Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://i.imgur.com/SaqEXwM.jpgsypnęli kaską z okazji awansu do Ligi Mistrzów na 6 kolejek przed końcem :eusa_dance:

2 mln? :D

Jednak nie Eleven

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kanal-al-jazeery-z-prawami-do-transmisji-hiszpanskiej-ligi-pilkarskiej-w-polsce

 

Ty durniu. Przecież mogą je odsprzedać. Chyba że myślisz, że zostanie utworzony BeIn Polska pokazujący tylko ligę hiszpańską :D

Odnośnik do komentarza

Pewnie puszczą w obieg licencję na kablówki, dla mnie spoko, pewnie UPC czy inne będą mieli taniej niż C+ ;)


 

Dopiero wczoraj widziałem The Rocky Horror Picture Show, trza zapolować na spektakl :-k

Susan Sarandon :serce:

 

Magenta, Riff Raff, Eddie... można wymieniać, uwielbiam ten film, oglądałem niezliczoną ilość razy i zawsze cieszy, i bawi tak samo :)

 

 

Właśnie kobieta mi mówiła, że może mnie Susan wkurzyć, ale bardzo mi się podobała :D ale ujął mnie i tak Riff Raff, choć każda postać ma moc. Magenta, wejście Eddiego, no i szok jaki następuje jak się objawia Frank :D swego czasu Teatr Rozrywki w Chorzowie robił genialny ponoć spektakl, a teraz chyba w Bielsku coś jest.

I właśnie miałem to uczucie podczas oglądania - film ciekawy, ale sztuka musi być kilka poziomów wyżej :D

 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz mi sie przytrafilo w FM ze chlop zabalowal w nocnym klubie i nie przyszedl rano na trening :kekeke:

 

 

Oczywiscie od razu wyjebalem go z klubu :)

Bardzo pedagogicznie :D

Miałem takiego zawodnika w San Marino Calcio, w Serie C1 chyba, świetnie rokujący młody Argentynczyk po przyjściu do nas dwukrotnie odstawil taki numer, miał też "problemy osobiste". Po zabalowaniu dawałem mu kary, chyba tygodniowka po pierwszym wyskoku, dwie po drugim, miesiąc spędził w Argentynie na urlopie w związku z problemami osobistymi, a i tak zdążył zostać królem asyst i najlepszym zawodnikiem sezonu wg. kibiców :)

Odnośnik do komentarza

Co tam - szalejemy - poza Żydem za 120 mln kupiłem sobie 23-letniego skrzydłowego z Schalke za 65 mln. Levy będzie grał na AM (za Almira), a Kotzke wejdzie na prawe skrzydełko. Milan Cap to poczciwy piłkarz, ale jednak są lepsi.


Manchester United przejęty przez konsorcjum z Londynu. Hehe.


Ups :keke: Mój asystent twierdzi, że Kotzke nadaje się co najwyżej do podawania bidonów. Udowodnię mu, że się myli.

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto grał w Wiedźmina 2 niech mi powie czy w tej grze potwory są dostosowane do mojego poziomu czy żeby ujebać niektóre trzeba być mocniejszym?

 

Wyskoczyłem na tego Kejrana mając 7lvl i wyłapuje srogi wpierdol. Nie wiem czy mam się męczyć i spróbować go ujebać czy zostawić na później.

Kejran akurat nie jest na umiejętności Geralta, tylko na pomyślunek i skilla gracza.

Odnośnik do komentarza

Poka taksę.

 

Ja se spróbuję pograć "defensywnie". Chyba jeszcze nie próbowałem grać tym stylem.

W jednym z poprzednich FMów defensywnie robiło robotę. Teraz gram standard i prawie pobiłem rekord wszech czasów Premiership (128 goli Aston Villi sprzed 120 lat). Zabrakło kilku bramek.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś kto grał w Wiedźmina 2 niech mi powie czy w tej grze potwory są dostosowane do mojego poziomu czy żeby ujebać niektóre trzeba być mocniejszym?

 

Wyskoczyłem na tego Kejrana mając 7lvl i wyłapuje srogi wpierdol. Nie wiem czy mam się męczyć i spróbować go ujebać czy zostawić na później.

Kejran akurat nie jest na umiejętności Geralta, tylko na pomyślunek i skilla gracza.

 

Dobra czyli nie dla mnie w tym momencie. :kekeke:

Chociaż udało mi się złapać tę jego mackę w Yrden,ale przecież ginę jak cwel po dwóch strzałach. Dzięki

Odnośnik do komentarza

 

Poka taksę.

 

Ja se spróbuję pograć "defensywnie". Chyba jeszcze nie próbowałem grać tym stylem.

W jednym z poprzednich FMów defensywnie robiło robotę. Teraz gram standard i prawie pobiłem rekord wszech czasów Premiership (128 goli Aston Villi sprzed 120 lat). Zabrakło kilku bramek.

 

To nie ma znaczenia. Można grać defensive i strzelać 3-4 gole na mecz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...