Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że jak sprzedam z dwiema grami a nie jedną to za więcej :).

 

Jeszcze nie kumam tego komunikatu, ze cośtamcośtam poza torem i czas okrążenia nie liczy się. W sensie, że to do rekordów jakichś tylko się tyczy itepe? Bo na pozycje to wpływu żadnego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Chyba skąd maja pieniądze na to wszystko :P

 

Ja dziś kupuje od kolezki MW i Carbona za 25zl komplet.

 

Kinas, gra można kupić na płytach, można kupić klucz do serwera rockstar i tam ściągać albo na steama też.

Odnośnik do komentarza

Ej, powiedźcie mi swój sekret. Jak znajdujecie czas na te wszystkie gry?????

ja ostatnio duzo kupuje a gram praktycznie tylko w FM :D czasami z Kowalinho odpale Dont Starve Together wieczorem. sam sie zastanawiam gdzie znajde czas na Wiedzmina, Project Cars, NHL15 a do tego jeszcze Helldivers oraz GTAV z ekipa :-k

Odnośnik do komentarza

Mój kumpel miał zaplanowaną operację przegrody nosowej na jakiś tam dzień maja, ale w miedzy czasie zerwał ścięgna i jakieś problemy z kostką miał, miał zabieg, szynę i brał zastrzyki przeciwzakrzepowe i chciał przełożyć tzn. zamienić się z kimś to mu powiedzieli, że takiego wała, nie ma zamieniania i mu przepada i ma na wrzesień ...

 

Szczurek, Ty grałeś tak pro w bejzbol? Jak to wygląda? Dam radę? ;)

 

http://radioszczecin.pl/1,124949,baseballisci-szczecin-dukes-szykuja-sie-do-wyste

Trenowałem kilka tygodni for fun. Jak masz przyzwoitą koordynację ręka-oko to spokojnie dasz radę. (ja nie mam, więc było słabo)
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakąś prezentację po angielsku na ~5 min (jak dłuższa to se przytnę)? Generalnie prowadząca ma wyjebane na to co to będzie i o czym, a nie wiem o czym zrobić i mi się trochę nie chce.

Coś tam miałem, ale w Prezi robione, spojrzę wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Gralem za dzieciaka i nieźle mi szło, ale wiadomo pole małe, sila też nie ta. Chodziło mi czy to taki bardziej laurowy sport czy wyczynowka, z która moje ciało sobie nie da rady.

Nie wiem co to znaczy laurowy sport. :P Ja po treningu byłem zmęczony, główna praca wbrew pozorom jest na nogach. Przy odbiciu pracują głównie biodra, przy rzucaniu i łapaniu kolana.
Odnośnik do komentarza

 

Ma ktoś jakąś prezentację po angielsku na ~5 min (jak dłuższa to se przytnę)? Generalnie prowadząca ma wyjebane na to co to będzie i o czym, a nie wiem o czym zrobić i mi się trochę nie chce.

Coś tam miałem, ale w Prezi robione, spojrzę wieczorem.

 

A podrzuć jak masz, najwyżej przekopiuję do ppt, dzięki . Generalnie to byle co zda egzamin, więc jak ktoś inny też ma coś na poziomie gimnazjum lub wyżej to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

TOP 10 (miejsce, klub, średnia pensja roczna zawodnika, średnia pensja tygodniowa)

1. Paris St Germain £ 5.298.693 (£ 101.898)

2. Real Madryt £ 5.040.520 (£ 96.933)

3. Manchester City £ 5.015.122 (£ 96.445)

4. Barcelona £ 4.715.116 (£ 90.675)

Los Angeles Dodgers 5 £ 4.679.937 (£ 89.999)

6. Manchester United £ 4.679.377 (£ 89.988)

7. Bayernu Monachium £ 4.468.643 (£ 85.935)

8. Chelsea £ 4.353.056 (£ 83.713)

9. New York Yankees £ 4.263.577 (£ 81.992)

10. Arsenal £ 4.054.066 (£ 77.963)
Amerykańce się wyrobili :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...