Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że w LM za sam awans do grupy są 4 punkty. Patrząc po rozstawieniach z tego sezonu to wygląda na to, że Lechowi niewiele brakuje do rozstawienia w 3 rundzie kwal. LM lub 4 rundzie kwal. LE. Co więcej współczynnik punktowy BATE 13.308 wystarczył im do tego by trafić do 3 koszyka w losowaniu grup LE. A więc jest o co walczyć bo każdy punkt może bardzo dużo dać Lechowi.

Odnośnik do komentarza

Tak btw. to Stiliciowi sie kiedykolwiek chcialo biegac? Bo ja nie pamietam takiego meczu :> Facet mial jedna udana runde i powinni go oddac wtedy do Celticu. Nieudany transfer i od tamtej pory rownia pochyla w dol. Lech nadal jest bez formy, ale gratki za awans. Moze w koncu pojda po rozum do glowy i przez te pare dni sprowadza kogos ciekawego :-k

 

Wierzysz w cuda? ;) Ja nie. Chciałbym, żeby Lech kupił przed końcem okienka jakiegoś bardzo solidnego grajka, ale nie ma żadnych przesłanek ku temu. Skoro w Poznaniu tak długo sprowadzano Rudnevsa dlaczego teraz, w kilka dni miałby się pojawić ktoś nowy?

 

Fajnie gdyby do Poznania przyjechał Juventus, Man City i BVB, ale wtedy o punkty rankingowe byłoby szalenie trudno ;). Dlatego lepsza opcja to: VfB, Steaua i CSKA Sofia.

Odnośnik do komentarza

Ja się podłączam do pytania Scorpia. Jak wyglądają warunki zakupu biletu na mecz Lecha? Jeśli termin spotkania z Man City wtrafi w mój urlop to chyba się przejadę.

 

Grupa potwornie ciężka :| Juventus, City i Red Bull, o awans będzie potwornie ciężko, potrzebny będzie cud, ale ja wierzę w Kolejorza :)

 

Lucas zejdź na ziemię. Jak nie przegrają obu meczów z Salzburgiem to będzie dobrze.

 

No i właśnie trochę szkoda, że polscy kibice przyjadą dopingować rywali :P

 

O przepraszam, ja Man City nie mam zamiaru kibicować. Po prostu chciałbym zobaczyć na żywo drużynę z Premiership.

Odnośnik do komentarza

No i właśnie trochę szkoda, że polscy kibice przyjadą dopingować rywali :P

 

O przepraszam, ja Man City nie mam zamiaru kibicować. Po prostu chciałbym zobaczyć na żywo drużynę z Premiership.

 

No ok, ale pewnie przyjadą jakieś FC tych klubów, które są w Polsce :)

 

Bilety? Trudno powiedzieć, bo powinien być już skończony cały stadion, a wtedy dystrybucja biletów może być nieco inna. Generalnie wyrabia się kartę kibica, która kosztuje 15 zł. Później można wszystko załatwiać online. Poza skanem dowodu, lub peselem, w zależności od ustaleń klubu nie będziesz potrzebował nic poza kasą.

Odnośnik do komentarza

Wyrabiać kartę kibica dla jednego meczu? To ja jednak podziękuję.

 

Teraz na mecze ligowe nie trzeba było wyrabiać karty, starczył pesel, ale nie było kibiców gości, albo tak jak wczoraj przyjechało 35 osób. Jeśli na 42 tysiącach będziemy musieli oddać 5% to 2100 miejsc mają goście. Wtedy pewnie będą chcieli mieć identyfikację kibiców. Na pewno będzie jeszcze info na ten temat. Może się zlitują nad Jankami z całej Polski :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...