Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz tak szczerze (nie zważając na cenę biletu), na której trybunie najlepiej się ogląda?

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na stronie Lecha, masz zakładkę bilety, i tam jest stadion we flashu. Po kliknięciu na jakieś części sektora pokazuje widok na murawę. Najlepiej siedzieć na prostej, kwestia sektorów 2-4. Tam masz widok taki telewizyjny. Tam jest też dużo karnetowców, więc o bilety będzie niezmiernie trudno. Swoją drogą byłem na Austrii na II trybunie i oglądało się ciekawie, nie wiem czy Qcz podziela moje zdanie, ale całkiem, całkiem. I rozważam na UEFA tam właśnie bilety. W końcu trzeba też przyzwyczaić się do nowego widoku, bo gdy rozbiorą proste to trzeba się przenieść...

 

@Kamtek - i już wiesz, skąd się na Bułgarskiej biorą janusze i inni kibice sukcesu :>

 

:rotfl:

 

Świetne spostrzeżenie Prof :]

Odnośnik do komentarza
I jeszcze dodam, że swastyka wywieszona przez kibiców tego samego klubu ze stolicy nie spotkała się z takim oburzeniem ze strony jego zarządu.

 

Ale cóż, kto widelcem wojuje, od tortu ginie.

 

A Kolejarz to gra w Stróżach.

Prof! to na pewno nie była swastyka tylko symbol słowiański - swarzyca :]

 

co do losowania: szkoda, że mimo tego co mówił Smuda nie mamy 2 równorzędnych grajków na każdą pozycję, bo grupa jak najbardziej do przejścia, nie ma przed kim klękać...

Odnośnik do komentarza
@Kamtek - i już wiesz, skąd się na Bułgarskiej biorą janusze i inni kibice sukcesu :>

 

Jeśli Feno, czy też ktoś inny zacznie chodzić na mecze ligowe Lecha, tylko dlatego, że ten gra w UEFA - owszem, możesz go nazwać kibicem sukcesu. Natomiast sama chęć zobaczenia walki polskiego klubu w pucharze z renomowanym rywalem uważasz za podczepianie się do szybko jadącego wózka, to się mylisz. Nie mam antypatii w polskiej lidze (bo się nią za mocno nie interesuję), ale będę kibicował Lechowi tak samo jak kibicowałem Legii, Wiśle czy Widzewowi. Mnie w nienawiści nikt nie wychowywał ;) Różnica jest ta, że ja się na żaden mecz nie wybieram.

Odnośnik do komentarza
O

J

P

 

Czas odpocząć od tego tematu, robi się zbyt surrealistycznie jak na moje potrzeby.

 

Rozumiem, że to komentarz do mojego posta, więc proszę pokaż błędy w interpretacji Twoich słów. Ja to zrozumiałem tak, a OJP to dla mnie nie odpowiedź. Pod kilkoma postami o cenę biletów na mecz w pucharze itp piszesz posta o tym, że stąd się biorą kibice sukcesu - a ja Ci piszę, że kibicowanie klubowi w pucharach nie jest podczepianiem się do sukcesów innych, natomiast nagła przemiana w fanatyka Lecha tak.

Odnośnik do komentarza
Jeśli Feno, czy też ktoś inny zacznie chodzić na mecze ligowe Lecha, tylko dlatego, że ten gra w UEFA - owszem, możesz go nazwać kibicem sukcesu.

rzecz w tym ze ja nie zamierzam chodzic na mecze ligowe

ja po prostu chce w Polsce zobaczyc jakis dobry europejski klub :]

 

To samo ja. Nie mam czasu i pieniędzy, żeby co weekend (dwa tygodnie) jeździć 150 km do Poznania na mecze ligowe. Po prostu już dawno sobie powiedziałem, że jak któraś drużyna wejdzie do fazy grupowej LM/UEFA, to sobie pojadę na jeden/dwa mecze zobaczyć, jak to jest. Mieszkałbym w Poznaniu, to bym kupił karnet na rundę jesienną :]

Odnośnik do komentarza
O

J

P

 

Czas odpocząć od tego tematu, robi się zbyt surrealistycznie jak na moje potrzeby.

