Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem dalej tym tokiem myślenia, i wyszło mi, że skoro służba zdrowia też jest darmowa, to ani lekarze, ani pielęgniarki nie dostają tam pensji, i dlatego muszą po godzinach dorabiać w prywatnych przychodniach, żeby móc normalnie żyć. :|

 

Dalej mi się nie chce już myśleć, bo dojdę do wniosku, że jak ktoś tym wszystkim ludziom przedstawi ideę libertarianizmu, to to wszystko za darmo się skończy. To ja wolę, żeby żyli w nieświadomości i nadal było za darmo.

Odnośnik do komentarza

No ja wiem jaki Jahu jest, no ale no kurdę, sam mówi o sowitej pensji dla swojej dobrej pracy, a tu myśli, że ludzie pracują za uścisk serdecznego dziekana. :D

 

W Cosinusie nie ma dziekana :]

 

 

No ja wiem jaki Jahu jest, no ale no kurdę, sam mówi o sowitej pensji dla swojej dobrej pracy, a tu myśli, że ludzie pracują za uścisk serdecznego dziekana. :D

No hej, ale przecież Jahu wyraźnie zaznaczył, że on nie z takich głupich. On będzie pracował za sowite wynagrodzenie w Empiku. Cosinus zadowala się życiowymi przegrańcami których przecież wszędzie pełno.

 

Empik to tylko przystanek w drodze do mojej kariery ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

No ja wiem jaki Jahu jest, no ale no kurdę, sam mówi o sowitej pensji dla swojej dobrej pracy, a tu myśli, że ludzie pracują za uścisk serdecznego dziekana. :D

No hej, ale przecież Jahu wyraźnie zaznaczył, że on nie z takich głupich. On będzie pracował za sowite wynagrodzenie w Empiku. Cosinus zadowala się życiowymi przegrańcami których przecież wszędzie pełno.

 

Empik to tylko przystanek w drodze do mojej kariery ;)

 

Następnym krokiem będzie doradztwo feng-shui w Ikei?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No ja wiem jaki Jahu jest, no ale no kurdę, sam mówi o sowitej pensji dla swojej dobrej pracy, a tu myśli, że ludzie pracują za uścisk serdecznego dziekana. :D

No hej, ale przecież Jahu wyraźnie zaznaczył, że on nie z takich głupich. On będzie pracował za sowite wynagrodzenie w Empiku. Cosinus zadowala się życiowymi przegrańcami których przecież wszędzie pełno.

 

Empik to tylko przystanek w drodze do mojej kariery ;)

 

Następnym krokiem będzie doradztwo feng-shui w Ikei?

 

Wolał bym jogę :-k

Odnośnik do komentarza

20 zł za godzinę angielskiego? :o serio? :o w Warszawie?

Kurwa, czy ktokolwiek z Was pracował jako nauczyciel metodą Callana, że tak się dziwicie? :P Ja pracowałem 2 lata, więc trochę znam branżę. Zresztą 20 zł to nie, zarabiałem ok. 25 zł o ile mnie pamięć nie myli, a później coś koło 30 zł. Pamiętajcie też, że to było 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza

 

20 zł za godzinę angielskiego? :o serio? :o w Warszawie?

Kurwa, czy ktokolwiek z Was pracował jako nauczyciel metodą Callana, że tak się dziwicie? :P Ja pracowałem 2 lata, więc trochę znam branżę. Zresztą 20 zł to nie, zarabiałem ok. 25 zł o ile mnie pamięć nie myli, a później coś koło 30 zł. Pamiętajcie też, że to było 5 lat temu.

 

ja się dziwię, bo rok temu kiedy zaczynałem uczyć matmy jako studenciak pierwszego roku bez żadnego doświadczenia, to za godzinę kasowałem 35 zł :)

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie to zaskakuje bo niedawno słyszałem, że korepetycje to niezły dodatkowy biznes, że niby nauczyciele z tego wyciągają drugą pensję i tak dalej.

 

Oczywiście na czarno.

 

Bo jak weźmiesz sobie 12h na tydzień za 25zł/h to masz ok. 1200 zł w miesiąc. Pewnie na,luzie można wziąć i więcej godzin.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...