Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jak sobie grałem w czołgi to w tle zapuściłem składankę YouTube z prawilniaczkami (bonus rpk, damian wsm, ddk rpk, firma, tomek chada, zbuku itp). Jedna z piosenek była akurat o jebaniu policji, nie sprzedawaniu na psach i o tym, że nie ma to jak ludzie ulicy, generalnie luz, tylko teledysk do tego to była dwójka dzieciaków około 8 lat, i ta dwójka razem rysowała na szybach mpk scyzorykiem, rzucała kamieniami w szyby, napierdalała innego kolegę itepe i taki Bonus wchuj dumny z młodych mordeczek pasywnie zachęcił do kupowania swoich bluz niewerbalnym komunikatem podkreślenia logo gestem. Niby nic, ale niektórzy naprawdę nie odrobili lekcji eldo z 'odpowiedzialności'.

Odnośnik do komentarza

Jahu, zestaw klasyczny?

 

plus polski rozszerzony ;)

 

 

 

Co zaczyna nakurwiać?

 

O 20:45 Boruce grają o awans z bandą Neila Lennona.

Burza :P. Póki co błyska lekko i grzmi, ciekawe czy coś grubszego będzie :-k.
będzie. Gowno z południa idzie ode mnie. Już druga do mnie idzie nawet.

Johniss - jan da radę z polskim. Tylko na matmie polegnie

 

Akurat o matme jestem spokojny bo miałem zajebiste korki :)

Najbardziej się boję Anglika ustnego

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jak sobie grałem w czołgi to w tle zapuściłem składankę YouTube z prawilniaczkami (bonus rpk, damian wsm, ddk rpk, firma, tomek chada, zbuku itp). Jedna z piosenek była akurat o jebaniu policji, nie sprzedawaniu na psach i o tym, że nie ma to jak ludzie ulicy, generalnie luz, tylko teledysk do tego to była dwójka dzieciaków około 8 lat, i ta dwójka razem rysowała na szybach mpk scyzorykiem, rzucała kamieniami w szyby, napierdalała innego kolegę itepe i taki Bonus wchuj dumny z młodych mordeczek pasywnie zachęcił do kupowania swoich bluz niewerbalnym komunikatem podkreślenia logo gestem. Niby nic, ale niektórzy naprawdę nie odrobili lekcji eldo z 'odpowiedzialności'.

Do fury dobra taka muza..

a właśnie, ziomek jakiś czas temu chciał mi pokazać jakiś podobno mega bekowy klip z początków kariery Bonusa RPK. kojarzy ktoś? jeszcze inną ksywę chyba wtedy miał.

Lamusy dupa cicho?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...