Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja - jeśli wolno pomarzyć - wyobrażał bym sobie trenera, który europejskie puchary obieca nie w tym sezonie, a za trzy lata: przez pierwszy i drugi sezon zbuduje drużynę, nierozliczany z wyników (oprócz spadku z ligi), a w trzecim awansuje do pucharów. Niestety to w polskiej lidze jest niemożliwe, bo wyniki mają być dziś.

Odnośnik do komentarza

Taki scenariusz proponuje się we Wrocławiu. Tarasiewicz ma 2-3 lata na zbudowanie drużyny, która po tym czasie osiągnie sukces na krajowym podwórku i awansuje do europejskich pucharów. Inna sprawa, jak będzie z realizacją tych planów.

Odnośnik do komentarza

No przecież w Poznaniu chyba nikt nie mówi o wywaleniu Zielińskiego. Smuda miał zbudować mistrza w 3 lata, nie zbudował, to po prostu nie dostał nowego kontraktu. Czy słusznie czy nie - nie mnie oceniać. Jego następca zaczął od mistrza, więc postawił sobie wysoko poprzeczkę. Od dawna w Lechu nie pracują "gorące głowy", które wywalają trenera po nieudanych kilku meczach.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą się kulaliście z porażki z kelnerami z Azerbejdżanu, a teraz nie widzicie różnicy w tym co prezentował Lech w maju a w lipcu. To się w końcu zdecydujcie, czy rywal mocny, a polskie drużyny na ich tle wypadają blado, czy to byli kelnerzy a Lech się skompromitował.

Kolego miły sympatyczny. Jeśli zwracasz się do mnie, to odnoś się do moich wypowiedzi. Pokaż jedną MOJĄ wypowiedź, w której nazywam Azerów kelnerami, a wyczyny Lecha kompromitacją, to możemy pogadać, w przeciwnym razie z łaski swojej się odstosunkuj. :>

Odnośnik do komentarza

Jakbyś nie zauważył, to nie jesteś jedynym, który nie rozumiał rozbawienia Buffu. Chyba, że jesteś towarzyszem i do Ciebie trzeba się zwracać per "wy".

Przy okazji zwracałem się do wszystkich, którzy nie bardzo wiedzieli jak określić postawę Lecha, gdy z rękawa zaczęły się wysypywać inne fantastyczne wyniki polskich ekip.

 

Przy okazji polecam lekturę posta #4814 i cytuję:

 

Mogę powtórzyć to, co pisałem w livescorze - nie mamy żadnego prawa, by czuć się faworytami w pojedynkach z takimi Azerami. Po prostu jesteśmy już takimi samymi kelnerami co oni. I tak będzie - po zaciętej walce raz awansujemy my, raz oni.

 

Cóż, przykre tylko, że bliska kompromitacja niektórych kibiców Lecha nie nauczyła pokory

 

Już tam mieliście ;) kłopoty z oceną tego czy grał równy z równym czy bliska kompromitacja.

Odnośnik do komentarza

W tej rundzie nie ma zespołów pokroju naszych niestety. Każdy jest co najmniej 2x silniejszy od nas. Dniepro w lidze wymiana (Sparta dołowała). Wyjazd daleki z paszportami, bo UKR nie jest w Szengen. Do tego zespół bardzo solidny i mocny a z nazwy 0 medialności. Komplet będzie, bo jeszcze zagramy na 13.500. Jeśli nie zmieni się styl gry i nie wróci choć część formy to czekają nas 2 porażki. Choć nadzieja ponoć umiera ostatnia, ale bądźmy szczerzy: szansę są 85-15% dla mnie.

 

edyta: Z Poznania jest bezpośredni pociąg i jedzie 27h39min :D

Odnośnik do komentarza
Mogę powtórzyć to, co pisałem w livescorze - nie mamy żadnego prawa, by czuć się faworytami w pojedynkach z takimi Azerami. Po prostu jesteśmy już takimi samymi kelnerami co oni. I tak będzie - po zaciętej walce raz awansujemy my, raz oni.

 

Cóż, przykre tylko, że bliska kompromitacja niektórych kibiców Lecha nie nauczyła pokory

 

Już tam mieliście ;) kłopoty z oceną tego czy grał równy z równym czy bliska kompromitacja.

Skup się - Azerowie są kelnerami, ale nie dla nas, bo my też nimi jesteśmy. Nie pisałem o kompromitacji, tylko potencjalnej kompromitacji. Nie logiczne?

Swoją drogą, cytując tego posta, potwierdziłeś dokładnie to, co pisałem w poprzednim poście, co do stałości moich opinii :)

Odnośnik do komentarza
Kontuzja Bartosza Bosackiego

W dzisiejszym meczu z Widzewem Łódź w starciu pod bramką rywali poważnie ucierpiał Bartosz Bosacki. Kapitan Kolejorza na chwilę stracił przytomność i karetką został odwieziony do szpitala – Bartek ma kilkucentymetrową ranę na głowie, która musiała zostać zszyta. Lekarze podjęli decyzję, by na wszelki wypadek, na noc został na obserwacji w szpitalu – mówi kierownik drużyny Lecha, Łukasz Mowlik.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,15015,kontuzja_bartosza_bosackiego.htm

 

Dzisiejszego meczu nie chce mi się nawet komentować. Jedyny plus - bramka Rudnevsa.

Odnośnik do komentarza
Dzisiejszego meczu nie chce mi się nawet komentować. Jedyny plus - bramka Rudnevsa.

 

wiedzialem ze nawet na lige ich nie bedzie stac, skoro stilic teraz gra tak slabo to nie zmieni taktyke z dwoma napastnikami, wystawia kielba na skrzydlo, na przod rudnevs i wichniarek, zmiennik tchibamba a na srodku pomocy krivets z kims tam......bo ta taktyka sie narazie nie sprawdza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...