Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

orze i maskuje a jutro kulturalnie prawym pasem jak kodeks drogowy przykazał będzie jechał do pracy

Powiedz gdzie będziesz szedł lewym, to zrobię wyjątek :*

 

oczywiście zgodnie z naturalnym prawem o nieagresji :)

 

pantograf? chyba telegraf :lol:

No błąd zrobiłem, fakt. Dobranoc etatysto!

 

e no spoko, zrozumiałem o co chodzi, ale przez chwilę myślałem jakież to informacje między sobą wysyłają (lewackie!) tramwaje ;)

Odnośnik do komentarza

Znany jest z ciętej riposty, inteligentnych postów. Nie lubi anarchistów, wielu userów czuje do niego respekt. Należy do Rady Forum Awards. Według Forumowej hierarchii jest bardzo wpływowym userem. Był webmasterem ForuMychy i jednym z tych, którzy tworzyliDeklarację reformatorską.

Jest fanem muzyki heavy metalowej, zwłaszcza zespołu Iron Maiden.

 

 

Zgadnijcie o kim to ;d

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, że też nikt się nie pokusił o taką encyklopedię CFM. Np.

 

 

 

 

Wymiatacz - Wym, redaktor jakiegoś serwisu o CM, o którym nikt nie pamięta. O samym Wymiataczu również, który zresztą żyje w prawdziwym równoległym świecie, którego linie czasem krzyżują się z CMF, za to wszyscy pamiętają jego pożegnanie "Chuj Wam w dupę i niech Was Bóg błogosławi"

 

Qcz - żyjący z hazardu cyklista. Swojego czasu był nawet skarbnikiem CMF, ale po narodzinach jego drugiego dziecka pojawiły się podejrzenia o malwersację na pieluchy i ustąpił miejsca następcom

 

Bebok - a kto to jest Bebok?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, że też nikt się nie pokusił o taką encyklopedię CFM. Np.

 

 

 

 

Wymiatacz - Wym, redaktor jakiegoś serwisu o CM, o którym nikt nie pamięta. O samym Wymiataczu również, który zresztą żyje w prawdziwym równoległym świecie, którego linie czasem krzyżują się z CMF, za to wszyscy pamiętają jego pożegnanie "Chuj Wam w dupę i niech Was Bóg błogosławi"

 

Qcz - żyjący z hazardu cyklista. Swojego czasu był nawet skarbnikiem CMF, ale po narodzinach jego drugiego dziecka pojawiły się podejrzenia o malwersację na pieluchy i ustąpił miejsca następcom

 

Bebok - a kto to jest Bebok?

 

 

dobry pomysł :-k
Odnośnik do komentarza

Przykro mi, ale wszechpotężny młot Rozumu i Godności Człowieka jest silniejszy niż Twoja kpina, T-m.

 

Po pierwsze: uderz w stół a nożyce się odezwą. Chociaż ten tekst akurat niekoniecznie tyczył się Ciebie.

 

Po drugie, bawi mnie to, że uważasz się za osobę mającą monopol na rozum, godność, wiedzę i rozsądek, chociaż dla mnie trąci to pierdoleniem oderwanym od życia codziennego.

 

Po trzecie, życzę Ci, żebyś się w końcu obudził, bo życia nie znasz :) Pogadamy, jak będziesz miał kredyt hipoteczny, bez zabezpieczenia w postaci domu i rodziców ;) Wtedy wrócisz na ziemie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...