Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Macierewicz szefem MON - czekam na rozpoczecie nalotow dywanowych na lotnisko w Smolensku celem odbicia wraku!

Bombę atomową na chuji!!

 

Ten wczorajszy post w temacie o Chelsea to jednak musiales skads przekleic... :roll:

 

O Chelsea to ja mogę gadać dobami :wub:

Odnośnik do komentarza

Laska taka sobie, raczej z gatunku takich, że będzie mnie wkurwiać (paniusia na stanowisku dyrektorskim, więc się będzie rządzić, a sama kalendarza na Google nie ogarnia). Tekst oczywiście rzuciła nieświadomie, a że to była nasza pierwsza rozmowa, to się nie zaśmiałem nawet :(

Odnośnik do komentarza

Idź i powiedz ludziom w Augustowie, gdzie przez centrum miasta jeżdża tiry, że ich dzieci nadal mają ginąć pod kołami ciężarówek, bo ważniejsze są ślimaczki i robaczki.

:ke:

 

No takiego skrótu myślowego się po tobie nie spodziewałem. Z jednej strony ślimaczki, z drugiej biedne dzieci, z trzeciej tylko czarne albo białe...

 

BTW przez MMz przebiegała do niedawna główna trasa tranzytowa do Terespola, i żadne dziecko pod kołami tira nie zginęło odkąd pamiętam.

 

A, mógłbym też napisać że nikt ich do mieszkania w Augustowie nie zmusza, mogą się wyprowadzić w spokojniejsze miejsce, ale to niskich lotów żart. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...