Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

BVB:HSV 3:0

Jesli chodzi o mnie, to jest mi szkoda ze te k**wy z Dortmundu wygraly! Ale skoro gadam sam ze soba, to niestety tak jest, kazdy k***a Polaczek jest sprzedawczykiem grajac w tam klubie.

Jest niby gwiazda, ale niestety gardzi. Wjebal sie w BuLi. Moze nie jest to najbardziej znana liga, ale jedna z lepsszych!!!

Po ch** ten post? Wróciło się z imprezki, co? :/

Odnośnik do komentarza
BVB:HSV 3:0

Jesli chodzi o mnie, to jest mi szkoda ze te k**wy z Dortmundu wygraly! Ale skoro gadam sam ze soba, to niestety tak jest, kazdy k***a Polaczek jest sprzedawczykiem grajac w tam klubie.

Jest niby gwiazda, ale niestety gardzi. Wjebal sie w BuLi. Moze nie jest to najbardziej znana liga, ale jedna z lepsszych!!!

 

Przyhamuj co? Kilka osób kibicujących BVB na forum pewno jest.

Odnośnik do komentarza

A FCN obrócił katastrofę jaką by była porażka z Hannoverem na remis 2-2. Przerwaliśmy niekorzystną serię 2 porażek z rzędu, ale nie zmienia to faktu, że początek sezonu jest KATASTROFALNY. W 5 meczach (z czego trzy u siebie) zdobyliśmy 5 z drużynami, które nie powinny stanowić problemu dla FCN (no może Werder, ale patrząc na formę ekipy z Bremy to remis u siebie to powinno być minimum) i jesteśmy henhen w tabeli. A co jak przyjdzie grać z silnymi ekipami? Może Club się powoli rozpędza, ale mimo wszystko szkoda, żeby zaczęto się stresować walką o utrzymanie po takich pięknych dwóch latach.

W czwartek mecz z Rapidem Bukareszt i niestety jestem pełen obaw, bo mówiąc szczerze nie widzę pozytywów jeszcze. No nic, może ten remis wywalczony dość dramatycznych okolicznościach (gol kochanego Phantoma w 89') sprawi, że zła passa się odwróci.

Odnośnik do komentarza
Do zamieszek z udziałem kibiców piłkarskich drużyn Steauy i Rapidu doszło przed i po meczu ligowym obu zespołów w Bukareszcie. Jedna policjantka trafiła do szpitala z poważnymi ranami głowy.

Do bójek doszło na ulicach stolicy Rumunii w niedzielę. Policja, która do zaprowadzenia porządku użyła gazu łzawiącego, zatrzymała dziesięciu fanów Steauy oraz dwóch Rapidu. Wszyscy zostali ukarani grzywnami po 1500 lei (ponad 600 dolarów). Dwóch kolejnych kibiców Rapidu czeka proces o dotkliwe pobicie fana lokalnego rywala.

 

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W zespole Steauy całe spotkanie rozegrał reprezentant Polski Paweł Golański.

Za onet.pl

Hmmm, mam nadzieję, ze to tylko przez derby i nie będzie wirów jak do Bukaresztu zawita FCN :-k

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno a'propos meczu BVB vs Werder Brema ... Błaszczykowski, którego wszyscy tak chwalą powinien wylecieć za wjazd wyprostowaną nogą w udo Tosicica, bo, jak to zauważył niemiecki komentator, pare centymetrów w prawo i do góry i Tosicic nie byłby już tym samym mężczyzną :|

Odnośnik do komentarza

Ten mecz to w ogóle kabaret sędziowski, bo na kicker koleś dostał 6 i notkę "Kompletnie zagubiony, powinien pokazać jeszcze trzy czerwone kartki dla Almeydy, Błaszczykowskiego i Naldo ".

 

Jak jesteśmy przy sędziach, to denerwujące jest to, że sędzia gwiżdżący mecz FCN znowu dostał 5 :/ W ogóle sędziowie gwiżdżący w meczach Clubu to jakieś zonki: noty 4, 6, 5, 5 :| Co ciekawe jak sędzia dostał 2, to FCN swój mecz wygrał :-k

Odnośnik do komentarza

Buhaha, narzekałem na sędziów ostatnio. Liczyłem, że w Europie zagwiżdże nam ktoś sensowny. Patrzę, a tam...Małek z naszej sędziami słynącej krainy :sciana: No ale nic to :/

