Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Vami za Henkela i będę usatysfakcjonowany :keke:

 

A tak na poważnie, to jakoś nie widać, żeby obecny MT wniósł cokolwiek nowego (no chyba że dodanie opcji minusowania i plusowania postów to dla Was coś niezwykłego) :-k Myślę, że przydałyby się osoby, które mają pomysł na rozruszanie forum (np. ciekawymi tematami w stylu Podaj dalej), bo chyba to najbardziej leży. Zawsze taką osobą wydawał się Vami. I nie rozumiem, po kiego wała tylu moderatorów? :| Jeden na każdy dział wystarczy + MT.

Odnośnik do komentarza

Moze to nienajlepszy czas na tego typu dyskusje, ale zapytam - a co cie w takim razie do udzielania sie zniecheca?

 

Przypominam, ze nie jestesmy animatorami, a moderatorami. Forum tworza uzytkownicy (ktorymi zreszta tez jestesmy) i to do nich nalezy inicjatywa - my mozemy dla nich stworzyc srodowisko i udostepnic narzedzia.

Odnośnik do komentarza

Nikt/Nic mnie nie zniechęca, ale wiadomo - atrakcyjniejsze forum przyciągnie więcej userów niż sztywne i nudne (nie żebym za takie miał CMF, nie zrozumcie mnie źle ;)). Mogłyby pojawić się różne dodatki, np. cytat miesiąca (czekam na odpowiedź w stylu: przecież są pamiętne quotes - co z tego, że ostatnio w ogóle nieuzupełniane).

Odnośnik do komentarza

to jakoś nie widać, żeby obecny MT wniósł cokolwiek nowego

 

Chyba jednak forum nieco inaczej funkcjonuje niż wcześniej. Masz zdecydowanie większe możliwości jeśli chodzi o zakładanie nowych tematów, co staraliśmy się na samym początku pokazać, zakładając kilka 'przykładowych' topików. Osobną kwestią jest to, ze dalej rzadko kto korzysta z tej możliwości Wydaje mi się też, że forum jest "zdrowsze", afery wybuchają z mniejszą częstotliwością. Może przez to jest trochę nudniej, ale raczej są to oznaki normalności ;). Sądzę również, że MT jako taki zszedł na ziemie i nie jest już czymś "wyjątkowym" do tego stopnia, że strach cokolwiek napisać, bo może skończyć się warnem. Wiem, że nie jest to zbyt dużo, ale i tak przesadzasz ;].

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, zeby zachęcić młodych właśnie takimi "wyborami" do udzielania się, zawsze to może działać na zasadzie kija i marchewki. Młodzi zobaczą, że jak będą aktywni to lud to doceni i być może coś się ruszy...

t

Odnośnik do komentarza

Przecież "rozruszać forum" może każdy, nie potrzeba do tego być w MT.

 

Tak jak jest teraz jest dobrze, najwyżej sobie wymieńcie Henkela na kogoś.

zgoda w 100%.

ktoś ma jakiś pomysł to niech wali go od razu albo podyskutuje z jakimś modem i po problemie.

 

co do "zachęcania", o którym pisze Mitnick to nie liczę na to. ci co będę się udzielać konkretniej, tudzież w wyborach to będzie określona grupa ludzi. z nowych mało kto. im nie zależy- wejdą na foruma, zapytają o taktykę do Realu/FCB, albo podobnie i dziękuję.

 

co do tematu Henkela- zamienić go na kogo innego i po kłopocie. nie pamiętam kto był w wyborach kolejnym kandydatem. ja bym dał głos na Smetka.

Odnośnik do komentarza

Racja. Ar Krampouez zdaje się nie rozumieć, że to jest forum dyskusyjne. Mam na myśli tematy Kącik absurdalny i Politykę wewnętrzną. Nie chodzi mi o jego poglądy, tzn. tak, nie zgadzam się z nimi, ale np. taki GyzzBurn który przejawia podobny światopogląd przynajmniej nie traktuje wszystkich wokół jak idiotów i w miarę normalnie rozmawia (czyli można). Ar Kłapouchy zaś wielokrotnie udowadniał tam, że wszystko na co go stać to rzucenie linka, napisanie prześmiesznego sarkastycznego komentarza i kontynuowanie "dyskusji" w tym samym tonie (choćby tu - http://forumcm.net/index.php/topic/113-kacik-absurdalny/page__st__4700#entry1401465 albo tu - http://forumcm.net/index.php/topic/2396-polityka-wewnetrzna/page__st__2860#entry1405477 czy tu http://forumcm.net/index.php/topic/2396-polityka-wewnetrzna/page__st__2820#entry1364437). Wg. mnie zasługuje chociaż na upomnienie, by zaczął rozmawiać w miarę normalnie na tematy, na które chce porozmawiać.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...