Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po to się gra w FM

 

Barcelona - Kilmarnock

14.09.2021, Camp Nou

 

Barcelona:

Muslera - Doria, Andre Luiz, Sasson - Rotariu, Coronei, Ginter, Florenzi, Diaz - Werner, Neymar ©

Kilmarnock:

Kuchta - Douglas, Miangue, Nairn ©, Cossetti - Mackay-Steven, Linetty, Kujevic, Yusuf Can - Witteveen, Zohore

Odnośnik do komentarza

 

No o ten rzutnik mi chodziło. Jak kurwa można mieć rzutnik w domu?

filmy ogląda się całkiem spoko o ile szwagier dobrze gładź położył :-k

 

Ciemne ściany + ciemny wystrój wnętrza + duża odległość kanapy/fotela od rzutnika = genialne wrażenia, żaden telewizor takich nie da. Mecz, film czy gry na PS wychodzą super. Rzutnik z tamtego zdjęcia jest po prostu ustawiony w złym miejscu, za jasne otoczenie.

Nigdzie mi się lepiej w CoD nie grało jak na rzutniku.

Odnośnik do komentarza

Ja tam myślałem i dalej myślę nad rzutnikiem w mieszkaniu. Zajebiscie mogłoby się grać w Fifę.

Ciekawe w jakiej cenie tak przyjemność.

Akceptowalny ekran to ok. 2000, ale dobry projektor to już przyjemność ok. 10.000 zł (w tej cenie można kupić naprawdę przyzwoity Sony obsługujący przekątną ekranu 300 cali).

Fifa na rzutniku to jest w ogólne przyjemność z innej planety. Co ja mówię, każda gra z PS to przyjemność z innej planety. Przy tak dużym ekranie człowiek może się zupełnie "zatracić" w grze, takich wrażeń nie da monitor czy TV.

Odnośnik do komentarza

Mnie przeraża wasza bezduszność. Zobaczcie jak ekran działa na niewinne kocię, które jebło na plecy i nie bardzo ogarnia...

O kurwa, myślałem że to pluszak :o

 

Ja tam myślałem i dalej myślę nad rzutnikiem w mieszkaniu. Zajebiscie mogłoby się grać w Fifę.

Ciekawe w jakiej cenie tak przyjemność.

 

Akceptowalny ekran to ok. 2000, ale dobry projektor to już przyjemność ok. 10.000 zł (w tej cenie można kupić naprawdę przyzwoity Sony obsługujący przekątną ekranu 300 cali).

Fifa na rzutniku to jest w ogólne przyjemność z innej planety. Co ja mówię, każda gra z PS to przyjemność z innej planety. Przy tak dużym ekranie człowiek może się zupełnie "zatracić" w grze, takich wrażeń nie da monitor czy TV.

Myślałem, że może coś używanego wynajdzie się za ~ 500-600 zł :keke:. Po weselu mamy jakieś pieniądze, ale jakbym wydał 3k na rzutnik to szybko by się to małżeństwo zakończyło ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...