Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdolę, jak ja mam grać, jak mam 1000 funtów do zaoferowania nowym graczom. No kurwa jak?

Owszem mogę, ale nici z mistrzostwa Szkocji, LM i innych rzeczy.

 

Druga rzecz - po chuj są spotkania z zarządem, jak sprawa finansów jest wyszarzona i nawet nie można jej poruszyć. To jak mam zorganizować hajsy dla klubu???

Odnośnik do komentarza

 

Się wędzi (pierś z indyka, dwie "golonki" i dwie ćwiartki z indyka, żeberka wieprzowe i oczywiście ser biały).

 

Ciężko ogarnąć palenie w taką pogodę, ale jakoś daję radę :)

Boziu, ale się pośliniłem...

Powiem ci, że w pierwszej chwili jest wrażenie - to się wcale nie uwędziło, to jest surowe, ale to dlatego, że w sklepach wędzonki są bardziej kolorowe :)

 

A jak się nie dowędzi, to się sparzy inie będzie surowe.

 

Co do palenia w deszcz, z doświadczenia (dawnego) wiem, że najtrudniej zapalić, potem już się ciągnie :]

Odnośnik do komentarza

 

Feanor, kiedy mogę się ustawić w kolejce do sygnatury o mistrzostwo Polski dla Pogoni? ;)

?

No cóż, w kolejce możesz się ustawić już teraz, ale czekanie skończy się dopiero po realizacji aktualnej.

 

 

...czyli licz raczej na to, że Twoi chłopcy poradzą sobie szybciej sami ;) :lol: *

 

 

 

 

* pierwiastek demoniczny

 

 

Nie wiem ile razy w historii Cubs zdobyło to co ma teraz zdobyć, ale Pogoń jeszcze mistrzem nie była, więc chyba kaliber "trudności" ten sam ;).

 

ja pierdole, kurwa

 

liga angielska dzisiaj na canal + sport 2 :sciana: oczywiscie w UPC tego nie mam. zajebie ich.

 

Włączą Ci za 9zł miesięcznie więcej :D

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, jak ja mam grać, jak mam 1000 funtów do zaoferowania nowym graczom. No kurwa jak?

Owszem mogę, ale nici z mistrzostwa Szkocji, LM i innych rzeczy.

 

Druga rzecz - po chuj są spotkania z zarządem, jak sprawa finansów jest wyszarzona i nawet nie można jej poruszyć. To jak mam zorganizować hajsy dla klubu???

Ja właśnie awansowałem do Premiership i w zasadzie nie mogę oferować więcej niż 220 euro :lol:. Chyba, że wszystkim będę oznaczał status kluczowego zawodnik,a wtedy mogę zaszaleć do 400 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...