Skocz do zawartości

Marynia wysyła 482 żydowskie podkreślam żydowskie piwa do Łodzi


Hawkeye

  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Idź i powiedz ludziom w Augustowie, gdzie przez centrum miasta jeżdża tiry, że ich dzieci nadal mają ginąć pod kołami ciężarówek, bo ważniejsze są ślimaczki i robaczki.

tylko ta obwodnica mogła zostać inaczej poprowadzona.

Mówiac jezykiem geografa, dobrą ani nie determinizm geograficzny, ani nihilizm geograficzny. Człowiek z naturą wzajemnie odzdziałoują ze sobą na zasadzie sprzeżeń zwrotnych. Śmierć jednego gatunku "robaczka" moze mieć daleko idące skutki.

Wiec jeżeli mozemy (a w tym wypadku mozemy), to czemu mamy nie chronić? Tylko dlatego bo aktualnie drożej? Bardzo krótkowzroczne i głupie myślenie.

Odnośnik do komentarza

Gatunki giną i pojawiają się każdego roku. Człowiek ma panować nad naturą, a nie być jej niewolnikiem. Tak, choćby dlatego, że drożej.

 

Ano i to giną bez konsekwencji dla środowiska i człowieka i bez żalu z braku znajomości ciekawych gatunków nauce i zwykłym ludziom. Weź Vami, człowiek pan natury, bo jebnę :lol:

Chociażby to co natura naprawia w Czarnobylu pokazuje jakim Panem natury jest człowiek ;)

Odnośnik do komentarza

Elo. Są jacys anglisci na pokładzie? Mam zlecenie żeby ktoś mi przetłumaczył ten tekst:

 

Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana nad Morzem Bałtyckim. Bogactwo naturalne i krajobrazowe, osiemnastokilometrowy pas szerokich i czystych plaż oraz rozbudowana infrastruktura turystyczna powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich w Polsce. Z siedmiu miejscowości wchodzących w skład gminy Rewal, aż sześć położonych jest bezpośrednio nad morzem, co powoduje, że głównymi gałęziami gospodarki są usługi turystyczne, takie jak działalność hotelarska, gastronomiczna i rozrywkowa. Determinuje to w dużym stopniu kształt budżetu gminnego, czyli wysokości dochodów jak i wielkość i kierunki wydatków. Działalność gospodarcza prowadzona na terenie gminy Rewal ma sezonowy charakter i ogranicza się do miesięcy letnich. Dochody pochodzą przede wszystkim z działalności turystycznej poprzez różnego rodzaju opłaty miejscowe, dzierżawy nieruchomości pod usługi turystyczne, koncesje udzielane na sprzedaż alkoholu itp. Wydatki zaś obejmują często te dziedziny, które związane są rozwojem infrastruktury turystycznej lub okołoturystycznej.

Gmina dążąc do podniesienia swojej konkurencyjności względem innych gmin turystycznych w latach 2010 – 2014 ponosiła bardzo wysokie wydatki na rozmaite inwestycje i przedsięwzięcia, które z samego założenia miały na celu poprawić wizerunek gminy, podnieść jej atrakcyjność i doprowadzić do zwiększenia liczby turystów odwiedzających jej miejscowości w sezonie letnim.

Zrobię przelew albo wysle jakąś flaszke DHL-em :profesor:

A Moyes pewnie w Celtiku wyląduje.

Odnośnik do komentarza

David mordo dawaj do Chelsea. Zawsze Cię lubiłem. W końcu pokażesz skillsy. Myślę,że trener,który powalczy o LE to teraz mokry sen większości kibiców The Blues.

Mogę serdecznie polecić Davida Moyesa, moim zdaniem byłby znakomitym wzmocnieniem Chelsea. Moim zdaniem kandydatem numer dwa powinien być Brendan Rodgers, wszyscy na pewno czytaliśmy książkę o tym, jak prowadzony przez niego zespół prawie wygrał ligę.

