Skocz do zawartości

Marynia wymyśla 485 tematów na rożnego rodzaju plebiscyty na CMF


Kuchar

Kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nikt świni nie wrzucił do tego pokoju?

 

Nikt o nim prawie nie wie - jest na końcu budynku, gdzie się nikt nie zapuszcza. Poza tym u nas zdecydowana przewaga dziewczyn i lewaków, więc nie ma komu.

 

Poza tym oni tam pewnie palą papierosy i piją wódkę, więc nie ma czym się martwić ;)

Odnośnik do komentarza

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

Odnośnik do komentarza

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

 

A to chyba zależy, znam 3 muslimów z Rzeszowa i żaden z nich w życiu nie napił się alkoholu ;) Za to lubią sudoku ;)

Odnośnik do komentarza

 

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

A to chyba zależy, znam 3 muslimów z Rzeszowa i żaden z nich w życiu nie napił się alkoholu ;) Za to lubią sudoku ;)

 

muslimy z ukrainy ;) ?
Odnośnik do komentarza

Ooo - na Duolingo wystartował kurs polskiego dla mówiących po angielsku. I już widzę podstawowe, ale trudne pytania - np dlaczego w zdaniu "Jestem kobietą" rzeczownik kobieta jest w narzędniku (instrumental)? :-k

Kurwa to jakieś landwhale z tumblra?

Odnośnik do komentarza

 

 

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

A to chyba zależy, znam 3 muslimów z Rzeszowa i żaden z nich w życiu nie napił się alkoholu ;) Za to lubią sudoku ;)

 

muslimy z ukrainy ;) ?

 

 

Niet, potomkowie emigrantów ;)

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem (albo nie znam słów, których używasz ;)).

 

Pytanie jest rzeczywiście ciekawe - przypadek ten, jak sama nazwa wskazuje, określa narzędzie, którego się używa: "Jadę rowerem", "jem łyżką". To czemu "jestem mężczyzną/kobietą"? A nie jak by rozum wskazywał - "jestem mężczyzna/kobieta"?

Odnośnik do komentarza

 

Smęciu, będziesz na forumku przez weekend?

co tam potrzeba ? zasadniczo jadę na żydobranie, więc z forumkiem może być różnie. pewnie z tabletu coś tam podejrzę.

 

Nowy TV dla rodziców ;) Ale odezwę się w stosownym temacie po weekendzie jak przejrzę oferty itd., bo jeszcze muszę wpaść na obiadek do nich, aby pomierzyć miejsce, gdzie by wisiał bez przyczajenia mamy lub taty co robię. W końcu po studiach będę jak ninja.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem (albo nie znam słów, których używasz ;)).

 

Pytanie jest rzeczywiście ciekawe - przypadek ten, jak sama nazwa wskazuje, określa narzędzie, którego się używa: "Jadę rowerem", "jem łyżką". To czemu "jestem mężczyzną/kobietą"? A nie jak by rozum wskazywał - "jestem mężczyzna/kobieta"?

Zapachniało SJW i walką z tym ohydnym patriarchatem!!11oenoenoe

Odnośnik do komentarza

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

 

Ja w Tanzanii zaproponowałem taksówkarzowi fajka, a on kategorycznie odmówił tłumacząc się "Już i tak piję alkohol, więc chociaż papierosów unikam" ;)

A to wszystko wiąże się z moim ulubionym memem o Kwachu:

12033041_886459531429056_753825100417521

Odnośnik do komentarza

No gadałem niedawno z Pakistańczykiem i go pytam jak to tam jest u niego z tą prohibicją, itd. On mi na to, że młodzi Pakistańczycy robią dokładnie wszystko to, co młodzi Polacy i młodzi Niemcy, tylko uważają, żeby starszyzna nie widziała ;)

 

Albo w piwnicy, wtedy Allah nie widzi ;)

Odnośnik do komentarza

Ooo - na Duolingo wystartował kurs polskiego dla mówiących po angielsku. I już widzę podstawowe, ale trudne pytania - np dlaczego w zdaniu "Jestem kobietą" rzeczownik kobieta jest w narzędniku (instrumental)? :-k

nie rozumiem Twojego toku rozumowania, albo polskiego :D

jak nie narzędnik to co innego? mianownik? ;)

z kim/z czym, ewentualnie kim/czym?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...