Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Beniaminek drugiej ligi piłkarskiej Niemiec - 1899 Hoffenheim pobił rekord transferowy tego szczebla rozgrywek, wykładając 8 milionów euro za Brazylijczyka Carlosa Eduardo.

Hoffenheim przebił ofertę FC Porto i Interu Mediolan, które także były zainteresowane piłkarzem młodzieżowej reprezentacji Brazylii.

 

Według mediów niemieckich Hoffenheim dysponuje budżetem 40 mln euro, co stawia go w równym rzędzie z potentatami drugiej Bundesligi - FC Koeln i Borussią Moenchengladbac

 

Ida na Buli? :-k

Odnośnik do komentarza
Beniaminek drugiej ligi piłkarskiej Niemiec - 1899 Hoffenheim pobił rekord transferowy tego szczebla rozgrywek, wykładając 8 milionów euro za Brazylijczyka Carlosa Eduardo.

Hoffenheim przebił ofertę FC Porto i Interu Mediolan, które także były zainteresowane piłkarzem młodzieżowej reprezentacji Brazylii.

 

Według mediów niemieckich Hoffenheim dysponuje budżetem 40 mln euro, co stawia go w równym rzędzie z potentatami drugiej Bundesligi - FC Koeln i Borussią Moenchengladbac

 

Ida na Buli? :-k

W pierwszej kolejnosci to w szkode ida :keke: Ale musze przyznac ze kasy maja niezle. Kuna zwana tez Charisteasem jest najdrozszym zawodnikiem w historii klubu i kosztowal 2,5 miliona €. A oni awansowali do 2 ligi i tak napieraja. Ktos tam niesamowita kase laduje. Jezeli sie nie przeinwestuja i stworza w miare zgrana druzyne to moga z tym kapitalem powalczyc o awans.

 

No i sam odpowiadam na zadane pytanie :] W Hoffenheim pieniadze laduje jeden z wspolzalozycieli SAP. Wiec nie ma sie co dziwic, ze maja tekie pieniadze skoro stoi za nimi multimilioner :>

Odnośnik do komentarza

Po 19 latach Club wraca na europejskie salony. Pierwszym przeciwnikiem FCN będzie zdobywca Pucharu Rumunii - Rapid Bukareszt. Od strony finansowej losowanie średnie, nazwa przeciwnika tez nie kładzie na kolana (Bader chciał Bolton, Sewillę albo Fiorentinę) ale jest to przynajmniej zespół w zasięgu ekipy z Norymbergi. A jak przejdziemy ich to jest grupa i może tam się trafi na ciekawych przeciwników :)

Ale nie ma co wybiegac w przód, najpierw trzeba pokonać Rumunów, którzy wcale łatwym przeciwnikiem nie będą. Ale jestem dobrej myśli, bo FCN w tym sezonie może grac już tylko lepiej.

 

Inne "niemieckie" pary Pucharu UEFA

Bayer - Leiria

Bayern - Belenenses

Hamburg - Litex Łowecz

Odnośnik do komentarza
Rapid to ćwierćfinalista Pucharu UEFA sprzed dwóch lat, nie byłbym takim hurraoptymistą.

 

Ja nie jestem hurraoptymistą, ale mieliśmy naprawdę kiepawą grupę : Bolton, Fiorentina, Lokomotiv Moskwa, AEK/Sevilla i Rapid Bukareszt.

Czysto teoretycznie najsłabszy (choć to słowo średnio pasuje) wydaje mi się Rapid.

Odnośnik do komentarza

W końcu do kablówki dołączył SportKlub więc postaram się częściej odwiedzać ten temat.