 

Rozumiem, że to komentarz do mojego posta, więc proszę pokaż błędy w interpretacji Twoich słów. Ja to zrozumiałem tak, a OJP to dla mnie nie odpowiedź. Pod kilkoma postami o cenę biletów na mecz w pucharze itp piszesz posta o tym, że stąd się biorą kibice sukcesu - a ja Ci piszę, że kibicowanie klubowi w pucharach nie jest podczepianiem się do sukcesów innych, natomiast nagła przemiana w fanatyka Lecha tak.

 

Znudziło mi się operowanie łopatą na tym forum, sorry.

Odnośnik do komentarza
O

J

P

 

Czas odpocząć od tego tematu, robi się zbyt surrealistycznie jak na moje potrzeby.

 

Rozumiem, że to komentarz do mojego posta, więc proszę pokaż błędy w interpretacji Twoich słów. Ja to zrozumiałem tak, a OJP to dla mnie nie odpowiedź. Pod kilkoma postami o cenę biletów na mecz w pucharze itp piszesz posta o tym, że stąd się biorą kibice sukcesu - a ja Ci piszę, że kibicowanie klubowi w pucharach nie jest podczepianiem się do sukcesów innych, natomiast nagła przemiana w fanatyka Lecha tak.

 

Zwłaszcza, że wiele osób przed telewizorami kibicuje Lechowi, a nie może sobie pozwolić na regularne chodzenie na mecze. Skoro nadaża się dobra okazja, by raz wydać te 100-150 zł w celu obejrzenia drużyny, którą się lubi, to dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź WL na list Miklasa:

 

Poznań, dnia 6 października 2008 r.

 

Szanowny Pan

Leszek Miklas

Prezes Zarządu

KP Legia Warszawa S.S.A

 

Do wiadomości: media

 

 

Zarząd Stowarzyszenia „Wiara Lecha” z wielką uwagą oraz nieskrywanym zdumieniem zapoznał się z listem otwartym skierowanym w dniu wczorajszym przez Pana, na ręce prezesa Lecha Poznań – Pana Andrzeja Kadzińskiego.

Z Pańskim listem zapoznaliśmy się z uwagą, bowiem kwestie, które Pan w nim poruszył są na tyle istotne, iż zawsze należy im się odpowiedni szacunek. Może nawet słowo „szacunek” nie ma należytego ładunku emocjonalnego, jaki należy się tragedii setek tysięcy warszawiaków, którzy swoje życie złożyli na ołtarzu wolności oraz godności Narodu. Co do tego każdy rodowity poznaniak zgodzi się z rodowitym warszawiakiem. Nie inaczej jest w przypadku kibiców Lecha Poznań, którzy pamięć ofiar własnej „małej ojczyzny” uczcili w czerwcu 2006 r. Nikt z nas nie śmiałby kalać pamięci synów polskiej ziemi, dzięki którym przyszło nam żyć w wolnym świecie.

Z drugiej strony, Pańska reakcja wzbudziła nasze zdumienie, bowiem uwiecznione elementy oprawy kibiców Kolejorza, podkreślamy – Kolejorza, to m. in. zniszczony Most Świętokrzyski, Pałac Kultury, Rotunda, czy też Hotel Marriott. Jak to można łączyć z krwawiącym obrazem zniszczonej w ’44 roku Warszawy, tego pojąć nie sposób. Nie dziwiłoby nas, gdyby podobne sądy wyrazili rodowici iławianie, czy też mieszkańcy Przasnysza, ale każdy prawdziwy warszawiak panoramę i historię swego miasta i jego budynków zna i potrafi przypisać właściwej epoce.

