Skocz do zawartości

Marynia: 483 starcie między lewakami i prawakami


Meler

Lewaki czy prawaki  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten FM jest zajebisty, mimo że ostatnio jako lider jedziemy do beniaminka i wpierdalamy 0:5, a tydzień później jeden z moich najlepszych piłkarzy wylatuje na cztery miesiące ;). Grywalność jest motzno i jest lepiej niż w piętnastce, z której też bylem w sumie dość zadowolony.

Ach te parzyste eFeMy :D

Odnośnik do komentarza

o, FM czeka w paczkomacie.

Ale kompletnie mi sie nie chce w niego grać, Fallout 4 muszę grać motzno.

do mnie zadzwonili z gram.pl w czwartek ze nie dadza rady dostarczyc na piatek do paczkomatu FMa i czy moga mi zmienic forme dostawy na kuriera, zebym juz w piatek mial gre

korcilo zeby sie rozesmiac w twarz, ale zachowalem pozory - chyba juz wyroslem z takiego uzaleznienia, zeby nie moc poczekac dwa dni dluzej na plytke :D przez te 18 lat mozna sie z tego troche wyleczyc :P

Odnośnik do komentarza

verlee, dalej grasz Lyonem? :P

Tak, drugi sezon właśnie mi trwa. Poprzedni to 2. miejsce w lidze, zdobyty Puchar Francji i półfinał Ligi Europejskiej. Lacazette i Umtiti utrzymani na kolejny rok w składzie, chociaż obaj się na mnie obrazili przez lato. Moja taktyka z FM 2015 mi się już nudzi, więc chyba niedługo coś nowego pokminię, ale póki co jadę jak jest…
Odnośnik do komentarza

 

verlee, dalej grasz Lyonem? :P

Tak, drugi sezon właśnie mi trwa. Poprzedni to 2. miejsce w lidze, zdobyty Puchar Francji i półfinał Ligi Europejskiej. Lacazette i Umtiti utrzymani na kolejny rok w składzie, chociaż obaj się na mnie obrazili przez lato. Moja taktyka z FM 2015 mi się już nudzi, więc chyba niedługo coś nowego pokminię, ale póki co jadę jak jest…

 

Ja niby idę na mistrza (PSG często punkty traci, no ale jeszcze 12 kolejek), ale odpadłem z obu pucharów, udało się za to wyjść z grupy w LM :-k. Fekir-Lacazette-Valbuena robią swoje, 26 kolejek i 25 bramek Alexandre'a :D. Jakieś transfery ciekawe robiłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...