Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

A ja tymczasem jestem pod olbrzymim wrazeniem gry Riberyego. Ten facet w przeciagu kilk lat moze byc najlepszy na swiecie. Swietny, swietny zawodnik. A do tej pory wcale go tak wysoko nie cenilem :P

Widzialem tylko skrót z tego spotkania, ale faktycznie to co wyprawiał Ribery przechodziło ludzkie pojęcie. Tak jakby był z innego świata, a to co zrobił w akcji, po której bramkę strzelił Altintop to klękajcie narody :o

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że pogrom Bremeńczyków już w Ligapokal to był przypadek, ale to dzisiejsze spotkanie pokazało, że po ruchach transferowych różnica między Werderem a Bayernem jest kolosalna. Moim zdaniem obecnie to chyba tylko Schalke jest w stanie wytrzymać tempo Bayernu. Stuttgart wydaje się dziwnie zagubiony i słaby na początku sezonu (nie cieszą oczu swoją grą jak jeszcze w maju i czerwcu), a Hamburg to chimeryczna drużyna, którą stać na wszystko, włącznie z walką o majstra, jak i o utrzymanie...

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się pewnego zwycięstwa Bayernu ale nie aż 4:0. Bardziej stawiałem na pewne 2:0, 3:1. Werder już końcówkę poprzedniego sezonu miał bardzo słabą i widać, że kryzys trwa. Doszły do tego kontuzję i gra się załamała. Trudno Werderowi będzie powtórzyć wyczyn z poprzedniego sezonu i być w pierwszej trójce.

Odnośnik do komentarza

A ja po meczu Werderu z Dinamo Zagreb spodziewalem sie najgorszego. W druzynie Werderu nie ma zadnego dobrego snajpera, ktory moglby zastapic Klosego. Sanogo jest bardzo slabym pilkarzem, wiem, wiem, nie mozna oceniac jednego zawodnika tylko zespol, ale w tym sezonie Werder odczuje brak Kosego i to bardzo. A coz moge o grze Bayernu powiedziec? Nowe nabytki ucza sie razem wspolpracowac, juz teraz sa najsliniejsza sila w Niemczech. Werder Bremen 0 - 4 Bayern Munich

 

Mysle, ze Bayern w tym sezonie ma szanse zdobyc dublet - Puchar Uefa oraz Mistrzostwo Niemiec.

 

Szkoda mi Borussi, maja przyzwoity sklad, a graja bardzo slabo. Schalke 4 - 1 Borussia Dortmund

 

Wolfsburg sie obudzil, Maghat musiał znalezc jakis zloty srodek na gre Wolfsburga. Duisburg 1 - 3 Wolfsburg

 

Druzyna z Frankfurtu miala bardzo duzo sczescia, dwie bramki strzelone w 86 i 88 minucie spowodowaly, ze Arminia zainkasowala tylko jeden pkt. Arminia przegrala wygrany mecz. Arminia Bielefeld 2 - 2 Eintracht Frankfurt

 

Nurnberg wygrał pewnie i zasluzenie, Hansa podjela walke w drugiej polowie, ale zdolala strzelic tylko jedna bramke

Hansa Rostock 1 - 2 Nurnberg

 

Mistrz Niemiec został upokorzony przez Herthe, spodziewalem sie innego wyniku. Nie zazdroszcze bukmacherom ..

Hertha BSC [3 - 1] Stuttgart

Odnośnik do komentarza
Hiszpanie oferują 7 mln euro za Smolarka!

PAP

Skrzydłowy piłkarskiej reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek jest bliski przejścia z Borussii Dortmund do hiszpańskiego Racingu Santander - poinformował dyrektor sportowy klubu z Dortmundu Michael Zorc.

Zdaniem niemieckich mediów, Racing jest gotów zapłacić za Polaka siedem milionów euro. Z kolei hiszpański dziennik "As" informuje, że Smolarek zostanie zaprezentowany kibicom już w czwartek - dzień po meczu reprezentacji Polski z Rosją.

 

Władze Borussii są skłonne sprzedać Smolarka. Jak jednak wyjaśniły, na transfer musi zgodzić się jeszcze Feyenoord Rotterdam, który posiada połowę praw do piłkarza.

26-letni Smolarek rozegrał 81 spotkań w barwach Borussii i strzelił 25 goli. Na początku bieżącego sezonu nie zaprezentował się jednak zbyt dobrze i po pierwszym meczu stracił miejsce w pierwszej jedenastce.

 

Ja bym korzystał. W Borussi żadnym pewniakiem nie jest a liga hiszpańska zdecydowanie silniejsza i można się bardziej wybić. O nic wielkiego z Racingiem walczyć nie będzie ale zawsze można się wypromować to silniejszego klubu.

Odnośnik do komentarza
Hiszpanie oferują 7 mln euro za Smolarka!

PAP

Skrzydłowy piłkarskiej reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek jest bliski przejścia z Borussii Dortmund do hiszpańskiego Racingu Santander - poinformował dyrektor sportowy klubu z Dortmundu Michael Zorc.

Zdaniem niemieckich mediów, Racing jest gotów zapłacić za Polaka siedem milionów euro. Z kolei hiszpański dziennik "As" informuje, że Smolarek zostanie zaprezentowany kibicom już w czwartek - dzień po meczu reprezentacji Polski z Rosją.