W swoim liście wyraża Pan żal, iż podobna prezentacja została zaakceptowana przez władze Klubu oraz wyraża nadzieję, że powyższe, jakże mylnie przez Pana interpretowane treści, nie stanowią stanowiska władz Lecha Poznań. Warto Panu wiedzieć, że w Poznaniu kibice oraz klub, który reprezentowany jest przez jego władze, to jedność stanowiąca o jego sile. Dobrze byłoby zatem, gdyby nie przykładał Pan jednej miary do wszystkich, z którymi ma Pan zaszczyt się spotykać i korespondować.

Gdyby zechciał się Pan pochylić nad treścią przekazu, którego byliśmy świadkami w minioną niedzielę, to odnalazłby Pan jedyny prawdziwy motyw – wielka Legia, która z dumą reprezentowała Stołeczne Miasto Warszawę, legła w gruzach. Bowiem gruzowiskiem jest stadion pozbawiony kibiców, dopingu i opraw. Miarą wielkości przywódców jest ich zdolność analizowania sytuacji i reagowania na kryzys. My rozliczani za upadek Legii nie będziemy – Pan niech spojrzy w lustro. Być może ogląd sytuacji ma Pan zakłócony przebiegiem przyjęcia urodzinowego, które urządzono Panu całkiem niedawno, jednak ignorancji w kwestiach kibicowskich oraz wyjątkowego braku dobrego smaku nic nie usprawiedliwia.

Oświadczamy Panu, że jako kibice poznańskiego Lecha, czujemy się oburzeni i głęboko dotknięci insynuacją, jakoby nasza oprawa miała cokolwiek wspólnego z próbą szargania pamięci bohaterów i ofiar kwiatu polskiego narodu. Tym razem uznajemy to za pomyłkę, którą wybaczamy. Następnym razem będziemy dochodzić obrony dobrego imienia kibiców Lecha Poznań w każdy możliwy i zgodny z prawem sposób.

 

W imieniu zarządu Stowarzyszenia

Jarosław Kiliński

Prezes

 

Poza niepotrzebnymi aluzjami do tortu, bardzo wyważona i trafiona.

Odnośnik do komentarza

Losowanie takie sobie. Nie ma żadnej drużyny z absolutnego europejskiego topu, ale nie ma też żadnej którą można by nazwać równorzędną. Wszystkie na średniowysokim europejskim poziomie. Oczywiście z każdym można powalczyć i pewnie jakiś remis czy może nawet zwycięstwo urwiecie (obyście nie powtórzyli wyniku z przed czterech lat - taka drobna złośliwość :] ), ale o awans raczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza

OJP :hahaha::hahaha::hahaha: odpowiedz WL miażdży!

Z drugiej strony, Pańska reakcja wzbudziła nasze zdumienie, bowiem uwiecznione elementy oprawy kibiców Kolejorza, podkreślamy – Kolejorza, to m. in. zniszczony Most Świętokrzyski, Pałac Kultury, Rotunda, czy też Hotel Marriott. Jak to można łączyć z krwawiącym obrazem zniszczonej w ’44 roku Warszawy, tego pojąć nie sposób. Nie dziwiłoby nas, gdyby podobne sądy wyrazili rodowici iławianie, czy też mieszkańcy Przasnysza, ale każdy prawdziwy warszawiak panoramę i historię swego miasta i jego budynków zna i potrafi przypisać właściwej epoce. [...]My rozliczani za upadek Legii nie będziemy – Pan niech spojrzy w lustro.[...]

ten fragment mnie rozwalil :D

Co do meczy u siebie w PE, mysle ze bilety nie beda drozsze niz 60-70pln. Powiedzmy sobie szczerze: Nancy to nie jest marka przyciagajaca tlumy i tak ciezko bedzie zapelnic 24.000 miejsc (trybuna I jest wlasnie rozbierana, ale bedzie otwarte 3 pietro trybuny II). Mysle nawet ze po 50pln beda. Co do Deportivo to mecz bedzie w grudniu...pikniki nie przyjda na -5 stopni i wiatr...niby atrakcyjniejszy, ale nie przesadzajmy z cena 100pln bo przyjdzie 5000 osob.

