Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna flaga, ale od kiedy zmienia się flagi :D ? I jak to można zrobić? Trochę szok.

 

Tak, wiem że niejedną zmieniono w historii, ale kiedy ostatnio? Chociaż ok, doczytałem, powód sensowny ;)

Rząd Nowej Zelandii opublikował 40 propozycji nowej flagi tego kraju. Planowana zmiana jest spowodowana faktem, że na obecnej fladze znajduje się brytyjski Union Jack, a Nowa Zelandia chce uniknąć kojarzenia z zależnością do Wielkiej Brytanii.

Odnośnik do komentarza

Idę sobie do toalety, patrzę, a tam jakaś grupa z LO oprowadzana jest po uczelni i przewodniczka mówi: "...uczelnia nasza otwarta jest na przedstawicieli różnych religii, tu na przykład znajduje się pokój modlitw dla muzułmanów, gdzie mogą w spokoju oddać się swoim praktykom religijnym". Miałem odpowiedzieć, że natomiast tu gdzie ja się udaję znajduje się buddyjska świątynia dumania, gdzie można oddać się medytacjom, ale się ugryzłem w ostatniej chwili w język. A szkoda, bo mogła by z tego wyjść fajna pasta ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...