Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mateusz Święcicki ‏@matiswiecicki

No dobra, mozecie powoli sie odzwyczajac sie od La Liga w NC+.

 

 

Popierdoliło ich w tym NC+ do reszty już. Mam ligę angielską na przemian z polską oglądać? :|

 

Jeszcze NBA i Euroliga :P

 

to gdzie teraz La Liga w tv?

http://media2.pl/media/126957-Kolejny-cios-dla-Canalplus-Sport-w-Polsce-Kto-pokaze-lige-hiszpanska.html

Odnośnik do komentarza

 

 

Eleven Sports

 

No już będę oglądał jakieś ich strimy w necie z komentującym Radkiem Majdanem czy innym marniakiem.

 

Hajto :D

Wyobrażacie sobie duet Hajto- Majdan na Gran Derbi? Przecież to by było "lepsze" niż Szpakowski- Szaranowicz :D

Odnośnik do komentarza

 

Mick Bimson (20 lat, szare gwiazdki, parę meczów z ogórami) chce... grać w pierwszym składzie :lol: No tak, panie Bimson, na ławce rezerwowych mam posadzić:

 

a) Davida Libardo - stopera reprezentacji Włoch, wybranego do Jedenastki Sezonu FIFA, byłą gwiazdę Realu Madryt

b) Ellisa Hendry`ego - legendę klubu i reprezentacji Anglii, mającego 124 występy w kadrze Albionu

 

czy może

 

c) Maximiliana Dąbrowskiego - wybieranego cyklicznie do Jedenastki Sezonu najpierw w Bundeslidze, a następnie Serie A, ostatnio nominowanego do Złotej Piłki FIFA

 

No, kogo, panie Bimson?

 

Swoją drogą, co oznaczają szare gwiazdki?

 

 

Że jest zbytnim młodym leszczem, by mieć złote ;)

 

Odnośnik do komentarza

Odpadamy z Ligi Mistrzów po chujowym rewanżu z Arsenalem... Cel na sezon osiągnięty, czyli ćwierćfinał, ale niedosyt nadal pozostał...

 

Mocno przeszkodziły dwa mecze dwa dni z rzędu dwa dni przez meczem rewanżowym :/ No i pechowy pierwszy mecz, gdzie miażdżyliśmy Arsenal, a skończyło się tylko remisem 1-1... A także wyjątkowa plaga kontuzji w tym sezonie :-k

Odnośnik do komentarza

Co to to Eleven Sports Network? Ktoś na szybko wyjaśni skąd to?


 

 

Ale w google drive to trochę inaczej działa :-k

o ten dokument mi chodzi: http://1drv.ms/1EwidY9

 

 

Rzeczywiście, ale głupio :)

 

Nie mam Excela w domu - mówi coś, co to za błąd?

 

 

Już sprawdziłem, okazuje się, że rzeczywiście google docs sobie radzi z tak intuicyjną czynnością jak SUM(A2:A), czyli suma wartości od A2 do końca kolumny, a w excelu trzeba podać albo całą kolumnę SUMA(A:A), albo domknąć oba wiersze SUMA(A2:A255).

 

Ale głupi ten excel :crazy:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...