Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

No dobra, ale jak tu się cieszyć z bramki 17-letniego Mbabadiji z Zimbabwe,który ma 4,5 gwiazdki potencjału jak się widziało na własne oczy jak Vincent Aboubakar robił hat-tricka po podaniach Maxime'a Lestienne'a? Sentymenty, stary.

 

Z drugiej strony ile można patrzeć na Cristiano,Messiego czy Neymara zdobywających kolejne złote piłki lub nie wiem jarać się znalezieniem zajebistego talentu w Meksyku,który nazywa się CARLOS FIERRO XD

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś nie ma pomysłu na karierę, która trwa długo, to polecam Wrexham (bo Cardiff i Swansea się raczej nie da) i granie samymi Walijczykami. Gdyby nie to, że awaria dysku odebrała mi dostęp do sejwa z Wrexie Sexie ;) to pewnie grałbym do tej pory. Poziom związania ze zmyślonymi piłkarzami był chyba większy niż z idolami zespołów, którym kibicuje. Ale to już trzeba sobie zrobić "samemu w głowie", nic nie jest dane na tacy.


A z plusików, które mnie eksajtują:

Kenneth Zohore, którego wyciągnąłem z Dolcanu Ząbki i który okazał się idealnym dopełnieniem Sema Witteveen - w wieku 27 lat w końcu został po raz pierwszy powołany do kadry WKS. A ma też paszport Danii. Mnie to eksajtuje, że go wepchnąłem do kadry, choć nie mam pewności, że ktoś, kto się nazywa Kenneth Zohore w ogóle istnieje :)

Odnośnik do komentarza

Bilans Benfiki po 22 kolejkach: 8W-6D-8L i 27 punktów mniej ode mnie, ósme miejsce w tabeli, a już w poprzednim sezonie nie było ich na podium. Do trzeciego Rio Ave (które jako jedyny klub w lidze oprócz mojego robi postępy stałe) tracą szesnaście oczek :). Bliżej im do spadku, bo siedemnaste Estoril traci do nich 13 punktów :).

Odnośnik do komentarza

Znudzi Ci się - potwierdzone info.

Mam styczeń 2022 roku, gram Oxfordem City w Premier League (przejąłem w 2014 r. w 6 lidze) - jak się dobrze człowiek "nastawi" na prowadzenie klubu i zacznie, jak pisałeś, myśleć o prowadzonych piłkarzach, to nie może się znudzić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...