Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Polscy kibice, na to czekałem :)

 

Przyrownanie agresywnego kolesia lecącego na pełnej kurwie komuś wpierdolic do analogicznej sytuacji jaką jest nielegalne ściągnięcie czegoś z neta :) tylko na cmf :)

 

Za niedługo wrzucę notkę o innym spaghetti westernie do filmów, tym razem mniej entuzjastycxna ;)

Odnośnik do komentarza

Ja na maturze rozszerzonej z polskiego miałem Umberto Eco i Imię róży (w kontrze do jakiegoś leszcza, którego nie znałem). Uwielbiam tę książkę, a fragmenty znam na pamięć, więc najtrudniejszą częścią egzaminu było uspokoić się z podjarki. :keke: 93% pykło.

 

A dzisiaj, tak jakby dla zwieńczenia dwóch lat, które minęły od matury, podpisałem kontrakt na wydanie książki. (Przez neta, był nawet taki fajny ficzerek, że mogłem sobie zmienić font mojego podpisu!) Ja i mój współautor mamy więc już tytuł i deadline. :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wracasz do Torunia?

W Nidzicy ładne i niedrogie mieszkanie :)

Ale to na przeczekanie, na stałe czy jak to sobie z małżonką wyobrażacie? :)
Zasadniczo wykreślilem ze swojego slownika haslo "na stale". To kawalerka, więc znając życie do momentu powiększenia stada. A może wcześniej trafię w totka ;)
Odnośnik do komentarza

Ja na maturze rozszerzonej z polskiego miałem Umberto Eco i Imię róży (w kontrze do jakiegoś leszcza, którego nie znałem). Uwielbiam tę książkę, a fragmenty znam na pamięć, więc najtrudniejszą częścią egzaminu było uspokoić się z podjarki. :keke: 93% pykło.

 

A dzisiaj, tak jakby dla zwieńczenia dwóch lat, które minęły od matury, podpisałem kontrakt na wydanie książki. (Przez neta, był nawet taki fajny ficzerek, że mogłem sobie zmienić font mojego podpisu!) Ja i mój współautor mamy więc już tytuł i deadline. :kekeke:

Opowiadaj. Co to będzie? No i jaką zaliczkę wziąłeś?

Odnośnik do komentarza

Że SQL to trudny?

 

Sam SQL to jedna z najfajniejszych rzeczy jakich uczyłem się w czasie studiów, serio było mi trochę szkoda, jak się okazało, że nam skrócili liczbę godzin ćwiczeń do 8 z 16 (żenada wchuj), bo czułem, że faktycznie się tego uczę i faktycznie jest to konkretna umiejętność, którą zdobywam. Ale zaliczenie może być trudne. Raz, że teraz się okazało, że mam stosunkowo niewiele czasu na naukę a dwa, że niektóre komendy są skomplikowane dla kogoś, kto miał styczność z tym przez 8h ćwiczeń, no takie coś na przykład:

wylistować klientów, którzy mają najwyżej 1 fakture

 

SELECT c.company

FROM RK0.customer c

where c.cno in

(select i.cno

from rk0.invoices i

group by i.cno

having count(*)=1)

union

select c.company

from rk0.customer c

where c.cno not in

(select i.cno

from rk0.invoices i)

 

Pewnie dla kogoś, kto ma z tym regularną styczność to jest proste, ale na zajęciach na gorąco nie byłem w stanie wpaść na te zapytanie (ktoś inny był szybszy), a i samo rozwiązanie jest dla mnie na chwilę obecną niezrozumiałe.

siostra wie że ćpiesz?

Raczej się domyśla XD

 

Ja na maturze rozszerzonej z polskiego miałem Umberto Eco i Imię róży (w kontrze do jakiegoś leszcza, którego nie znałem). Uwielbiam tę książkę, a fragmenty znam na pamięć, więc najtrudniejszą częścią egzaminu było uspokoić się z podjarki. :keke: 93% pykło.

 

A dzisiaj, tak jakby dla zwieńczenia dwóch lat, które minęły od matury, podpisałem kontrakt na wydanie książki. (Przez neta, był nawet taki fajny ficzerek, że mogłem sobie zmienić font mojego podpisu!) Ja i mój współautor mamy więc już tytuł i deadline. :kekeke:

Wow, propsy.

Odnośnik do komentarza

 

Że SQL to trudny?

Sam SQL to jedna z najfajniejszych rzeczy jakich uczyłem się w czasie studiów, serio było mi trochę szkoda, jak się okazało, że nam skrócili liczbę godzin ćwiczeń do 8 z 16 (żenada wchuj), bo czułem, że faktycznie się tego uczę i faktycznie jest to konkretna umiejętność, którą zdobywam. Ale zaliczenie może być trudne. Raz, że teraz się okazało, że mam stosunkowo niewiele czasu na naukę a dwa, że niektóre komendy są skomplikowane dla kogoś, kto miał styczność z tym przez 8h ćwiczeń, no takie coś na przykład:

wylistować klientów, którzy mają najwyżej 1 fakture

 

SELECT c.company

FROM RK0.customer c

where c.cno in

(select i.cno

from rk0.invoices i

group by i.cno

having count(*)=1)

union

select c.company

from rk0.customer c

where c.cno not in

(select i.cno

from rk0.invoices i)

 

Pewnie dla kogoś, kto ma z tym regularną styczność to jest proste, ale na zajęciach na gorąco nie byłem w stanie wpaść na te zapytanie (ktoś inny był szybszy), a i samo rozwiązanie jest dla mnie na chwilę obecną niezrozumiałe.

 

Zasadniczo w zrozumieniu mocno pomaga kolorowanie składni i wcięcia, notepad++ np coś takiego fajnie ogarnia.

Odnośnik do komentarza

Ja na maturze rozszerzonej z polskiego miałem Umberto Eco i Imię róży (w kontrze do jakiegoś leszcza, którego nie znałem). Uwielbiam tę książkę, a fragmenty znam na pamięć, więc najtrudniejszą częścią egzaminu było uspokoić się z podjarki. :keke: 93% pykło.

 

A dzisiaj, tak jakby dla zwieńczenia dwóch lat, które minęły od matury, podpisałem kontrakt na wydanie książki. (Przez neta, był nawet taki fajny ficzerek, że mogłem sobie zmienić font mojego podpisu!) Ja i mój współautor mamy więc już tytuł i deadline. :kekeke:

Gratuluję :) Od razu wiedziałem, że z tej mąki będzie chleb :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...