 

A teraz tak szczerze (nie zważając na cenę biletu), na której trybunie najlepiej się ogląda?

http://www.lechpoznan.pl/art,65,ceny.htm tu masz rozklad trybun i widoki z kazdej.

Odnośnik do komentarza
OJP :hahaha::hahaha::hahaha: odpowiedz WL miażdży!
Z drugiej strony, Pańska reakcja wzbudziła nasze zdumienie, bowiem uwiecznione elementy oprawy kibiców Kolejorza, podkreślamy – Kolejorza, to m. in. zniszczony Most Świętokrzyski, Pałac Kultury, Rotunda, czy też Hotel Marriott. Jak to można łączyć z krwawiącym obrazem zniszczonej w ’44 roku Warszawy, tego pojąć nie sposób. Nie dziwiłoby nas, gdyby podobne sądy wyrazili rodowici iławianie, czy też mieszkańcy Przasnysza, ale każdy prawdziwy warszawiak panoramę i historię swego miasta i jego budynków zna i potrafi przypisać właściwej epoce. [...]My rozliczani za upadek Legii nie będziemy – Pan niech spojrzy w lustro.[...]

ten fragment mnie rozwalil :D

 

Pierdu, pierdu... Kolumna Zygmusia i Zamek Królewski też pasują do tej linii obrony? :keke:

Odnośnik do komentarza
Bardzo dobra riposta :) Ciekawe czy Miklas odparuje? :)

 

Miklas - nie. Wierny sługa, czyli warszawska mutacja Wyborczej - jak najbardziej:

 

Lech nie odpowiedział na list Legii

2008-10-08, ostatnia aktualizacja 2008-10-08 21:19

 

KKS Lech Poznań nie odpowiedział na list zarządu KP Legia Warszawa a propos obraźliwego dla stołecznego miasta transparentu, który podczas niedzielnego meczu pojawił się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej.

Transparent przedstawiał obraz zburzonej Warszawy. Prezes Leszek Miklas i członek zarządu KP Jarosław Ostrowski zaprotestowali przeciwko zaprezentowaniu panoramy "miasta, które zostało zrównane z ziemią przez Niemców w 1944 roku, w odwecie za Powstanie Warszawskie". Tego rodzaju porównanie uznali za przekraczające granice dobrego smaku.

 

Władze Lecha zrobiły unik. Klub przesłał wyjaśnienie, że prezes Andrzej Kadziński, do którego zostało zaadresowane pismo, jest na urlopie, a wiceprezes wyjechał na losowanie Pucharu UEFA (już jednak wrócił, a odpowiedź do Warszawy nadal nie nadeszła). - Nie pozostawimy listu bez odpowiedzi. Nie chcemy iść na wojnę medialną z KP Legia, ale naszym zdaniem list uderza w wizerunek "Kolejorza" - oznajmiła jednak rzeczniczka klubu Joanna Dzios.

 

Zobowiązani do wypowiedzenia swojego zdania poczuli się natomiast przedstawiciele najsilniejszej tamtejszej organizacji kibicowskiej Wiara Lecha, w swoim przekonaniu równoznacznej z poznańskim klubem. Zarząd Legii czeka na odpowiedź klubu. Zanim to nastąpi, dostał odpowiedź od poznańskich kibiców, którzy odnosząc się z szacunkiem do martyrologii stolicy, wyrazili kompletny brak zrozumienia dla listu z Warszawy (piszą, że wśród wymalowanych na transparencie znajdują się przede wszystkim współczesne obiekty, a więc nie ma mowy o nawiązywaniu do II wojny światowej). Ich zdaniem w treściach prezentowanych na transparencie nie było nic gorszącego.

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5787701,...list_Legii.html

 

To wytłuszczone mnie rozwaliło...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...