Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Dobry trolling nie jest zły :P Chociaż ja tam widziałem w telewizji kompletną odwrotność tezy Gacka. Tzn. raczej promowana jest postawa otwarta i pod względem innych narodowości i preferencji seksualnych itp.

A kto zapraszał Winnickiego i Bosaka? Skrajne odłamy PiS? Kto transmitował eksperymenty na parówkach i wmawiał, że to próba wyjaśnienia katastrofy lotniczej?

Man_iac, proszę Cię. Jakby nie akceptacja telewizji dla radykałów, to Jahy czy Lucasy tego kraju nie mogłyby mieć głowy zapchanej radykalizmami, które takim naiwniakom wkładają do łbów brunatni politycy - korzystając na tym, że tacy ludzie nie zrozumieją wiele, a nacjonalizm gra na najniższych pobudkach zrozumiałych dla każdego. Jak w TV dasz radykała mówiącego prostymi zdaniami i profesora z gębą pełnych mądrych tez, to myślisz, że kogo prosty mięśniak lad zrozumie? Przecież nie kogoś, który mówi zdaniami złożonymi.

Jest w mediach miejsce na pluralizm, na różnice pomiędzy politykami klasy Szydło, Korwina czy Tuska, ale radykałów ze wszystkich stron, czy to wzdychających do Stalina czy gardzących Hitlerem przy równoczesnym powielaniu jego poglądów należy wycinać. Bo w przeciwnym wypadku pozostaje Ci to, co pozostaje mądrym łbom z TVN - lament i załamywanie rąk nad tym, że tysiąc półgłówków może przegłosować te wszystkie "mądre" głowy z TV, które nie potrafiły działać prewencyjnie.

 

Gdyby wyciąć z telewizji radykałów to Korwin jednak poleciałby jako jeden z pierwszych, więc nie rozumiem wymieniania go w tym towarzystwie. No chyba, że radykalizm ma być wycinany tylko z jednej strony. Daleko mi do poglądów nacjonalistycznych, a znacznie bliżej do liberalnych, ale mimo wszystko uważam, że cenzura którejkolwiek ze stron politycznej jest znacznie bliższa stalinizmu, niż dopuszczenie do głosu również osób o tych poglądach.

 

Korwin jest dla mnie raczej ciekawostką, żartem niż realną opcją polityczną - ale nie jest on niebezpieczny.

Ludzie tacy jak Winnicki czy - nieistniejący w polskich realiach - stalinowcy bądź komuniści już są. I takich należy, dla dobra ogółu czy dla dobra otumanionych przez nich jednostek takich jak Jahu - wyciąć z mediów. Przez fakt nierównego podziału inteligencji w społeczeństwie i naturalną większość Jahów nad Profesorami dopuszczenie do mediów takich ludzi jest niebezpieczne, a historia się lubi powtarzać. Wybory w Rzeszy w 1933 r. też były demokratyczne i miały takie wyniki, bo Lucasów była większość. Temu należy przeciwdziałać.

 

Ciemniaku :|

Ja mam w dupie co mówią w TV nigdy nie wierzyłem w coś co było w TV. I potrafiłem kretynie odróżnić przepływ informacji do mnie z przeciwnością do ciebie jak widać :|

Więcej nie będę dyskutował i denerwował się w Święto ale widać że ktoś ci półkule mózgu pozamieniał pozdro :)

 

 

 

:keke:

 

Odnośnik do komentarza

 

Mi tam akurat Gacek specjalnie nie wadzi, tak jak on to ujął w odniesieniu do polityki, na forum "jest miejsce na pluralizm". :P Jahu mi tam bardziej zawadza, ale przynajmniej dostarcza lolcontentu, dzięki czemu mieści się również w tym pluralizmie (czekam na pocisk Jahu) :kekeke:

Na tej samej zasadzie Gacka nie zajebali jeszcze w autobusie kibole :kekeke:

 

 

Myślę, że on ze swoimi wynaturzeniami nie wychodzi poza forum ;)

Odnośnik do komentarza

 

Profesor forumowym autorytetem :profesor:

Już mnie kurwa ręce z beki opadły po kostki :laugh:

Przecież bardzo ładnie Cię zaorał :-k...
Jeśli byłbym obrońca PiSu i Kamińskiego to owszem. Ale nie jestem :) w tej dyskusji chodziło mi jedynie o dwulicowosc Gacka, a że oni obaj sprowadzają wszystko do propagandy anty-PiS to już nie moja wina. Nie mam zamiaru być adwokatem diabła :)

 

Fragment o nowej minister edukacji świadczy o tym najlepiej. Jak pierwotną teza się nie zgadza, trzeba naciagnac pod nią fakty :laugh:

Odnośnik do komentarza

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sprawdzić co to na pewno mussolinista, dalej nie jestem pewien, ale wiem, skąd inspiracja

 

BinT8Q2.png

https://pbs.twimg.com/media/B-x7i4gUIAAv7u3.jpg:keke:

https://www.facebook.com/262862430579445/videos/vb.262862430579445/412638808935139/?type=2&theaterWitamy w redakcji "Szumi nie rozumi" :D

Jednak zmieniłem awka, WIELKA KOALICJA.

Odnośnik do komentarza

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Lol?

Chłopie. Ja Cię nie mam za narodowca czy pisowca. Mam Cię za idiotę, który bez żadnego przygotowania merytorycznego wyznaje poglądy, które zna z memów - coś jak Vami piszacy o gornictwie. To wspólny mianownik wyznawców wielu partii i poglądów, choć szczególnie często reprezentowany wśród dzisiejszej prawicy.

Odnośnik do komentarza

 

Bycie na liście wstydu Gacka to dla mnie powód do dumy. Swoją drogą nie wiem czemu znowu masz mnie za narodowca czy PiSowca :D. Takiego Roberta Winniczka bardzo szkaluję, bo to znany mussolinista. W dyskusji u Lisa razem z Bosakiem wypadli bardzo słabo, ale osoby z którymi dyskutowali też nie były lepsze, miały ten sam zjebany mentorski ton co Gacek.

Lol?

Chłopie. Ja Cię nie mam za narodowca czy pisowca. Mam Cię za idiotę, który bez żadnego przygotowania merytorycznego wyznaje poglądy, które zna z memów. To wspólny mianownik wyznawców wielu partii i poglądów, choć szczególnie często reprezentowany wśród dzisiejszej prawicy.

 

 

To i tak Lucas w tym momencie w pewnym sensie wypada lepiej, bo zdaje się, że Ty jesteś postrzegany jako idiota z przygotowaniem merytorycznym. Zatem z was dwóch jakby co Ty zaliczasz większy blamaż ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...