W Nbg z tego co można poczytać na oficjalnej stronie panuje coś w rodzaju absolutnej histerii przed meczem :] Wspomnienia, wywiady, zespoły, zdjęcia - wszystko to czego brakowało w ciągu ostatnich 19 lat bez pucharów. Oby tylko wynik dwumeczu był pozytywny, bo naprawde przykro byłoby żegnać się z wyśnionym Ojropapokaal po dwóch meczach z "jakimiś Rumunami"* :-k

 

* - nie to że nie mam do nich szacunku, ale mimo wszystko chciałbym zobaczyć Club w fazie grupowej w pojedynkach np. z Evertonem czy innymi firmami ze świetnych lig :>

Odnośnik do komentarza

Eeech tylko 0-0

"Tylko" bo FCN miał przewagę, ale jak ma się w ataku super-Kunę to czego mozna oczekiwać, jak 0 bramek :| Z opisów meczu zarówno na kicker.de jak i bundesliga.de wynika, że Club miał zdecydowaną przewagę nad gośćmi z Rumunii, którzy przyjechali do Norymbergi przede wszystkim nie przegrać i cel swój osiągnęli. Daleki jestem od rzucania się z mostu po tym meczu, ale żal pozostaje, bo lepiej mieć jakąś przewagę jak się jedzie na trudny teren. Jedyny plus jest taki, że nie straciliśmy bramki więc dramatu JESZCZE nie ma. Za dwa tygodnie będzie jednak bardzo ciężko uzyskać awans.

No i niestety jest to 4 mecz w tym sezonie nie wygrany na własnym obiekcie :/

Odnośnik do komentarza

Widziałem, widziałem. Za akcję z 83 minuty to powinien wszystkim postawić po bardzo dobrym piwie co najmniej :/

Ogólnie to jakoś tak głupio Club gra. Walą z dystansu, nie ma rajdów (choć nie ma ich komu robić - Saenko i Vittek knt) po skrzydłach...Jakoś tez tej wielkiej przewagi FCN nie widziałem, owszem było parę groźnych akcji, ale myślałem, że Rumuni się tylko bronili ;) A kontry ze dwie mieli groźne.

Szkoda, że nie wpadł świetny strzał Peera Kluge w pierwszej połowie, byłaby to piękna bramka.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem właśnie skrót meczu i mam pytanie? Czy w całej Europie, ba na całym świecie nie było innego napastnika od Charisteasa? Sorry, ale Włodarczyk, to się przy nim chowa, ślizgający się po murwie w meczach reprezentacji Gilewicz też. Makabra. I Barry nie wmawiaj nam, że to dobry napastnik :-(

 

Całe spotkanie to bicie Norymbergii głową w rumuński mur .. oby w rewanżu było lepiej ;-)

Odnośnik do komentarza

Słabo grali. Ta cała przewaga to tak od 60 minuty - wtedy faktycznie zepchnęli Rumunów do defensywy (bynajmniej nie rozpaczliwej). Nie wiem jak Rapid gra u siebie - na pewno z przodu będzie więcej miejsca, ale co z tego skoro nie mamy napastników, a na same strzały z dystansu liczyć nie można. Żeby Saenko wrócił, będzie komu śmigać do kontry - bo pewnie tak będziemy grać :-k

Odnośnik do komentarza

0-1 w Hamburgu :|

Zaczyna się robić maksymalnie nieciekawie.

Swoją drogą, to mózgi w DFB są zajebiści :doh!: Dwa dni po meczu w UEFA wyjazd w kosmos do Hamburga :/ Oczywiście Bayern i Bayer grają jutro (HSV swój pucharowy mecz grało w środę bodaj), bo przecież oni muszą odpocząć, a takie ogórki z Nbg to niech grają codziennie :sciana:

Odnośnik do komentarza

Piękny to weekend, kiedy wygrywa się z prawieKaisers-lautern 1:0 amrrrrrrrrrrrrr

 

Bramkę strzelił Pavel Krmas, ale cały zespół grał dobrze. Bardzo cieszy świetna dyspozycja Denisa Aogo, który, po problemach z kontuzjami i nadwagą w zeszłym sezonie, od początku tego gra bardzo dobrze :-)

Odnośnik do komentarza

Noty Polakow w Bundeslidze wg Kicker:

Jacek Krzynówek - 3,5

Tomasz Zdebel - 3,5

Marcin Mięciel (VfL Bochum) - 5

Artur Wichniarek (Arminia) - 5

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - 5

Mariusz Kukiełka (Energie) - 5

 

Jestem bardzo zaskoczony tak zenujacymi notami. Czy naprewde bylo az tak zle?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...