Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Messi w Barcelonie dostaje śmieszne 375k i z tego co widzę jest na ławce. Aczkolwiek to początek sezonu.

 

Dobrze, że od poniedziałku będę miał oksy, bo już mnie wkurwia mrużenie oczu. W ogóle to śmieszna sprawa - dopóki mi nie założyli szkieł w tych okularach do badania, to byłem pewien, że wzrok 100% i Sokół Seal of Approval. A jak mi włożyli te szkła, to dopiero zobaczyłem różnicę :-k

Odnośnik do komentarza

Brak skilla to podstawa. Ja w ogóle nie rozumiem, jak rozpracować rywala i gram jedną taksą (niby mam 18 zawodników z czego 3 to szaraki w tym GK.) i nie mam żadnego rezewerwowego napastnika..

 

Liga regionalna ma to do siebie, że nie ma ciśnienia

Odnośnik do komentarza

W długich karierach pomaga brak skilla :)

 

No dobra, ale jak tu się cieszyć z bramki 17-letniego Mbabadiji z Zimbabwe,który ma 4,5 gwiazdki potencjału jak się widziało na własne oczy jak Vincent Aboubakar robił hat-tricka po podaniach Maxime'a Lestienne'a? Sentymenty, stary.

Odnośnik do komentarza

 

W długich karierach pomaga brak skilla :)

 

No dobra, ale jak tu się cieszyć z bramki 17-letniego Mbabadiji z Zimbadwe,który ma 4,5 gwiazdki potencjału jak się widziało na własne oczy jak Vincent Aboubakar robił hat-tricka po podaniach Maxime'a Lestienne'a? Sentymenty, stary.

 

Ja widziałem na żywo jak Kiessling strzela swoją pierwszą bramkę w profesjonalnej piłce, ale to nie spowodowało, żebym unikał piłkarzy jak zmyślony Mbabadjiji Z Zimbabwe - co więcej, jak gram w Kilmarnock, to mnie cieszy jak wyjmuję kolesi 4+ gwiazdki przed innymi zespołami :)

Rozlosowano LM:

 

Będzie walka o LE, bo w grupie jest: Barcelona, Inter, Vitesse i my.

Pierwszym celem będzie jednak wygrana meczu. W dwóch dotychczasowych edycjach LM, w których Kilmarnock brało udział, mamy bilans 0-1-11 i 8-39.

Jedyny punkt zdobyliśmy w pierwszym meczu LM na Rugby Park remisując 1-1 z Bayernem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...