Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, ze celowo wszystko z ananasem wpierdalasz :> if you know what i mean :>

 

ja sie chyba musze napic, bo jakis wyjatkowo tempy dzisiaj jestem

 

awansowałem do litewskiej ekstraklasy, mój zarząd uważa że mamy bić się o tytuł a teraz dostałem propozycję z Ligue 2 z USBCO, od nich chyba łatwiej będzie się wybić :-k czas się z tym przespać...

 

Scorpio jak Ci idzie ?

W W3 najebalem wczoraj giganta a w FM15 wygralem w LM z Schalke 1:0, przegralem w lidze z Interem 0:5, opierdolilem grajkow i wyszedlem z gry.

 

 

Tak na marginesie - kupilem wczoraj Cities Skylines. Chwilke pogralem. Wyglada bardzo obiecujaco ale spodziewalem sie nieco ladniejszej grafiki :-k

 

gratki za Szalke, co do Cities grafika jest spoko :) detale na full ? ja sie boje tego wlaczac bo mi znowu 40k wyjebie z miasta

Odnośnik do komentarza

Mi sie miasto zatrzymalo w rozwoju. Nie mam naplywu nowych ludzi. Caly czas ludnosc oscyluje wokol 30k.

8:1 z FCN. Na zdrowie me_who ;)

 

dziwne, cos musiales spitolic, pokaz skriny stref i rozkład korków oraz jak komunikacja miejska zabiera ludzi ?

W sumie to nie wiem :-k Wczoraj pogralem moze z 20min. Jezeli bede dzisiaj w domu, to musze poczytac/poogladac troche tips&tricks bo gra wyglada na dosyc trudna.

moge Ci pokazac moje miasto na streamingu i podpowiedziec pare rzeczy

Odnośnik do komentarza

 

Vami, zrobiłeś ZAKAZY!?

TAK, JESTĘ GROWYM FASZYSTOM

http://i.imgur.com/RINFm4g.png

 

To nie świadczy dobrze o mojej młodzieży :-k

 

u mnie wynik byłby pewnie podobny, ale pewnie mamy inne systemy szkolenia. Ja gram biednymi klubami i jak ktoś ma 2,5 gwiazdki i wiecej potencjału i ukonczone 17 lat automatyczie idzie do pierwszego składu. Z 2 i półtora gwiazdkowcami podpisuje kontrakty w zaleznosci od dziur w składzie. Dużo młodzieży potem sprzedaję.

Odnośnik do komentarza

 

W sumie to nie wiem :-k Wczoraj pogralem moze z 20min. Jezeli bede dzisiaj w domu, to musze poczytac/poogladac troche tips&tricks bo gra wyglada na dosyc trudna.

Dzisiaj to Ty potrzebny jesteś w lidze rakiet :>

 

Grales wczoraj z Szymkiem i Michem? Szkodi byl?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...