Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już sie wydawało, że się unormował rynek praw telewizyjnych i w sumie wystarczy mieć jedna platformę, żeby ogarnąć interesujące rzeczy, to w chuj się wszystko porozdrabniało znowu i trzeba mieć albo hipermegapakiet w kablówce, albo 17 dekoderów pod telewizorem. Canal+ ma fuksa, że się ostała im LM w kopanej, bo teraz poza EPL nie maja nic ciekawego. No chyba, że ktoś lubi golf, bo co włączę C+S2 to leci golf.

Odnośnik do komentarza

 

Na szczęście w normalnej komunikacji międzyludzkiej standardy korpo nie obowiązują.

 

No jakby mi tak ktoś długo pierdolił to bym dawno nie słuchał.

To znaczy że masz problemy z koncentracją. Zapewne przez korpośrodowisko. To choroba cywilizacyjna.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Na szczęście w normalnej komunikacji międzyludzkiej standardy korpo nie obowiązują.

 

No jakby mi tak ktoś długo pierdolił to bym dawno nie słuchał.

To znaczy że masz problemy z koncentracją. Zapewne przez korpośrodowisko. To choroba cywilizacyjna.

 

 

Odwracając - jak nie potrafisz czegoś powiedzieć szybko i konkretnie to nie jesteś ogarnięty. To choroba szczeniactwa.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na szczęście w normalnej komunikacji międzyludzkiej standardy korpo nie obowiązują.

 

No jakby mi tak ktoś długo pierdolił to bym dawno nie słuchał.

To znaczy że masz problemy z koncentracją. Zapewne przez korpośrodowisko. To choroba cywilizacyjna.

 

 

Odwracając - jak nie potrafisz czegoś powiedzieć szybko i konkretnie to nie jesteś ogarnięty. To choroba szczeniactwa.

Takie pierdolenie. Prawdziwi mistrzowie komunikacji porozumiewają się za pomocą chrząknięć, charknięć i gestów maczugą.

Odnośnik do komentarza

 

 

http://i.imgur.com/SaqEXwM.jpgsypnęli kaską z okazji awansu do Ligi Mistrzów na 6 kolejek przed końcem :eusa_dance:

2 mln? :D

Jednak nie Eleven

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-al-jazeery-z-prawami-do-transmisji-hiszpanskiej-ligi-pilkarskiej-w-polsce

 

Ty durniu. Przecież mogą je odsprzedać. Chyba że myślisz, że zostanie utworzony BeIn Polska pokazujący tylko ligę hiszpańską :D

Czopku Orange Sport mają Araby przejąć :P

 

Odnośnik do komentarza

Nudzi się ktoś bardzo? :).

Potrzebuję do magazynu tego mojego o grach wideo polecanych od czytelnika - 3 kategorie, po 600 znaków opisu na jedną: obowiązkowo gra (najlepiej coś konsolowego, ale może być np. coś na telefony) + do wyboru 2 spośród film/płyta/serial/komiks/książka. Do tego foteczka i sława gwarantowana :).

Odnośnik do komentarza

Nudzi się ktoś bardzo? :).

Potrzebuję do magazynu tego mojego o grach wideo polecanych od czytelnika - 3 kategorie, po 600 znaków opisu na jedną: obowiązkowo gra (najlepiej coś konsolowego, ale może być np. coś na telefony) + do wyboru 2 spośród film/płyta/serial/komiks/książka. Do tego foteczka i sława gwarantowana :).

Nie chce się pisać i licencja na stocki się skończyła? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...