Akurat pierwszy mecz od dawna, który obejrzałem z Bundesligi i spotkanie nie było porywające. HSV zremisowało 1:1 z Bayernem i sprawiedliwy wynik. Mało było akcji podbramkowych za to sporo fauli szczególnie w środkowej strefie. Sędzia też nie miał dobrego dnia myląc się dosyć często ale popełniał błędy w obie strony, więc wyniku nie wypaczył. Spodziewałem się lepszej gry Bayernu, a tutaj zagrali na stojąco. Ribery czasami przyśpieszył ale nie był to jego dobry mecz. Nie miał z kim pograć w ofensywie. Mimo słabej postawy Bayern mógł wygrać bo Klose strzelił bramkę na 1:0 i wydawało się że Bayern kontroluje spotkanie ale Zidan przebił się szczęśliwie przez 3-4 obrońców i wyrównał. Było tam sporo machania nogami a nikt nie potrafił wybić piłki. Remis sprawiedliwy, a gra obu zespołów przeciętna.

Odnośnik do komentarza
Po 19 latach Club wraca na europejskie salony. Pierwszym przeciwnikiem FCN będzie zdobywca Pucharu Rumunii - Rapid Bukareszt. Od strony finansowej losowanie średnie, nazwa przeciwnika tez nie kładzie na kolana (Bader chciał Bolton, Sewillę albo Fiorentinę) ale jest to przynajmniej zespół w zasięgu ekipy z Norymbergi. A jak przejdziemy ich to jest grupa i może tam się trafi na ciekawych przeciwników :)

Ale nie ma co wybiegac w przód, najpierw trzeba pokonać Rumunów, którzy wcale łatwym przeciwnikiem nie będą. Ale jestem dobrej myśli, bo FCN w tym sezonie może grac już tylko lepiej.

 

Inne "niemieckie" pary Pucharu UEFA

Bayer - Leiria

Bayern - Belenenses

Hamburg - Litex Łowecz

No to bilet na samolot do Rumuni zarezerwowany :] Mam nadzieje ze to nie bedzie to ostatni wystep FCN na europejskim parkiecie przez kolejne X lat.

 

Chcialem jeszcze powiedziec cos do sobotniego spotkania z Cottbus, ktore zakonczylo sie remisem 1:1. Sledzilem ten mecz z me_who w radio i wygladalo na to ze FCN gral tragicznie. Poczytalm dzisiaj opisy i komentarze do spotkania i musze niestety powiedziec, ze stracilismy 2 punkty. Cottbus strzelil bramke z bardzo kontrowersyjnego karnego, ktory raczej dostali w prezencie. W 85 minucie FCN wyrownal, a w 88 minucie nasz mlody napastnik Nicky Adler strzelil bramke na 1:2 ale sedzia niestety postawil chyba ladna kwote na Cottbus nie uznal regularnej bramki :| Cieszy jednak fakt, ze z bardzo dobrej strony pokazal sie nasz ostro krytykowany bramkarz Jaromir Blazek. Cala sprawe przeslania jednak kontuzja Roberta Vittka. Wiec jak sami widzicie wszystkiego po trochu.

Odnośnik do komentarza
Cala sprawe przeslania jednak kontuzja Roberta Vittka

I to na czas nieokreślony :sciana:

Znowu pod górę..To kto będzie grał na boku? Mintal? A na środek Misimović? :-k

 

Co do wybryków sędziów, to juz mi się nie chce mówić, bo co mecz FCN są jakieś kontrowersje :| Z reszta ten lamus co gwizdał w sobotę dostał od kicker.de "5" a więc dramat jeszcze bez łemblej, ale dramat...

