Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze, primo, ty jesteś ostatnią osoba, która powinna się udzielać na taki temat.

Po drugie, primo, jeżeli wpłacałbym tylko dla marnej rangi, to prosiłbym o zwrot pieniędzy. Przestrzegam tylko forumowiczów, którzy mogą dać się nabrać na te niezliczone walory bycia Przyjacielem CMF, którym właściwie nie można zostać. :)

Odnośnik do komentarza

o za przeproszeniem pierdolisz Johniss? Chcesz przesłać komuś 10zł to wpłać na konto forum, a nie udawaj że jesteś zajefajnym Robin Hoodem czy inną szlachetną osobą bo może akurat ktoś w to uwierzy na forum. Fasol ma racje - wpłacił hajs na konto forum to powinien dostać rangę przyjaciela bo to jest gwarantowane przez podobno adminów tego forum. Jeśli tego nie dostał to ma prawo poinformować, że tak się nie stało, a Ty jak zawsze z szabelką jak Wołodyjowski. Na Jareme!

 

Fasol - napisz do Qcza, pewnie zapomniał o tym i zapewne dostaniesz rangę przyjaciela CMF bo to Ci się zwyczajnie należy przy wpłacie nawet grosza w celu utrzymania forum byśmy mogli tutaj być i dyskutować na ważniejsze tematy, aniżeli Twój numer konta do podesłania powrotnie pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza

To tym bardziej powinno to się znaleźć w informacji na forum po to by nikt sie czuł się oszukany. Jesteśmy na tyle zawężonym gronem osób, że na żadne wpadki nie możemy sobie pozwolić, więc po co odstraszać innych nawet tym, że wpłacą kilka złotych po to by zdobyć rangę i dostęp do nowych forumowych opcji.

Odnośnik do komentarza

Macie rację, powinienem to ogłosić publicznie, ale byłem pewny, że sytuacja naprawi się w ciągu dnia-dwóch. W MT ja jestem odpowiedzialny za przyznawanie rang Przyjaciela, jestem zresztą mechanicznym przedłużeniem wniosków Qcza. Qcz o Fasolu nie zapomniał, dał mi info chyba pod koniec poprzedniego tygodnia albo na początku obecnego. Niestety, od czasu awarii CMF nie mam dostępu do Panelu, nasz nowy root nie miał na razie czasu, by się tym zająć. I nadal nie ma. Z chwilą, gdy ta awaria zostanie wreszcie usunięta, status zostanie przyznany (jeśli się nie mylę, poszkodowanym jest na razie tylko Fasol, Qcz o nikim innym mi nie pisał). Bardzo przepraszam, sprawa jest niezależna ode mnie, ale informację dać mogłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...