 

Władze Borussii są skłonne sprzedać Smolarka. Jak jednak wyjaśniły, na transfer musi zgodzić się jeszcze Feyenoord Rotterdam, który posiada połowę praw do piłkarza.

26-letni Smolarek rozegrał 81 spotkań w barwach Borussii i strzelił 25 goli. Na początku bieżącego sezonu nie zaprezentował się jednak zbyt dobrze i po pierwszym meczu stracił miejsce w pierwszej jedenastce.

 

Ja bym korzystał. W Borussi żadnym pewniakiem nie jest a liga hiszpańska zdecydowanie silniejsza i można się bardziej wybić. O nic wielkiego z Racingiem walczyć nie będzie ale zawsze można się wypromować to silniejszego klubu.

 

No i konkurencja mniejsza. Ja na jego miejscu również bym przeszedł. Choć w Dortmundzie ma kolegą :P

Odnośnik do komentarza

Tylko, że Racing regularnie walczy tylko o utrzymanie i byłoby przykro gdyby w tym samym sezonie, co przychodzi do klubu, jego nowa drużyna spadła z ligi

z drugiej strony - BVB nie jest w stanie mu zagwarantowac ani miejsca w składzie, ani tego, że w przyszłym sezonie również będzie grać w 1. Bundeslidze :]

Odnośnik do komentarza
Tylko, że Racing regularnie walczy tylko o utrzymanie i byłoby przykro gdyby w tym samym sezonie, co przychodzi do klubu, jego nowa drużyna spadła z ligi

z drugiej strony - BVB nie jest w stanie mu zagwarantowac ani miejsca w składzie, ani tego, że w przyszłym sezonie również będzie grać w 1. Bundeslidze :]

Bo Borussia to o LM walczy ;] IMO Poziom klubów porównywalny, a o wyższośći ligi hiszpańskiej nie ma co dyskutować. Wydaje mi się, że to mógłby być niezły ruch dla Smolarka.

Odnośnik do komentarza
Ale FCN cieniuje na poczatku sezonu :|

 

Ale mam teorie, ze to dltego, bo ja jeszcze na meczu nie bylem i nawet zadnego meczu nie widzialem :>

 

To mowilem (pisalem) ja, barry wierny kibic

 

 

Za to Kuna był i wszystko jasne ...

 

Oglądałem skróty z drugiej kolejki i tak:

 

a) Ribery jest lata świetlne przed grajkami z BuLi;

b) Norymberga strasznie cieniuje, a zwycięstwo w drugiej kolejce zawdzięcza amatorowi w bramce Hansy (zwłaszcza pierwsza bramka);

c) Doll jest mistrzem świata w sprowadzaniu zespołu na 18ste miejsce :keke:

d) Hanke powinien się cieszyć, że go nie wyjebali w meczu z KSC - dzięki czemu Hannover zdobył 3 punkty później;

e) Cel Naldo na ten sezon to zniszczyć nogi Klosego :keke:

f) Wolfsburg ma więcej szczęścia niż rozumu;

g) Wichniarkowi powinno się wytłumaczyć czym jest podanie ...

h) karny dla Herty w meczu z VfB to najśmieszniejsza rzecz, jaką ostatnio widziałem :keke:

Odnośnik do komentarza
b) Norymberga strasznie cieniuje, a zwycięstwo w drugiej kolejce zawdzięcza amatorowi w bramce Hansy (zwłaszcza pierwsza bramka);

:| Smutne ale prawdziwe :|

 

Wojteczku moj ty najdrozszy. Ja z wielka checia przedyskutuje z toba wszystkie walory BuLi w weekend w Kaliszforni :>

Odnośnik do komentarza
b) Norymberga strasznie cieniuje, a zwycięstwo w drugiej kolejce zawdzięcza amatorowi w bramce Hansy (zwłaszcza pierwsza bramka);

:| Smutne ale prawdziwe :|

 

Wojteczku moj ty najdrozszy. Ja z wielka checia przedyskutuje z toba wszystkie walory BuLi w weekend w Kaliszforni :>

 

 

Niestety się nie zanosi :| Marne szanse niestety ;-(

Odnośnik do komentarza

Docieraja do mnie dobre wiadomosci. Javier Pinola powrocil dzisiaj do treningu po operacji kolana. Lewa obrona to chwilowo najslabsza pozycja w szeregach FCN. Przez to ze nie mamy godnego zastepcy cala obrona sie sypie. W sobote Pinola nie wystapi jeszcze prawdopodobnie w podstawowej jedenastce, ale powinien dostac swoje pierwsze minuty. Kuna jest nadal poobijany i napewno nie wystapi w sobote. Sam nie wiem czy to dobrze czy nie. Ale skoro juz tyle kosztowal, to niech gra i sie wkoncu przelamie.

Odnośnik do komentarza

Pinola wczoraj zagral w testowym 11 na 11 caly mecz i wyglada na to ze jest w pelni sil i gotowy do akcji. Jesli wiec trener nie powie nie, to Pinola wyjdzie w podstawowej jedenastce. Mam nadzieje ze to on bym wlasnie brakujacym ogniwem w maszynerji FCN. Mowi sie, ze przez to ze FCN mial problemy w obronie mialo to tez zly wplyw na pomocnikow, a to blokowalo atak. Jesli zeczywiscie tak jest, to chcialbym zobaczyc w koncu druzyne z zeszlego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...