Fajnie, że Adler się jakoś pokazał - dwaj inni "wysocy" grają słabo, to może młody Niemiec będzie następcą Schrotha :-k Jakby nie było tez jest z TSV :>

Odnośnik do komentarza

:muza:Der Club im Ojropapokal:muza:

 

Jestem tak podjarany, ze zaraz eksploduje!!! Wlasnie bylem w Fanshopie i pani (najukochansza na swiecie) powiedziala mi, ze cala nasza grupa dostala bilety na wyjazdowy mecz Pucharu UEFA w Bukareszcie :jupi: Jestem najszczesliwsza osoba na sliecie :D

Odnośnik do komentarza

Sam jestem troche wszoku, ze tak sie zawzialem i ze udalo sie to wszystko zalatwic. Ale bym sobie tego chyba nigdy nie wybaczyl jakby FCN gral w europejskich pucharach a ja bym to ogladal w TV. Jesli awansuja dalej to bedzie problem, zwlaszcza finansowy :-k Bo nie stac mnie na takie wyprawy zbyt czesto. Fakt ze odlozylem sobie troche kasy na te rzeczy, ale czy dam rade oplacic 4 wyjazdy europejskie :-k Zobaczymy. No to samolot juz mamy, dojazd do Dortmundu tez, no i najwazniejsze ze mamy bilety na sam mecz. Zostalo zalatwic jeszcze tylko hotel i beda 3 dni zdrowej balangi w Bukareszcie :]

Odnośnik do komentarza

Juz sie nie moge doczekac soboty, bo pierwszy raz w tym sezonie bede mogl isc na stadion :jupi: Nareszcie mam na to czas. Jestem pelen nadzieji, ze Marek Mintal zacznie nareszcie napierac w BuLi. Wczoraj w meczu kwalifikacyjnym Marek strzelil dwie bramki i mam nadzieje, ze to bylo jego przelamanie i teraz zacznie nareszcie strzelac bramki dla FCN. Napewno tym wystepem pokazal ze jest w formie i ze nie zapomnial jak sie bramki strzela, ob teraz to w BuLi pokazal.

Odnośnik do komentarza

Nie samym Markiem Club stoi. Przez te dwa tygodnie to mam nadzieję, że WSZYSCY zawodnicy solidnie popracowali, żeby zacząć odbijać się z przygnębiającej pozycji na której się znaleźliśmy. Dwa zwycięstwa w dwóch najbliższych meczach są niezbędne, żeby podnieść morale i iść w górę tabeli. No a po drodze trzeba jeszcze pokonać Rapid :-k

Odnośnik do komentarza

Jednka bedziemy chyba plakac. Dzisiaj podano do wiadomosci, ze z meczow reprezentacyjnych poobijani przyjechali Saenko i Galasek. Ivan nie jest az tak duzym oslabieniem bo jak narazie w tym sezonie niczego jeszcze nie pokazal, choc w reprezentacji prezentowal sie dosc ciekawie. Wielkim oslabieniem jest natomiast kontuzja Galaska :| Mam nadzieje ze zabraknie go tylko w tym jednym spotkaniu, bo jakby nie patrzec to filar naszej druzyny.

 

Pozytywne jest to, ze do druzyny ma nareszcie powrocic Pinola i Kuna zwana tez Charisteasem :]

Odnośnik do komentarza

Mowi sie ze Galaske ma problemy z miesniem uda i ze zabraknie go tylko w sobotnim spotkaniu z Hannoverem. Nasz trener jest spokojny i mowi, ze mamy tylu zmiennikow, ze nie ma sie czym przejmowac. Ciekawy jestem kto wystapi w ataku obok Kuny :-k Juz sie nie moge doczekac jutra, tym bardziej, ze pogoda jest poprostu wspaniala, zrobilo sie znowu lato :D

 

Doszly mnie sluchy ze ktos chce zakladac w Polsce strone o FCN. Jesli jest zaintersowany to niech sie do mnie odezwie.

Odnośnik do komentarza

BVB:HSV 3:0

Jesli chodzi o mnie, to jest mi szkoda ze te k**wy z Dortmundu wygraly! Ale skoro gadam sam ze soba, to niestety tak jest, kazdy k***a Polaczek jest sprzedawczykiem grajac w tam klubie.

Jest niby gwiazda, ale niestety gardzi. Wjebal sie w BuLi. Moze nie jest to najbardziej znana liga, ale jedna z lepsszych!!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...