Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Buffu. Swoim zachowaniem pokazałeś, że masz cojones, potrafisz dyskutować na poziomie i moja reakcja była przesadzona :)

I naprawdę bardzo przepraszam za mój wybuch złości związany z nazwą klubu ale dla mnie to nietykalna świętość i bardzo mnie ukuło to uproszczenie zaprezentowane w HL. Jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Do piątku na testach w Lechu przebywał będzie Serb, Bojan Neziri. Lewy obrońca ma 26 lat i jest wychowankiem klubu Radnicki Zorka. Z młodzieżową reprezentacją Serbii i Czarnogóry zdobył srebrny medal Mistrzostw Europy U-21. Na swoim koncie ma również trzy występy w reprezentacji olimpijskiej na IO w Atenach w 2004 roku.

 

W poprzednim sezonie Bojan wystepował w belgijskim FC Molenbeek Bruksela. Wcześniej zaliczył 20 występów w 1.Bundeslidze w barwach Vfl Wolfsburg. Przez cztery sezony reprezentował też barwy Metalurgsa Donieck z którym świętował zdobycie Pucharu Ukrainy. W Serbii wystepował m.in. w Vojvodinie Nowy Sad, gdzie miał okazję trenować razem z Dimitrije Injaćem.

 

http://www.lechpoznan.pl/art,10499,bojan_n...ach_w_lechu.htm

 

Ciekawe. Czyżby stawiali krzyżyk na Luisie? A może chcą przekwalifikować Ivana na stałe na DC?

Odnośnik do komentarza
Pragniemy poinformować, że od poniedziałku (03.11.) rozpocznie się sprzedaż otwarta biletow na mecz Lech Poznań - AS Nancy. Wejściówki w cenach 75 (I i II trybuna) oraz 95 złotych (IV trybuna) można kupować we wszystkich punktach sprzedaży. Przy zakupie biletu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości z numerem PESEL.

 

Ceny. Dla tych co karnetu nie mają :]

 

Tylko Manort po co nam w drużynie trzeci O L. Fakt jeden kontuzjowany, ale do końca roku winno być już ok.

Odnośnik do komentarza
W czerwcu kończy się kontrakt Djurdjević'owi i wygląda na to że to jego ostatki w Lechu. Mam nadzieję że to tylko plotki bo Ivan w formie to super zawodnik i wielki walczak.

 

Była mowa o przedłużeniu kontraktu. Z Panama chyba też z tego co słyszałem. Co do formy to trudno powiedzieć. nie grał 2,5 miesiąca, i raczej trudno o niej mówić. Fakt gra nieźle, ale stać go na więcej zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Sadzac po jego wystepach i klubach moze byc lepszy od Luisa - chocby dlatego :> No i jest free.. W tej chwili macie chyba tylko na zmiane na DL Wilka :co: bo Wojtkowiak to ewidentnie pokazal, ze nie umie na tej pozycji grac ;)

 

Ponoc Maniek może grać na O L. Tak słyszałem. Bosy w formie też zagra wszędzie na obronie, gdzie trzeba. Jest kilku zawodników, którzy mogą tam zagrać. A podstawowymi O L są Luis i Ivan.

Odnośnik do komentarza
No za zaslugi na IO i w Wolfsburgu nie gral wiec chyba cos prezentuje :)

Prezentował. Jakieś 3-4 lata temu - gra na IO oraz młodzieżowych ME w 2004 r. W sezonie 05/06 w barwach Vfl zagrał raptem 20 meczów - nie jest to oszałamiające osiągnięcie. A jaką formę Neziri prezentuje obecnie, wie tylko on sam - gdyby był w formie, nie miałby problemu ze znalezieniem klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...