Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wczoraj były żniwa dla buków w LM, Maccabi, APOEL, Midtyjjland, Ludogorets.


Ja pierdolę, FMie czemu jesteś taki zjebany!?

>zawodnik chce odejść
>odrzucam ofertę
>drużyna - hurr, durr, dlaczego pan go tak potraktował
>ok ziomeczki, jak chcecie to go sprzedam
>Zenit płaci 6 mln szekli
>handluję z tym
>gość odchodzi
>drużyna - hurr, durr, dlaczego sprzedaliśmy naszego czołowego zawodnika?
>FMfejs.png
Odnośnik do komentarza

 

Ale wczoraj były żniwa dla buków w LM, Maccabi, APOEL, Midtyjjland, Ludogorets.

Ja pierdolę, FMie czemu jesteś taki zjebany!?

>zawodnik chce odejść
>odrzucam ofertę
>drużyna - hurr, durr, dlaczego pan go tak potraktował
>ok ziomeczki, jak chcecie to go sprzedam
>Zenit płaci 6 mln szekli
>handluję z tym
>gość odchodzi
>drużyna - hurr, durr, dlaczego sprzedaliśmy naszego czołowego zawodnika?
>FMfejs.png

 

Te rozmowy z zespołem mnie odrzucają od 15. Niby fajny ficzer, brakowało, ale tyle widziałem zjebanych reakcji, że się boję :-k

 

Odnośnik do komentarza

Everton (przypominam: najlepsza i najbogatsza drużyna świata) zaoferował mi pracę. Dawali 5,75 mln euro na rok (w City dostaję 5,4 mln). Za mała przebitka. Za dychę bym poszedł. Wzięli gościa z... Yeovil, który wprowadził tę drużynę do Premiership. Dostał 5,5. Tylko on, Jeremy Helan (Man Utd) i Dao Castellana (były menedżer Evertonu, obecnie selekcjoner reprezentacji Anglii) zarabiają więcej ode mnie. Tylko ja i Dao Castellana mamy reputację World Class.

 

Początek sezonu dobry

 

Community Shield :: Everton - Man City 1:3

A-League All Star Game :: All Stars - Man City 1:5

Odnośnik do komentarza

A za to mnie chcą zwolnić ze Stuttgartu. 10 miejsce, ale 4 lub 5 pkt tracimy do czwartego miejsca (celem miejsce gwarantujące grę w LE) i tylko odpadnięcie w DFB Pokal dosyć szybko to delikatna rysa, ale wyeliminowało nas Schalke, czyli mistrz i obecny lider Bundesligi.

Odnośnik do komentarza

Wzmocnienia przed sezonem:

 

Siergiej Malcew - stary znajomy z reprezentacji Francji i Juventusu, póki co zmiennik, ale na pewno pogra

Brett Jarvis - niechciany w Evertonie bramkarz angielskiej młodzieżówki, dobra opcja w razie kontuzji Mauro

Zoran Malešević - legenda Barcelony, kilkanaście sezonów na Nou Camp, na zakończenie kariery bronić będzie dostępu do naszej bramki

Maximilian Dąbrowski - najlepszy stoper Bundesligi, kupiony przeze mnie do Juventusu, a teraz także do Manchesteru City

 

OdeszlI:

 

James Loft - za przyzwoitego dublera otrzymałem od bogaczy ze Shrewsbury... 20 milionów :kekeke:

Andrade - czas reprezentanta Brazylii się już skończył, za słaby na moje oczekiwania

Nikola Milanović - nie miał jaj, by poczekać na swoją szansę, więc niech gra w jakimś miernym Stuttgarcie (pozdro beeres ;))

Brandon Becker - po przyjściu Malcewa zrobiło się za ciasno dla niegdyś obiecującego Francuza

Angelo Farci - Malešević do nas, Farci do Barcelony; taka wymiana weteranów defensywy

Ivan Vulama - chłopak, którego miałem jeszcze w Sampdorii, a potem w Marsylii - przez rok był dobry jako dubler, ale teraz wolę mieć młodzież na ławce

Odnośnik do komentarza

Jak nie ma jaj to pasuje idealnie. Odziedziczyłem po poprzednim trenerze bandę debili i pechowców. Przez pierwsze 20 minut potrafią załapać 3 kontuzje i muszę wykorzystać limit zmian.

 

Za to mój następca w Groningen robi delikatny bajzel. Zawalił kwal. do LM, zespół jest w środku tabeli, a do tego posprzedawał lub powypożyczał z jakąś śmieszną sumą odstępnego wszystkie talenty w klubie, które starałem się rozwijać. Oprócz Aboubakara, bo bez niego ten klub jest w ciemnej dupie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...