Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Forumek vs FYM - till the last drop of blood tears us apart. FIGHT!

FYM to uparte stworzenie i odpuści tylko jeśli nie ma racji, a nie dlatego, że większość się z nim nie zgadza. Kij im w oko ;)

 

lepiej mieć kija w oku niż w dupie ;-)

 

 

Wierzę Ci na słowo. Obie te wątpliwe przyjemności udało mi się do tej pory omijać i mam zamiar kontynuować tę passę.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Cały świat żyje na kredyt. Inaczej się przegra rywalizację. :) Oczywiście to wina fiducjarnego pseudopieniądza. Pieniądz oparty na złocie, o bardzo ograniczonej dostępności, nie pozwalałby na takie chojractwo. To jednak dotyczyć by musiało wszystkich.

 

A co ma takiego cennego w sobie to złoto, że na nim ma się opierać pieniądz? Ładnie błyszczy? ;)

 

Istnieje fizycznie i jest dobrem rzadkim. Złoto to zresztą tylko przykład, dobrze ugruntowany w tradycji naszej cywilizacji. Chodzi o to, że obecnie pieniądze są wirtualne i nie mają żadnego oparcia w niczym konkretnym, co pozwala na machlojki banków centralnych, dodrukowywanie, itd. Kiedyś każdy banknot był wymienialny na odpowiednią ilość w złocie i pieniądz miał wartość realną.

 

 

To może w gazie łupkowym? :> ;)

 

A najlepszy będzie barter.

 

Kiedyś były krowy i kozy, potem złoto, gaz troche ciężko przechowywać w skarbcu ;)

Odnośnik do komentarza

Cały świat żyje na kredyt. Inaczej się przegra rywalizację. :) Oczywiście to wina fiducjarnego pseudopieniądza. Pieniądz oparty na złocie, o bardzo ograniczonej dostępności, nie pozwalałby na takie chojractwo. To jednak dotyczyć by musiało wszystkich.

 

Ty nie masz, bo dostałeś od rodziców :keke:

Odnośnik do komentarza

Zmiana tematu: polećcie jakąś restaurację na obiad z żoną gdzieś w centrum Warszawy. Dobre jedzenie to priorytet. Był ktoś w Qchni Artystycznej?

jakaś okazja ? kuchnia włoska spoko ?

 

 

 

kariera Parmą z serie D będzie dobrym wyzwaniem w FM16, w sam raz na początek :)

dlatego odpalilem Parme w 14 poki jeszcze sa dostepni :)

w 16 juz chyba ich nie bedzie, bo Serie D chyba nie jest grywalna w standardzie :-k

 

szybko wyjdzie dodatek z Serie D
Odnośnik do komentarza

 

Zmiana tematu: polećcie jakąś restaurację na obiad z żoną gdzieś w centrum Warszawy. Dobre jedzenie to priorytet. Był ktoś w Qchni Artystycznej?

jakaś okazja ? kuchnia włoska spoko ?

 

 

 

Bez okazji, po prostu chęć poznawania kulinarnej Warszawy. Włoska kuchnia spoko.

Odnośnik do komentarza

 

@Smetek - byłeś może się pożywić w tym barze Carry House czy jakoś tak na rogu Żeromskiego i Reymonta? :>

Ponowię zapytanie :>

 

sorry musiałem przeoczyć wczoraj, nie kojarzę lokalu a wczoraj dowiedziałem się, że mam Bliźniaka w białostockiem

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11914953_1000261476672379_3331585117427034456_n.jpg?oh=c287de36a1425585ed4fde8589f1f492&oe=5675C4CD

 

byłeś tam czy szukasz mojego kolejne sobowtóra ? co to za kuchnia ? na bielanach zazwyczaj ląduje w habibi przy rudnickiego - zawsze spoko

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...