tym smutniejszy, że w Poznaniu mało kto jest dumny z tego, co się w 2006 stało, i się z tym nie kryje. Ale ze szkoleniem młodzieży w latach 2006-2015 nie ma to wiele wspólnego - ten projekt to autorski projekt Lecha, drużyny juniorskie Amiki funkcjonowały zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli obiekty = szkółka? I od 2006 nie było w nie żadnych inwestycji? Przypomnę, że to nie ja twierdzę, że obiekty Amiki się nam nie przydały, tylko FYM, że za szkółkę Lecha w stanie obecnym gratulacje należą się Amice, ergo od 2006 Lech nie zrobił w tym kierunku absolutnie niczego.

Co Ty pleciesz? :ke:

Odnośnik do komentarza

Dobra nie wiem czy jestem ślepy czy po prostu nie potrafię czytać ze zrozumieniem, ale moim zdaniem Prof twierdzi, że jakiś wpływ te obiekty miały "to NIE ja twierdzę, że obiekty Amiki się nam nie przydały". Jednak aktualnie to projekt Lecha, od fuzji minęło dziewięć lat i za rozwój Akademii w tym czasie trzeba gratulować Amice?

Odnośnik do komentarza

Ale na tym polega wasz problem, że przez mój wpis rozumiecie, że Lech wg FYMa nic nie zrobił. Oczywiście, że zrobił. Pisałem przecież, że tego nie neguję (tylko chyba macie wzrok wybiórczy ;)), ale Amica też swoje zasługi ma i nie ma powodu, dla którego by o niej nie wspomnieć.

Odnośnik do komentarza
temat o Legii Warszawa czy Lechu Poznań ?

 

wykazujecie się nieziemskim bólem dupy

 

co do akademii, proponuje zerknac na:

MP juniorów U-19 - (2x) - 2002, 2007

MP juniorów U-17 - (2x) - 1998, 2003

w-ce MP juniorów U-19 - 2003

w-ce MP juniorów U-17 - (2x) - 2002, 2005

http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=6

MP juniorów U-19 - (2x) - 1987, 1995

w-ce MP juniorów U-19 - (3x) - 2009, 2010, 2012

MP juniorów U-17 - (2x) - 2009, 2014

w-ce MP juniorów U-17 - 2012

http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub=169

 

widze tutaj pewną rzecz, znika nazwa Amica i nagle Lech osiąga suckes w grupach młodzieżowych, przypadek ? nie sądzę :) podwaliny pod dzisiejszą akademię Lecha zrobił Wronki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...