Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jahu to jest taki cudny reprezentant elektoratu PiSu :) Krzyczy, drze sie, ale nie za bardzo wie o co chodzi ;)

 

Scorpio, jak to nie masz konta osobistego w banku? :o Kaczynski Cie uczyl zarzadzania finansami? ;)

 

Dobra, zbieramy sie zaraz na busika do miasta i w droge do domu. Niestety droga dluga, bo bedziemy w Warszawie w sobote rano... ale nic, warto bylo :) Troche sie stesknilem za Polska, choc ciezko mi jest sobie wyobrazic jak moze byc gdziekolwiek brzydka pogoda, ale szybciutko sobie przypomne, kurtka przygotowana na wierzchu bagazu :D

Odnośnik do komentarza

Jestem członkiem tego samego społeczeństwa co on. I ja mu nie zabraniam trzymania tych pieniędzy w skarbcu, tyle że będzie musiał za nie zapłacić odpowiednio większy podatek, proste :]

 

BTW - nadwyżki ponad 500 tys rocznie w większości przypadków wypracowują mu inni swoją ciężką pracą, a nie on sam. Chyba że się nazywa Picasso i sprzedaje swoje obrazy ;)

Odnośnik do komentarza

To, ze inni pracuje dla niego wlasnie swiadczt o jego madrosci, od rasu przeciez tqk nie bylo, musial na to zapracowac.

 

Dlaczego ma placc wiecej podatku za trzymanie miliona w.skarbu od tego co proporcjonalnie trzyma w w swoim "skarbcu" np odlozone 10 tys?

 

Xhyba, ze ukradl, ale jak ukradl to nech idzie do wiezienia, a nie teraz mu krasc bo mial glowe.na.karku i rozkrecil interes.

Odnośnik do komentarza

Gabe ale to co chcesz robić to defacto okradać bogatych, ładnie to tak?

 

W tym rozumieniu każdy podatek to złodziejstwo. A byłby, gdyby te pieniądze były rozdysponowane bezpośrednio między ludzi, a tak nie jest.

 

Zresztą, zobaczcie jak to działa w krajach, gdzie podatek progresywny działa od dawna: Skandynawia, Niemcy, Francja, UK. Tam nie ma ludzi bogatych? :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...