Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana tematu: polećcie jakąś restaurację na obiad z żoną gdzieś w centrum Warszawy. Dobre jedzenie to priorytet. Był ktoś w Qchni Artystycznej?

Bardzo, bardzo mocno polecam to http://www.lecedre.pl/Super żarcie

 

Koniecznie weźcie jeden z zestawów. http://nowa.lecedre.pl/pl/wp-content/uploads/2015/04/LeCedre_84_Zestawy.pdfTen "najmniejszy" jest ciężko zjeść we dwójkę, tak jest tego dużo. A wszystko dobre.

Odnośnik do komentarza

Indyjska kuchnia, tu przy księgarni Baczyńskiego. taki duży blaszak. Musze tam wstąpić jakoś i sprawdzić co i jak. Habibi znany, ale innego coś by zjeść z żoną.

no już mi się zajarzyło, nie byłem jeszcze. znajoma jest mega fanką kuchnii indyjskiej musze ja podpytać bo mieszka na bielanach
Odnośnik do komentarza

No fishburgery na pewno by były w meni, ale z rybami to potężna konkurencja. Nie ma co się w to pchać bez porządnego lokalu.

Mój szwagier w Kołobrzegu handluje rybą i w tym roku otworzył dwie smażalnie (chyba w Dźwirzynie i Grzybowie). Lekko liczy, że na każdej zarobi ok. 30 tys. w sezonie. On ma niższy koszt bo sprzedaje swoją rybę ale mówi, że jakby miał ogarniętych pracowników to mógłby 10 smażalni w sezonie otworzyć i mieć kasę na cały rok.

Odnośnik do komentarza

 

No fishburgery na pewno by były w meni, ale z rybami to potężna konkurencja. Nie ma co się w to pchać bez porządnego lokalu.

Mój szwagier w Kołobrzegu handluje rybą i w tym roku otworzył dwie smażalnie (chyba w Dźwirzynie i Grzybowie). Lekko liczy, że na każdej zarobi ok. 30 tys. w sezonie. On ma niższy koszt bo sprzedaje swoją rybę ale mówi, że jakby miał ogarniętych pracowników to mógłby 10 smażalni w sezonie otworzyć i mieć kasę na cały rok.

 

Jak się ma lokal i spory kapitał startowy to na pewno da się na tym zarobić. Ja muszę zacząć od czegoś mniejszego, a ryby z budki w otoczeniu wypasionych smażalni to raczej słaby pomysł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...