Odnośnik do komentarza

Elo. Są jacys anglisci na pokładzie? Mam zlecenie żeby ktoś mi przetłumaczył ten tekst:

 

Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana nad Morzem Bałtyckim. Bogactwo naturalne i krajobrazowe, osiemnastokilometrowy pas szerokich i czystych plaż oraz rozbudowana infrastruktura turystyczna powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich w Polsce. Z siedmiu miejscowości wchodzących w skład gminy Rewal, aż sześć położonych jest bezpośrednio nad morzem, co powoduje, że głównymi gałęziami gospodarki są usługi turystyczne, takie jak działalność hotelarska, gastronomiczna i rozrywkowa. Determinuje to w dużym stopniu kształt budżetu gminnego, czyli wysokości dochodów jak i wielkość i kierunki wydatków. Działalność gospodarcza prowadzona na terenie gminy Rewal ma sezonowy charakter i ogranicza się do miesięcy letnich. Dochody pochodzą przede wszystkim z działalności turystycznej poprzez różnego rodzaju opłaty miejscowe, dzierżawy nieruchomości pod usługi turystyczne, koncesje udzielane na sprzedaż alkoholu itp. Wydatki zaś obejmują często te dziedziny, które związane są rozwojem infrastruktury turystycznej lub okołoturystycznej.

Gmina dążąc do podniesienia swojej konkurencyjności względem innych gmin turystycznych w latach 2010 – 2014 ponosiła bardzo wysokie wydatki na rozmaite inwestycje i przedsięwzięcia, które z samego założenia miały na celu poprawić wizerunek gminy, podnieść jej atrakcyjność i doprowadzić do zwiększenia liczby turystów odwiedzających jej miejscowości w sezonie letnim.

Zrobię przelew albo wysle jakąś flaszke DHL-em :profesor:

A Moyes pewnie w Celtiku wyląduje.

 

niebieski@skrivanek.pl

 

Jak masz 50 PLN to dawaj. Tylko powiedz, że chcesz z korektą NS w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

Mam włączone "Fakty" i pani prokurator, która tłumaczyła, dlaczego dla dwóch zwyroli, którzy skatowali pieseła siekierą i próbowali go zakopać żywcem zażądała "kary" 1,5 roku w zawieszeniu na rok, to powinna chyba sama się zakopać żywcem ze wstydu. Dawno nie widziałem tak kompromitującej wypowiedzi kogoś związanego z organami ścigania.

Odnośnik do komentarza

 

Elo. Są jacys anglisci na pokładzie? Mam zlecenie żeby ktoś mi przetłumaczył ten tekst:

 

Gmina Rewal to najmniejsza gmina województwa zachodniopomorskiego, usytuowana nad Morzem Bałtyckim. Bogactwo naturalne i krajobrazowe, osiemnastokilometrowy pas szerokich i czystych plaż oraz rozbudowana infrastruktura turystyczna powodują, że jest to jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów nadmorskich w Polsce. Z siedmiu miejscowości wchodzących w skład gminy Rewal, aż sześć położonych jest bezpośrednio nad morzem, co powoduje, że głównymi gałęziami gospodarki są usługi turystyczne, takie jak działalność hotelarska, gastronomiczna i rozrywkowa. Determinuje to w dużym stopniu kształt budżetu gminnego, czyli wysokości dochodów jak i wielkość i kierunki wydatków. Działalność gospodarcza prowadzona na terenie gminy Rewal ma sezonowy charakter i ogranicza się do miesięcy letnich. Dochody pochodzą przede wszystkim z działalności turystycznej poprzez różnego rodzaju opłaty miejscowe, dzierżawy nieruchomości pod usługi turystyczne, koncesje udzielane na sprzedaż alkoholu itp. Wydatki zaś obejmują często te dziedziny, które związane są rozwojem infrastruktury turystycznej lub okołoturystycznej.

Gmina dążąc do podniesienia swojej konkurencyjności względem innych gmin turystycznych w latach 2010 – 2014 ponosiła bardzo wysokie wydatki na rozmaite inwestycje i przedsięwzięcia, które z samego założenia miały na celu poprawić wizerunek gminy, podnieść jej atrakcyjność i doprowadzić do zwiększenia liczby turystów odwiedzających jej miejscowości w sezonie letnim.

Zrobię przelew albo wysle jakąś flaszke DHL-em :profesor:

A Moyes pewnie w Celtiku wyląduje.

niebieski@skrivanek.pl

 

Jak masz 50 PLN to dawaj. Tylko powiedz, że chcesz z korektą NS w tej cenie.

Czemu kurwa tak dużo? :D

 

Mogę dać 25 albo butle dobrego alku :Jude:

Odnośnik do komentarza

Mam włączone "Fakty" i pani prokurator, która tłumaczyła, dlaczego dla dwóch zwyroli, którzy skatowali pieseła siekierą i próbowali go zakopać żywcem zażądała "kary" 1,5 roku w zawieszeniu na rok, to powinna chyba sama się zakopać żywcem ze wstydu. Dawno nie widziałem tak kompromitującej wypowiedzi kogoś związanego z organami ścigania.

Dobrze, że nie oglądałem, uniknąłem wkurwienia.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...